Akademikprogramlar.com

Film Yapımı 19 Kurs Eğitimleri İncele

Öğrencilerin tutkularını kariyer haline getirmeleri için kurslar mevcuttur. Bazı yaratıcı kurslar daha zor şartlara sahip olsa da, acemiler, daha yüksek dereceye sahip olanlar ve becerilerini geliştirmek isteyen çalışan profesyoneller için kurslar mevcuttur.

Film yapımında ders nedir? Bu çalışma alanı, hikaye fikirlerinden son kurgulamaya ve aradaki her şeyden karmaşık film yapımı sanatına odaklanmaktadır. Öğrenciler film yapımcılığının, film stillerinin ve film türlerinin ardındaki prensiplerin anlaşılması için giriş dersleri alabilirler. Tam bir eğitim programı planlayan veya sertifika almak isteyen kişiler film tarihi ve analizi, senaryo, üretim teknikleri, iş yönetimi ve dijital sinematografi gibi dersler alabilirler.

Film prodüksiyonunu öğrenmeye ek olarak, öğrenciler takım çalışmasına ve iletişimine dalarlar. Bu güçlü yönlerin ince ayarlanması, herhangi bir başarılı çaba için anahtar bileşenlerdir. Öğrenciler ayrıca, her kariyerde ve günlük hayatta uygulanabilecek eleştirel düşünme yeteneklerini geliştirirler.

Film yapımındaki kurslar, okula ve yere bağlı olarak zor olabilir. Bazıları tek dersler sunarken, çoğu iki yıllık bir programı veya daha fazlasını tamamlamayı gerektirir. Böylece, bunun maliyeti okul ve kayıt uzunluğuna göre değişir.

Film üretiminin karmaşıklığı, çeşitli kariyer yolları için bir fırsat sunuyor. Yönetmen, yapımcı ve senarist, bu dersleri alan birçok kişi için iyi bilinen rollerdir. Film yapım sürecinin teknik yönüyle ilgilenen öğrenciler, görüntü yönetmeni, kamera operatörü veya dolly tutuşu olarak kariyer bulabilirler. Film prodüksiyonu yaratıcılığından çok daha fazlasını gerektirdiği için, işletme meraklısı öğrenci, bütçeleme, finans ve diğer perde arkası ayrıntılarını ele alan bir üreticinin yolunu arayabilir. Diğer kariyer seçenekleri set tasarımcılar, yer yöneticileri ve sanat yönetmenleri içerir.

Film prodüksiyonuna ilgi duyan öğrenciler, dünya çapındaki kampüslerde ve özel film akademilerinde dersler bulabilirler. Çevrimiçi kurslar mevcuttur, ancak genellikle tam bir eğitim programı arayan kişiler için değildir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

19 Sonuçlar Film Yapımı Filter

Film ve Televizyon Yapım Kursu

Oakfields College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Lynnwood Ridge Edenvale Cape Town + 2 daha

Bu ders sırasında, projelerinizde müzik videoları, belgeseller, mockumentaries, reklamlar ve kısa filmler yer alıyor.

Video Yapımı

Access Creative College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Shoreditch Birmingham Manchester Norwich Bristol Lincoln York + 6 daha

Video prodüksiyonu ve fotoğrafçılığı ile ilgili her şeyi seviyorsanız ve bu alanda çalışmak istiyorsanız, bu Seviye 3 dersi, üniversiteye veya yaratıcı çalışmaya hazırlanmak için mükemmel bir yoldur.

Ableton ders ve itme

DJ Productor
Kampüs Tam zamanlı 1 ay Eylül 2019 İspanya Madrid

Ableton Live üretim ve itin sertifikalı eğitmen Ableton tarafından oluşturuldu sırasında, bu kurs bakılmaksızın tür veya stil yaratıcı ve teknik müzik üretim araçları keşfedeceksiniz.

Film Endüstri Yönetimi Kısa Ders

European School of Economics
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 aylar Eylül 2019 İtalya Rome Birleşik Krallık London Milan Florence İspanya Madrid + 7 daha

Tüm ışıkları ve gölgeleriyle, film endüstrisi dünyadaki en güçlü sektörlerden biri olmaya devam ediyor ve tartışmasız en etkili olanı. Sadece karmaşık sonuçlarıyla değil, aynı zamanda çok daha önemli bir şey yüzünden de: insanların bilinci üzerinde doğrudan bir etkisi var; yani, hissettikleri, düşündükleri ve hayal ettikleridir.

Darkroom: Gelişmiş atölyeleri - Baskı

Kensington and Chelsea College
Kampüs Yarı zamanlı 5 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık London

yüksek kalitede filmi işleme ve farklı efektler için alternatif geliştiriciler kullanılarak işlenecektir ancak bu, daha gelişmiş fotoğraf yazıcılar için bir derstir. Farklı geliştiriciler ve kağıtları kullanarak sergi baskıları yapmak için elyaf esaslı kağıda yazdırmak için nasıl öğreneceksiniz.

