Filter
Ders
İspanya Madrid Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Madrid İspanya'da Dijital Medya Kurs Eğitimleri Araştır 2019

Hukuk dersleri kişisel gelişimini ilerletmek isteyenler için tasarlanmıştır. İster online olsun ister sınıf içi, birçok uzmanlık çalışma alanı vardır. Bunlardan bazıları düzenleyici teorisi, ticari hukuk ve fikri mülkiyettir.

Dijital medya bir derecesi medya, kültür ve toplumda dijital değişiklikleri anlamaya ve medya ve yaratıcı endüstriler ve daha fazla çalışma, pratikte bu bilgiyi uygulama yardımcı olacaktır. Bu dijital medya, sosyal medya, bilgisayar ve teknolojinin diğer özellikleri mevcut ve gelecekteki gelişmeler uygulanabilir becerileri ile sağlanacaktır.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Madrid Şehir İspanya'nın başkenti. Bu 3 milyon sakinleri ile bir metropol alandır. Bu yıllık boğa güreşi olay ev sahipliği Las Ventas adlı bir arena vardır. Kentte çok sayıda kamu ve özel üniversite bulunmaktadır.

in Madrid İspanya'da Dijital Medya Kurslar Bugün Başlayın 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Dijital Medya, Madrid

Spain Business School

Topluluk Yöneticisindeki Üstün Program, markalarını veya şirketlerini Internet üzerinde yönetmek ve stratejik olarak konumlandırmak ve stratejik olarak konumlandırmak ist ... [+]

Bu kimin için:

Topluluk Yöneticisi, şu anda şirketler tarafından en çok talep edilen profillerden biridir; çünkü, çevrimiçi bir topluluğu bir marka etrafında oluşturmak, yönetmek ve yönetmek, hem kullanıcılarla istikrarlı ve kalıcı ilişkiler kurmak ve sürdürmekten sorumlu profesyonel müşterileriyle olduğu gibi markayla da ilgileniyorum.

Topluluk Yöneticisindeki Üstün Program, markalarını veya şirketlerini Internet üzerinde yönetmek ve stratejik olarak konumlandırmak ve stratejik olarak konumlandırmak isteyen ve sosyal ağlardaki şirketlerin dijital varlığının dümeni olmak isteyen herkese odaklanmıştır.

hedefleri:Var olan ana sosyal ağları ve bunları etkin bir şekilde yönetmek için gerekli araçların nasıl kullanılacağını öğrenin.Dijital tüketiciyi ve ihtiyaçlarını bilir.Her sitedeki kullanıcı davranışlarını analiz edin.Topluluk Yöneticisinin çalışmalarını geliştirmek için gerekli iletişim becerilerini edinir.gündemi:... [-]
İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca
6 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku