Filter
Ders
Brezilya

İncele Kurs Eğitimleri içinde Doğa Bilimleri Brezilya'da

Bir kursa kayıt ve tamamlayan öğrenciler belirli bir konuda konsantre talimat almak için bekleyebilirsiniz. Bireyin tipik hak kazanmak için yaş en az on sekiz yıl olması gerekir. Dersler birkaç yıl birkaç ay sürebilir.

Brezilya fen bilimleri alanındaki bir ders nedir? Elbette bu tür doğal dünyanın çalışmaya odaklanır ve bozkırlar ve yağmur ormanları gibi özel ekosistemlerin, farklılıkları çalışmaları içerebilir; diğerleri arasında sürdürülebilirlik, çevre sorunları ve çatışmaları ve orman yıkım tarihi. geliştirilmesi ve farklılaşan çıkarları ile başa çıkmak için stratejiler konularını içeren topluma doğal dünyanın ilişkisi de, tipik olarak elbette bu tip dahildir.

Sayısız faydaları, doğal bilimlerde bir dersten elde edilir.Doğal dünyada varolan ilgi üzerine inşa, eğitimin bu tür bilimlerde bir gelecek için hazırlar ve bireylerin ekolojik çeşitlilik ve çevreye saygı önemi hakkında özellikle bilgi verir.

Ders farklı yerlerde bir dizi çalışma, bu tür bulunabilir. Eğer ilginizi çeken belirli dersleri bulduğunuzda maliyetler başka bir okula değişecektir, çünkü ücretleri hakkında idari ofisler başvurun.

Brezilya fen bilimleri alanındaki bir ders yağmur ormanları araştırmacılar, sürdürülebilirlik bir uzmanlık alanı olan çevre bilim adamları, iş için birçok fırsat yol açabilir değerli eğitim verilmektedir. Öğrenciler ayrıca eğitimde bir yol almak ya da devlet kurumları ile çalışmak için çalışıyoruz. çevresel bozulmaya, insan nüfusu ve yeryüzünde etkileri giderek artan doğal bilimlerde çözülmesi gereken çeşitli problemler, kaynak sorunları şey vardır.

Bu derslerin bir dizi özel müfredat sunan çeşitli yerlerde sunulmaktadır. sizin için en iyi hangilerinin seçin, daha sonra aşağıya program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Doğa Bilimleri, Brezilya

Dereceler
Konum
Brezilya
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
UniEVANGÉLICA

Brezilyalı Geçmiş şekillenmesinde doğa ve toplum konularında rolünü anlamak: modülün sonunda öğrenciler gerekir. Farklı hakkında temel bilgileri elde etmiş ... [+]

Kurs - Brezilya Çevre Öykü ve Doğa

Amaç:

modülün sonunda öğrenciler mümkün olmalıdır:

Brezilyalı Geçmiş şekillenmesinde doğa ve toplum konularında rolünü anlamak. Farklı Brezilyalı ekosistemler hakkında temel bilgilere edindik. Brezilyalı Savannas ve Rainforest ilgili temel özelliklerini anlamak ve aralarındaki farkları tanır. Farklı doğal ve demografik faktörler orman yıkım Tarihi şekillendirecek nasıl anlayın. Sürdürülebilir kalkınma kavramı ve başarılı olabilir hangi aracılığıyla farklı şekillerde anlayın. Çevresel çatışmaları ve bunların nasıl çatışmalar koruyucu ve restoratif açılardan hem ele olabilir neden kalkınma politikaları sürebileceği süreçleri anlamak. Tropikal ayarları Sağlık ve Çevre arasındaki etkileşimleri anlamak. Amazon nehir yakınında yaşayan Nehir kenarındaki popülasyonlarını etkileyen spesifik sağlık sorunları anlamak. ... [-]
Brezilya Ipameri
Mart 2020
Ingilizce
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku