ACADEMICCOURSES

Finans ve Bankacılık 3 Kurslar Bul

Dersler bazen konular ve özellikle kendi ana tartışılan olmayan konulara ilgi duyan öğrenciler için geliştirilmiştir. Bu kurslar aynı zamanda iş fırsatları geliştirmek veya iş sağlayan hizmetlerini genişletmek isteyen profesyoneller yönelik olabilir.

Finans ve bankacılık alanında bir ders nedir? Bu programlar bugünkü finansal iklim ilgili belirli alanlarda odaklanmak. Elbette bu tür bir örnek güncel olaylar üzerinde duruluyor biridir, endüstri liderleri olaya tepki nasıl olay, giden öyküsü, ve herhangi bir mali reformlar devlet veya bankacılık liderleri tarafından kurulan olsaydı. Diğer bazı örnekleri uygulamalı kurumsal finansman, türev piyasalar güvenlik ve değerleme ve sermaye piyasası teorisi gibi konuları kapsamaktadır. Dersler lisans ve lisansüstü öğrencileri, hem de çalışan profesyoneller için kullanılabilir.

Bu kurslarda katılımcılar genellikle kendi özel akademik ders dışında yeni deneyimlere maruz kalırlar. Diğer faydaları lisansüstü programlarına başvuran, diğer sınıflara veya avantajları tamamlanan çalışmaları destekleyen konular özel çalışma bulunmaktadır. Bu kurslara katılmak Uzmanları genellikle yeni iş fırsatlarına erişimi vardır.

akademik kurumlar birçok farklı ülkede bulunan gibi bu kurslara katılan maliyeti, bir büyük değişebilir. Aday öğrenciler mevcut öğrenim ve ücret çizelgelerini almak için ayrı ayrı okullara başvurmalısınız.

Bu alanda derslerin tamamlanması ile, mezunlar genellikle bankacılık ve finans dünyasında konumlarını bulabilirsiniz. Bunlar merkez bankacılığı veya düzenleyici kurumlarda çalışabilirler. Bazı katılımcılar bu pozisyonlarda iş zaten ve onları finansal aracılar, finansal piyasa analistleri, ya da yönetim muhasebeciler olarak çalışmak için izin sertifikaları kazanmak için kursa kullanın.Bazı katılımcılar doktora dereceleri sürdürmeye devam.

Eğer, program listesinde bilgileri gözden ve özel okullarla irtibata kurşun formları kullanmak faiz kursları bulmak için. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

3 Sonuçlar Finans ve Bankacılık Filter

Ders: İşletmelerin Hukuki ve Vergi Yönleri

IFCAM
Ders
15 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 gün
Fransızca
Kampüs

Bu eğitimin sonunda katılımcılar, her bir yasal veya mali durumun getirdiği kısıtlamaları dikkate alarak bir dizi bankacılık hizmeti (finansman, yönetim, yatırımlar, vb.) Suna ...

Devamını oku

Pasif kenar bankacılar programı (prbp)

University of Washington Foster School of Business
Ders
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
2 hafta
Ingilizce
Kampüs

Program, uçucu bir iş ortamında kararlar vermek, rakiplerinizi değerlendirmek, iş stratejileri oluşturmak, fırsatları analiz etmek ve değişen pazarlara yanıt vermek için bir ç ...

Devamını oku

Ders - Temel Analiz

FX Academy
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Bu derste, temel analizin ne olduğunu ve piyasadaki farklı para birimlerini analiz etmek için kendi modelinizi nasıl oluşturabileceğinizi ve uygulayabileceğinizi açıklayacağız ...

Devamını oku