Filter
Ders
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Hepsini İncele Yarı zamanlı Kurslar içinde Finansal Analiz İspanya'da 2019

Bir ders özel bir çalışma programı ifade eder. Genellikle kampüsünde yer alır ama çevrimiçi teslim edilebilir. Dersler bir konuda özel bilgi almak isteyenler için popülerdir.

Finansal analiz, borç edinme varlıkları satın alma veya sermaye kazanmak için ek yöntemler arayan öncesinde gerekli bir şirketin finansal sağlığı ayrıntılı çalışmadır. finansal analiz Öğrenciler, bilanço ve gelir tabloları olarak mali tablolara bakmak ve onların bilgilerinden oranları hesaplamak için öğrenirler.

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

Yarı zamanlı Kurs içinde Finansal Analiz İspanya'da

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Finansal Analiz, İspanya

IEB - Instituto De Estudios Bursátiles

El Curso de Construcción de Modelos y Análisis de Proyecciones Financieras es presencial y se imparte en Madrid. Tiene un precio de 1,400 €. ... [+]

Curso de Construccion de Modelos y Analisis de Proyecciones Financieras

El Objetivo que se persigue bir Traves del Curso de Modelos y Análisis de Proyecciones Financieras, el de permitir a los asistentes comprender los aspectos fundamentales de la construcción de modelos financieros y analizar Proyecciones financieras, y que Además Sean capaces por si mismos de construir E es implantar dichos modelos bir Traves de la Creacion de hojas de calculon de cierta complejidad. En este sentido, su quehacer diario Toda la Potencia de la modelización financiera en el presente curso permite que los asistentes al mismo adquieran la solidez necesaria desde el punto de vista técnico como para poder desarrollar y utilizar. 


... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Yarı zamanlı
73 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Chicago Booth School of Business

Bu program, mali raporlar, kuruluşunuzda maliye memuru ile daha iyi iletişim anlamak için birimi mali performansını değerlendirmek yeteneğini geliştirecek ve finansal kar ... [+]

Bu beş günlük program, mali raporlar, kuruluşunuzda maliye memuru ile daha iyi iletişim anlamak için birimi mali performansını değerlendirmek yeteneğini geliştirecek ve finansal kararlarda.

Bu dersin amacı finansal olmayan yöneticiler bilanço, gelir tablosu, bütçe de dahil olmak üzere mali raporlar, ve tümen performans raporları verileri yorumlamak ve bu bilgilere dayalı olarak daha iyi iş kararları almalarına yardımcı olmaktır. Programın mali raporlar geçmiş performansları ve finansal performans tahmin analizi öğretecektir.

Katılımcılar daha iyi dış kaynaklardan mali hedefleri ve performansları onların bölümlerinin iletişim mümkün olacaktır. Onların anlayış geliştirmek ve onların örgütlerinin mali yöneticiler de dahil olmak üzere, başkaları ile iletişim kurmak için finansal dil kullanabilecektir. ... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Yarı zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku