ACADEMICCOURSES

Finans ve Ekonomi 3 Kurs Eğitimleri Araştır

Finans ve ekonomi bir ders, stratejik planlama, küçük iş geliştirme ve yönetimi gibi temel becerileri sunar. Bu kurslar genellikle daha iyi pozisyonlar arayan ve kendi ödeme ölçeği artan vasıtasıyla profesyoneller sağlayan, sürekli eğitim fırsatları olarak geliştirilmiştir. Kurslar diğer akademik programlara destek olarak veya profesyoneller için CEU kredi sağlamak için kullanılır.

Finans ve ekonomi alanında ders nedir? Bu ders, genellikle lisansüstü programlarına katılmak veya kendi kariyer niteliklerini geliştirmek için profesyoneller tarafından kullanılıyor olabilir gibi öğrencilerin öğrenme ilkeleri desteklemek için kullanılır. Dersler, ekonomik akıl ve analitik becerileri odaklanmak olabilir. Bunlar yatırım ilkeleri, ticari işletme, risk yönetimi, ya da fon yönetimi gibi konuları içerebilir. Bazı kurslar mikroekonomisi veya ekonometri kapsayabilir.

Bu kurslara katılmak ister olanlar öğrenci veya profesyonel, endüstri liderleri, gerçek dünya sorunları ve deneyimleri ve finans dünyasında başarı için gerekli olan becerilerin gelişimine maruz yarar. Katılımcılar tekniklerini uygulama ve mevcut iş ortamlarında bulunan konularda anlayışlarını artırmak.

tüm dünyada akademik kurumlar programları sunan bu kursa katılıyor maliyeti, bir büyük değişebilir. Belirli bir kurs ilgilenen olduğunda, belirli öğrenim ve ücret bilgileri için programı sunan okula başvurun.

Mezunlar diğer pozisyonlarda arasında finansal ekonomistler, bankacılar, fon yöneticileri veya güvenlik tüccarlar gibi iş isteyebilir. Zaten kendi seçtikleri kariyer kurulan bu katılımcılar kendi işyerinde potansiyel müşteriler veya yeni niteliklere erişim arttığını görebilirsiniz.Bu derslerin tamamlanması genellikle kamu ve özel sektörde daha iyi iş fırsatları yol açar. Bazı mezunlar akademik çalışmalarını seçin, ve diğerleri analistleri veya araştırmacı olarak çalışmaktadır.

Koşullarınıza en uygun hangi derslerin belirlenmesi ve daha ayrıntılı bilgi için kurşun formu doldurmak için aşağıdaki listeleme programı kullanın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

3 Sonuçlar Finans ve Ekonomi Filter

Sermaye Piyasaları - Seviye 1

London Business Training & Consulting
Ders
<
Tam zamanlı
<
5 gün
Ingilizce
Kampüs

Bu sermaye piyasası kurslarının tamamlanması üzerine, şunları anlayabilirsiniz: finansal piyasalara giriş, finansal varlıkların nitelikleri ve finansal piyasalar ile reel ekon ...

Devamını oku

Gelişmiş Sermaye Piyasaları

London Business Training & Consulting
Ders
07 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
9 gün
Ingilizce
Kampüs

Bu dersin tamamlanmasıyla, finansal piyasalara giriş, finansal varlıkların nitelikleri ve finansal piyasalar ile reel ekonomi arasındaki bağlantıyı anlayabileceksiniz.

Devamını oku

Sermaye Piyasaları - Seviye 2

London Business Training & Consulting
Ders
<
Tam zamanlı
<
4 gün
Ingilizce
Kampüs

Bu kursun tamamlanmasıyla, hisse senedi piyasasının yapısını, hisse senedi piyasalarının düzenleyicilerini, yatırımcıların alım satımları için kullanabileceği mekanları ve sip ...

Devamını oku