$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Kurslar içinde Doğa Bilimleri Brezilya'da

Bir kursa kayıt ve tamamlayan öğrenciler belirli bir konuda konsantre talimat almak için bekleyebilirsiniz. Bireyin tipik hak kazanmak için yaş en az on sekiz yıl olması gerekir. Dersler birkaç yıl birkaç ay sürebilir. Brezilya fen bilimleri alanındaki bir ders nedir? Elbette bu tür doğal dünyanın çalışmaya odaklanır ve bozkırlar ve yağmur ormanları gibi özel ekosistemle… Devamını oku

Bir kursa kayıt ve tamamlayan öğrenciler belirli bir konuda konsantre talimat almak için bekleyebilirsiniz. Bireyin tipik hak kazanmak için yaş en az on sekiz yıl olması gerekir. Dersler birkaç yıl birkaç ay sürebilir.

Brezilya fen bilimleri alanındaki bir ders nedir? Elbette bu tür doğal dünyanın çalışmaya odaklanır ve bozkırlar ve yağmur ormanları gibi özel ekosistemlerin, farklılıkları çalışmaları içerebilir; diğerleri arasında sürdürülebilirlik, çevre sorunları ve çatışmaları ve orman yıkım tarihi. geliştirilmesi ve farklılaşan çıkarları ile başa çıkmak için stratejiler konularını içeren topluma doğal dünyanın ilişkisi de, tipik olarak elbette bu tip dahildir.

Sayısız faydaları, doğal bilimlerde bir dersten elde edilir.Doğal dünyada varolan ilgi üzerine inşa, eğitimin bu tür bilimlerde bir gelecek için hazırlar ve bireylerin ekolojik çeşitlilik ve çevreye saygı önemi hakkında özellikle bilgi verir.

Ders farklı yerlerde bir dizi çalışma, bu tür bulunabilir. Eğer ilginizi çeken belirli dersleri bulduğunuzda maliyetler başka bir okula değişecektir, çünkü ücretleri hakkında idari ofisler başvurun.

Brezilya fen bilimleri alanındaki bir ders yağmur ormanları araştırmacılar, sürdürülebilirlik bir uzmanlık alanı olan çevre bilim adamları, iş için birçok fırsat yol açabilir değerli eğitim verilmektedir. Öğrenciler ayrıca eğitimde bir yol almak ya da devlet kurumları ile çalışmak için çalışıyoruz. çevresel bozulmaya, insan nüfusu ve yeryüzünde etkileri giderek artan doğal bilimlerde çözülmesi gereken çeşitli problemler, kaynak sorunları şey vardır.

Bu derslerin bir dizi özel müfredat sunan çeşitli yerlerde sunulmaktadır. sizin için en iyi hangilerinin seçin, daha sonra aşağıya program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Brezilya'da eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
UniEVANGÉLICA
Ipameri, Brezilya

Brezilyalı Geçmiş şekillenmesinde doğa ve toplum konularında rolünü anlamak: modülün sonunda öğrenciler gerekir. Farklı hakkında temel bilgileri elde etmiş

Brezilyalı Geçmiş şekillenmesinde doğa ve toplum konularında rolünü anlamak: modülün sonunda öğrenciler gerekir. Farklı hakkında temel bilgileri elde etmiş -
Ders
3 hafta
Ingilizce
Mar 2022
Kampüs