Darkroom: siyah ve beyaz işleme ve baskı giriş

Kensington and Chelsea College
Kampüs Yarı zamanlı 5 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık London

Bu yeni başlayanlar karanlık oda kurs veya bir süre karanlık odada uzak olmuştur eğer bir tazeleme kursu almak için bir şanstır. Eğer veya Canon, Nikon veya Pentax seviyor gelişmiş bir kamera (bir Holga veya Lomo gibi) temel bir kamera kullandıysanız, bu size iyi bir topraklama verecektir.

Üretim ses programı sonrası

Recording Connection Audio School
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles Birleşik Krallık Birmingham Brighton Bristol Cambridge Cheltenham Exeter Ipswich Leeds Leicester Liverpool London Manchester Newcastle upon Tyne Northampton Norwich Nottingham Oxford Plymouth Sheffield Stoke-on-Trent Aberdeen Dundee Edinburgh Glasgow Belfast Londonderry Cardiff Swansea İrlanda Cork Bournemouth Croydon London Borough of Haringey Stanmore Worcester York Dublin Avustralya Canberra Albury Armidale Coffs Harbour Dubbo Goulburn Lismore + 45 daha

Eğer eller öğrenmek gibi Kayıt Bağlantı kısmında, ilgi alanında üst uzmanları birlikte çalışarak, bizim özel bire-bir danışmanlık alacaksınız. Arkham Asylum ve Guild Wars 2: Black Hawk Down ve We gibi filmlerde katkıda bulunmuştur ödüllü ses tasarımcıları, mikserler, ve besteciler ile ortağı Soldiers yanı sıra Batman gibi üst video oyunları mıydı.

YÖNETMEN / ÜRETİCİ / Senaryo PROGRAMI

The Film Connection
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Muscle Shoals Anchorage North Pole Juneau Jonesboro Little Rock Bakersfield Eureka Los Angeles Palm Springs San Diego San Francisco San Jose Santa Barbara Boulder Denver Hartford New Haven Norwalk Washington Fort Myers Jacksonville Miami Orlando Panama City Pensacola Tallahassee Tampa West Palm Beach Daytona Beach Marina del Rey + 29 daha

sinemanın ins ve çıkışları öğrenin, işbaşı-ve sette! ülke genelinde yerleri ile, Film Bağlantı Film School yaşadığınız yere yakın bir kurulu bir film yapım şirketi bir çırak (extern) olarak yerleştirebilirsiniz. Sen yönetmenlik, üreten, düzenleme, sinematografi ve daha tüm yönleriyle bir tane-bir akıl hocası olacak tecrübeli bir film profesyonel ile eşleştirilmiş olacak. on-the-iş öğrenerek, sadece ihtiyacınız hands-on deneyimi elde değil edeceğiz, ama aynı zamanda bir sınıfta elde edebilmek asla önemli çalışma sanayi ilişkileri bağlantıları yapmak ve forma şansı olacak . Size eğitim, iş tecrübesi ve işine kırmak için ihtiyaç içeriden erişim sağlar okul vardır.

Müzik yapım kursu

CPA Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 300 saat Eylül 2019 İspanya Zaragoza + 1 daha

Eğer müzik seviyorsanız, yaratıcı yönlerinizi patlar ve kendi müzik üretmek. Biz EBM Online sunan müzik prodüksiyon kursu ile, rekor pazarda rekabet edebilmek için kalite yeterli düzeyde şarkıları hem elektro veya elektronik karakteri üretmek için öğreneceksiniz.

Film ve tv üretimin tabii

CPA Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 300 saat Eylül 2019 İspanya Zaragoza + 1 daha

Bir film yapımcısı ve televizyon olmak ister misiniz? Bu fırsatı! Film endüstrisi ve televizyon günlük büyür ve görsel-işitsel sektörün film ve televizyon üretim uzmanlığı ile nitelikli profesyoneller gerektirir.

Entertainment yapım kursu

CPA Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 300 saat Eylül 2019 İspanya Zaragoza + 1 daha

Başarıyla canlı etkinlikleri üretimini geliştirmek edebilmek istiyorsanız, size yapmak için nasıl özel eğitim verilmesi üretmek ve herhangi bir olay postproducir teknik bir ders gerekir.

Montaj Oranları

Moscow Film School
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Rusya Moscow

Editör hikaye yazılı ve senarist yönettiği söyler. Elinde, öz

Kursu - sinematografi

Moscow Film School
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Rusya Moscow

Görüntü Yönetmeni - filmin ana yaratıcılarından biri, doğrudan onun cezası üzerinde çalışıyor

Kursu - üreten

Moscow Film School
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Rusya Moscow

Üretici projenin organizatörü, sinemanın tüm aşamaları arasında bağlantı değil sadece

Bir Yıllık Kurs - Film Düzenleme ve Yaratıcı Post-prodüksiyon

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Kampüs Tam zamanlı 1 - 1 yıl Eylül 2019 Çek Cumhuriyeti Prague

Ayrıntı odaklı mısın? Bir editör olarak, nihai sonuçların nasıl görüneceği üzerinde tartışılmaz bir etkiye sahip olacaksınız. Öykü anlatıcılığının temellerini ve yönetmenin vizyonunu dijital alanda hayata geçirmeyi öğreneceksiniz.