Akademikprogramlar.com

Ekonomi Politikası 3 Kurslar Karşılaştır

ekonomi politikası alanında ticaret politikası düzenleyici politika geliştirme ekonomiye, konuların geniş bir yelpazede kapsar. Ekonomi politikasında bir ders ekonomik alanda karmaşıklığını anlamak için gerekli araçları sağlar.

Ekonomi politikasında bir ders nedir? Dersin amacı tasarım ve piyasa ekonomisinde ekonomik politikayı uygulamak için gerekli becerileri kazanmaları için. Ekonomi politikasının tarihini inceleyerek, sen ekonomik karar verme inceliklerini daha iyi bir anlayış kazanmak. Derste işlenen konulardan bazıları makroekonomi, mikroekonomi, politika yönetimi ve kantitatif analizini içerir.

Ekonomi çalışma karmaşık bir alandır, ve anahtar kavram ve fikirleri maruz kalmadan, size zor konu kavramak için bulabilirsiniz. Ekonomi hayatınızın ayrılmaz bir parçasıdır. Bir kursa kayıt olarak, çevrenizdeki dünyanın nasıl işlediğini daha kolay kavramak bulacaksınız.

Bir derse kaydolmak için maliyet okuldan okula değişmektedir. Birçok kurum kendi web sitelerinde finansal bilgilerini sağlamaktadır. Eğer bu tür bilgileri bulmak için yapamıyorsanız, o zaman kayıt maliyetini belirlemek için okula başvurmalısınız.

Eğer ekonomi çalışma zaman, verileri analiz karmaşık sorunları çözmek ve zorlayıcı bir şekilde fikirlerinizi sunmak için yeteneklerini de dahil olmak üzere, çeşitli becerileri kazanmak. Bu birikiminiz ile donanmış, size profesyonel fırsatlar bir dizi mevcuttur. Ekonomi okuyan öğrencilere iş, finans, ekonomik kalkınma, hükümet ve kamu politikası alanında kariyer bulabilirsiniz. Eğer eğitimden elde bilgi ve beceriler meslek bir sayısız sayıda uygulanabilir.

Birçok uluslararası üniversiteler ekonomi politikası dersleri sunuyoruz. Eğer eve yakın kalmayı tercih ederse, o zaman online dersler de mevcuttur.Ekonomi politikasını inceleyerek, sen ekonomik alanda işleyişini aydınlatmak ve daha çevrenizdeki dünyayı anlamak. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Ekonomi Politikası Filter

Ders: Sürdürülebilirlik Online Kursu İçin Tasarım - Ekonomik Boyut

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Gölü Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Dikkatimizi, alternatif ekonomik paradigmalara çevirerek, daha esnek ve katılımcı bir gelecek yaratmak için daha iyi bir zaman ve daha acil bir ihtiyaç olmamıştır. Yapabileceğin şeyler hakkında takılıp kalmış ya da belirsiz hissediyorsanız ve bu yeni olanaklara kapı açmaya özendiriyorsanız, e-öğrenme programımız tam size göre.

Çok Konumlu - Gelişen Ekonomiler: Buenos Aires

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 dönem Bilgi iste Arjantin Buenos Aires Şili Santiago + 2 daha

İşletme, ekonomi, sosyoloji ve siyaset bilimi ile ilgilenen öğrenciler için tasarlanan bu çok konumlu disiplinlerarası program, Güney Amerika'daki en önemli iki ekonominin iki ayrı karşılaştırmalı perspektifini sunuyor: Santiago, Şili ve Buenos Aires, Arjantin.

Geleneksel Olmayan Para Politikasına Yoğun Kurs

Barcelona Graduate School of Economics
Kampüs Tam zamanlı 3 gün Eylül 2020 İspanya Barselona

Geleneksel Olmayan Para Politikası politikasının Barcelona GSE Yoğun Kursu, para politikası alanında önde gelen akademisyen ve ekonomistlerden bazılarını içermektedir ve Federal Rezerv ve Avrupa Merkez Bankası gibi politika yapıcı kurumlarda geniş deneyime sahiptir.