ACADEMICCOURSES

Ekonomi Politikası 3 Kurslar Karşılaştır

ekonomi politikası alanında ticaret politikası düzenleyici politika geliştirme ekonomiye, konuların geniş bir yelpazede kapsar. Ekonomi politikasında bir ders ekonomik alanda karmaşıklığını anlamak için gerekli araçları sağlar.

Ekonomi politikasında bir ders nedir? Dersin amacı tasarım ve piyasa ekonomisinde ekonomik politikayı uygulamak için gerekli becerileri kazanmaları için. Ekonomi politikasının tarihini inceleyerek, sen ekonomik karar verme inceliklerini daha iyi bir anlayış kazanmak. Derste işlenen konulardan bazıları makroekonomi, mikroekonomi, politika yönetimi ve kantitatif analizini içerir.

Ekonomi çalışma karmaşık bir alandır, ve anahtar kavram ve fikirleri maruz kalmadan, size zor konu kavramak için bulabilirsiniz. Ekonomi hayatınızın ayrılmaz bir parçasıdır. Bir kursa kayıt olarak, çevrenizdeki dünyanın nasıl işlediğini daha kolay kavramak bulacaksınız.

Bir derse kaydolmak için maliyet okuldan okula değişmektedir. Birçok kurum kendi web sitelerinde finansal bilgilerini sağlamaktadır. Eğer bu tür bilgileri bulmak için yapamıyorsanız, o zaman kayıt maliyetini belirlemek için okula başvurmalısınız.

Eğer ekonomi çalışma zaman, verileri analiz karmaşık sorunları çözmek ve zorlayıcı bir şekilde fikirlerinizi sunmak için yeteneklerini de dahil olmak üzere, çeşitli becerileri kazanmak. Bu birikiminiz ile donanmış, size profesyonel fırsatlar bir dizi mevcuttur. Ekonomi okuyan öğrencilere iş, finans, ekonomik kalkınma, hükümet ve kamu politikası alanında kariyer bulabilirsiniz. Eğer eğitimden elde bilgi ve beceriler meslek bir sayısız sayıda uygulanabilir.

Birçok uluslararası üniversiteler ekonomi politikası dersleri sunuyoruz. Eğer eve yakın kalmayı tercih ederse, o zaman online dersler de mevcuttur.Ekonomi politikasını inceleyerek, sen ekonomik alanda işleyişini aydınlatmak ve daha çevrenizdeki dünyayı anlamak. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Ekonomi Politikası Filter

Çok Konumlu - Gelişen Ekonomiler: Buenos Aires

IES Abroad
Ders
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Program, programın ilk yarısının yapıldığı Buenos Aires'teki oryantasyon ile başlar, ardından Peru'ya bir hafta süren kursla ilgili ve programın ikinci yarısı da Santiago'da g ...

Devamını oku

Geleneksel Olmayan Para Politikasına Yoğun Kurs

Barcelona Graduate School of Economics
Ders
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 gün
Kampüs

Geleneksel Olmayan Para Politikası politikasının Barcelona GSE Yoğun Kursu, para politikası alanında önde gelen akademisyen ve ekonomistlerden bazılarını içermektedir ve Feder ...

Devamını oku

Ders: Sürdürülebilirlik Online Kursu İçin Tasarım - Ekonomik Boyut

Gaia Education
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
8 hafta
Ingilizce
Ispanyolca
Portuguese
e-Öğrenme

Dikkatimizi, alternatif ekonomik paradigmalara çevirerek, daha esnek ve katılımcı bir gelecek yaratmak için daha iyi bir zaman ve daha acil bir ihtiyaç olmamıştır. Yapabileceğ ...

Devamını oku