ACADEMICCOURSES

Ekonomik Kalkınma Kurslar Bak

Derinlemesine bir eğitim deneyimi isteyen lise mezunları için, tek bir eğitim kursu optimal bir çözüm sağlayabilir. Mesleki ilerleme ya da kişisel zenginleşme için olsun, bu dersleri almak, bir kişinin günlük yaşam sorumluluklarını yerine getirirken bir konuya daha fazla odaklanmasını sağlar.

Ekonomik gelişme dersleri nelerdir? Konu, yerel ve bölgesel ekonomilere odaklanan materyallerin yanı sıra bunların daha geniş bir ulusal veya küresel ekonomi ile nasıl etkileşime girdiği ile ilgilidir. Artan büyümenin yerel ve bölgesel toplulukların finansal sağlığını nasıl etkilediği ile birlikte işletmelerin, hükümet kurumlarının, endüstrilerin ve diğer paydaşların rolleri de incelenmektedir. Teknolojik yenilikler, genişletilmiş eğitim fırsatları ve yetenekli liderliğin etkisi de tartışılabilir.

Ekonomik gelişimdeki bitirme kurslarından bir çok fayda elde edilebilir. Bir topluluğun nasıl büyüdüğüne ve geliştirdiğine dair genel bir anlayışa sahip olmanın yanı sıra, bu girişimler için toplum desteğini kazanmak için yerel medya ile ortaklık kurmanın yanı sıra, yerel işletmeleri işgücü geliştirmeye teşvik etmek için yöntemler öğrenebilir.

Bu programların uzunluğu değişebilir. Öğrenim ücretleri, kitaplar ve diğer idari ücretler de her okul arasında farklılık gösterir ve ülkeler arasında dalgalanır. Bunları her kurum için öngörmek zor olduğundan, onlarla doğrudan kontrol etmek en iyisidir.

Ekonomik gelişim mezunları için birçok kariyer yolu mümkündür. Stajlar, kişinin “kapıya ayak basması” için tipik bir yoldur ve hükümet kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile pozisyonları yaygındır. Eğer bir profesyonel özel sektörde veya kendi hesabına çalışan bir birey olarak çalışmayı seçerse, belediye ve STK'lar gibi müşterilere rehberlik ve tavsiyelerde bulunan bir iş danışmanı veya analist olarak çalışabilir. Yönetim ve müdürlük pozisyonları, sonuç almak için kanıtlanmış bir sicili oluşturanları bekleyebilir.

Uzaktan eğitim programları, pek çok öğrenci için asenkron kurs katılımı ve dünyanın herhangi bir yerinden erişim ile esneklik sağlar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

1 Sonuçlar Ekonomik Kalkınma Filter

Sürdürülebilir Yerel Ekonomik Kalkınma

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Ders
11 May 2020
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Yarı zamanlı
<
3 hafta
10 May 2020
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Eğitim Kursu'nun Gerekçesi - Sürdürülebilir Yerel Ekonomik Kalkınma: Bu dersin odak noktası, yerel ve bölgesel kentsel ekonomide yer alan çok paydaşlı süreçlerin oluşturulması ...

Devamını oku