Dini Çalışmalar 2 Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Bir ders, genellikle lise diploması veya yüksek öğrenim derecesi olan kişilere açık olan bir üniversitenin sunduğu kısa süreli bir çalışmadır. Süre ve deneyime göre değişen yoğun eğitim sınıflarıdır. Dini çalışmalarda dersler nelerdir? Bunlar, temel inançları ve tarihsel ve sosyal etkileri de dahil olmak üzere büyük dünya dinlerine odaklanan derslerdir. Bazı ku… Devamını oku

Bir ders, genellikle lise diploması veya yüksek öğrenim derecesi olan kişilere açık olan bir üniversitenin sunduğu kısa süreli bir çalışmadır. Süre ve deneyime göre değişen yoğun eğitim sınıflarıdır.

Dini çalışmalarda dersler nelerdir? Bunlar, temel inançları ve tarihsel ve sosyal etkileri de dahil olmak üzere büyük dünya dinlerine odaklanan derslerdir. Bazı kurslar bir dinde diğeri üzerinde veya belirli bir etki alanında uzmanlaşabilir, ancak çoğu doğada geneldir. Sunulan kurs seviyesine bağlı olarak, bazı dersler bağımsız araştırmalara odaklanabilirken, diğerleri Hristiyanlık, Musevilik, İslam ve Budizm gibi dinlere giriş niteliğinde bir bakış açısı sunmaktadır.

Din çalışmalarını öğrenmeyi tercih eden öğrenciler, işyerinde ve dışarıda yararlı olan çeşitli değerli becerilere sahip olabilirler. Uygun araştırma süreçlerini öğrenebilir, günümüzde toplumu etkileyen etik meseleleri daha derin bir şekilde kavrayabilir ve tartışmalı biliş becerilerini geliştirebilirler.

Din çalışmalarındaki dersler kursu ve çalışmanın niteliğini sunan kuruma bağlı olarak farklı maliyetlere sahip olacaktır. Öğrenciler belirli bir kurs teklifini seçmeden önce kapsamlı bir araştırma yapmaya teşvik edilir.

Dini çalışmalarda bir ders, öğrencilerin bir alandaki kariyerleriyle ilerlemelerine yardımcı olabilir. Özgeçmişleri hakkında bu kursta adaylar için hem hükümet hem de özel sektörde fırsatlar olabilir. Bazı mezunlar yabancı hizmet acenteleri, Barış Gücü veya danışmanları olmak için devam ediyor. Bu derece uluslararası alanda çalışmayı gerektiren meslekler için özellikle faydalı olabilir, çünkü dünya dinlerinin bir anlayışı insanların kültürel olarak daha hassas olmasına yardımcı olur.

Dini araştırmalardaki kurslar, dünya çapında birçok kurumda sunulmaktadır. Bu kurslar çevrimiçi, geleneksel bir üniversitede veya yerel kolejlerde bulunabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
IES Abroad
Rome, İtalya

Sosyolojimiz

Ders
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce, Italyan
27 Oca 2020
Kampüs
 
Holsby Bible School
Vetlanda SO, İsveç

Kutsal Kitap okul programımız İsa Mesih'le ilişkinizi beslemek için tasarlanmıştır. Tanrı ve Sözü'nü anlamanız, Kutsal Kitap'ın çeşitli konularını ve kitaplarını kapsayan haft ... +

Kutsal Kitap okul programımız İsa Mesih'le ilişkinizi beslemek için tasarlanmıştır. Tanrı ve Sözü'nü anlamanız, Kutsal Kitap'ın çeşitli konularını ve kitaplarını kapsayan haftalık derslerle büyüyecektir. -
Ders
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs