Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ekonomi Politikası 3 Kurslar Karşılaştır

ekonomi politikası alanında ticaret politikası düzenleyici politika geliştirme ekonomiye, konuların geniş bir yelpazede kapsar. Ekonomi politikasında bir ders ekonomik alanda karmaşıklığını anlamak için gerekli araçları sağlar.

Ekonomi politikasında bir ders nedir? Dersin amacı tasarım ve piyasa ekonomisinde ekonomik politikayı uygulamak için gerekli becerileri kazanmaları için. Ekonomi politikasının tarihini inceleyerek, sen ekonomik karar verme inceliklerini daha iyi bir anlayış kazanmak. Derste işlenen konulardan bazıları makroekonomi, mikroekonomi, politika yönetimi ve kantitatif analizini içerir.

Ekonomi çalışma karmaşık bir alandır, ve anahtar kavram ve fikirleri maruz kalmadan, size zor konu kavramak için bulabilirsiniz. Ekonomi hayatınızın ayrılmaz bir parçasıdır. Bir kursa kayıt olarak, çevrenizdeki dünyanın nasıl işlediğini daha kolay kavramak bulacaksınız.

Bir derse kaydolmak için maliyet okuldan okula değişmektedir. Birçok kurum kendi web sitelerinde finansal bilgilerini sağlamaktadır. Eğer bu tür bilgileri bulmak için yapamıyorsanız, o zaman kayıt maliyetini belirlemek için okula başvurmalısınız.

Eğer ekonomi çalışma zaman, verileri analiz karmaşık sorunları çözmek ve zorlayıcı bir şekilde fikirlerinizi sunmak için yeteneklerini de dahil olmak üzere, çeşitli becerileri kazanmak. Bu birikiminiz ile donanmış, size profesyonel fırsatlar bir dizi mevcuttur. Ekonomi okuyan öğrencilere iş, finans, ekonomik kalkınma, hükümet ve kamu politikası alanında kariyer bulabilirsiniz. Eğer eğitimden elde bilgi ve beceriler meslek bir sayısız sayıda uygulanabilir.

Birçok uluslararası üniversiteler ekonomi politikası dersleri sunuyoruz. Eğer eve yakın kalmayı tercih ederse, o zaman online dersler de mevcuttur.Ekonomi politikasını inceleyerek, sen ekonomik alanda işleyişini aydınlatmak ve daha çevrenizdeki dünyayı anlamak. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Ekonomi Politikası

Gaia Education

Dikkatimizi, alternatif ekonomik paradigmalara çevirerek, daha esnek ve katılımcı bir gelecek yaratmak için daha iyi bir zaman ve daha acil bir ihtiyaç olmamıştır. Yapabi ... [+]

Ekonomi Politikası En iyi Kurslar.

Ekonomik sistemlerimizin yeniden tasarlanmasına dikkatimizi çekerek, daha esnek ve katılımcı bir gelecek yaratmak için daha iyi bir zaman ve daha acil bir ihtiyaç olmadı. Ne yapabileceğiniz konusunda kararsız veya belirsiz hissediyorsanız ve bu yeniden tasarımda yer almak istiyorsanız, e-öğrenme programımız tam size göre.

Giderek artan miktarda insan mevcut ekonomik sistemimizin artık sürdürülebilir olmadığını biliyor, ancak uygulanabilir alternatiflerin farkındalığı yavaş yavaş yayılıyor. Amacımız size bu alternatifleri ve ekonomi ve refahın gerçek anlamını daha iyi anlamaktır. Katılımcılar, yararlı olan mevcut sistemleri ve araçları öğrenecek ve işlev bozukluğu kanıtlanmış olanları yeniden tasarlamak için neler yapabileceğini araştıracaklardır.... [-]

Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Gölü Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro  + 4 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca,Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IES Abroad

İşletme, ekonomi, sosyoloji ve siyaset bilimi ile ilgilenen öğrenciler için tasarlanan bu çok konumlu disiplinlerarası program, Güney Amerika'daki en önemli iki ekono ... [+]

genel bakış

İşletme, ekonomi, sosyoloji ve siyaset bilimi ile ilgilenen öğrenciler için tasarlanan bu çok konumlu disiplinlerarası program, Güney Amerika'daki en önemli iki ekonominin iki ayrı karşılaştırmalı perspektifini sunuyor: Santiago, Şili ve Buenos Aires, Arjantin.

Program, programın ilk yarısının yapıldığı Buenos Aires'te oryantasyonla başlıyor, bunu Peru'ya hafta boyu sürecek kursla ilgili bir gezi ve Santiago'daki programın ikinci yarısı izliyor.

Küreselleşmenin ve bu pazarlardaki ekonomik büyümenin hızlandırılmış ilerleyişini öğrenirken, kendi farklı kurumları, yasaları, iş uygulamaları ve kültürleriyle tamamlanan iki farklı kültürü deneyimleyin. Her ikisi de küresel pazarda geçişte ekonomileri çevreleyen tuzaklar ve fırsatlar için model olarak hizmet ediyor.... [-]

Arjantin Buenos Aires Şili Santiago
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Barcelona Graduate School of Economics

Geleneksel Olmayan Para Politikası politikasının Barcelona GSE Yoğun Kursu, para politikası alanında önde gelen akademisyen ve ekonomistlerden bazılarını içermektedir ve ... [+]

hakkında

Son yıllarda, referans faiz oranlarını yaklaşık% 0 oranında azalttıktan sonra, çoğu merkez bankası, iletişim stratejileri, kredi politikaları ve büyük ölçekli varlık alımları dahil olmak üzere resesyonlarla mücadele etmek için çeşitli yeni para politikası araçları tasarlamıştır. Bu yeni önlemler genellikle “geleneksel olmayan” para politikaları olarak adlandırılmaktadır. Bu dersin amacı, katılımcılara farklı tipte geleneksel olmayan politikalar, bunların maliyet ve faydaları ve bunların finansal ve toplam ekonomik değişkenler üzerindeki etkilerini en iyi şekilde anlayabilmelerini sağlamaktır.

Geleneksel Olmayan Para Politikası politikasının Barcelona GSE Yoğun Kursu, para politikası alanında önde gelen akademisyen ve ekonomistlerden bazılarını içermektedir ve Federal Rezerv ve Avrupa Merkez Bankası gibi politika yapıcı kurumlarda geniş deneyime sahiptir. Eğitmenler şunları içerir:... [-]

İspanya Barselona
Eylül 2020
Tam zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku