Akademikprogramlar.com

Finansal Analiz 11 Kurs Eğitimleri Bak

Bir ders genelde tek bir konuda yoğunlaşmaktadır. Belirli bir alanı araştırmak veya keşfetmek için alınabilir veya o bölgedeki bilgiyi yoğunlaştırmak üstlenebilir. Finansal Analizde Kurs alan kişiler, liderlik becerilerini geliştirmeye veya onları ilgilendiren iş alanı hakkında eleştirel düşünmeye yönelik yeni yollar ararlar.

Mali anlayışını arttırmak hakkında merak eden bir kişi, Mali Analiz Kursu nedir diye sorabilir. Böyle bir ders, birkaç hafta veya tipik bir akademik sürenin uzunluğuna uzanabilir. Çevrimiçi veya fiziksel bir kampusta incelenebilir. Bu konuyu özel olarak incelemekteki amaç, kişinin kritik yönetsel yeteneklerini geliştirmektir. Bu, bir işletme içinde finansal faaliyetin ve performansın planlanması, analizi ve yönetimi hakkında daha derin bir anlayış içerecektir. Bu nitelikteki bir derste öğrendiği bilgiler pek çok endüstri ve çıkarlar için geçerlidir.

Bu ders, halihazırda kurumsal alanda bulunan birisi için becerileri keskinleştirmek veya kendi işini genişletmek isteyenlere değerli bir bakış açısı getirmek için kullanılabilir. Kâr amacı gütmeyen kuruluşların yöneticileri için de yararlıdır.

Kurslar hem uzunluk hem de maliyet bakımından farklılık gösterir. Bir okul, bir dersin ne kadar süreceği ve neye mal olacağı konusunda büyük ölçüde farklılık gösterebilir. Kayıt ve ücretlerle ilgili en doğru bilgi için doğrudan başvuru merkezlerine başvurun.

Finansal analizde yoğun bir çalışma, kurumsal finans, bankacılık ve aracı kurumlarda kariyer arayan kişilere yönelik bir gelişmedir. Şirketler, işletme uygulamalarına bakabilecekleri ve finansal performansı üzerinde ne gibi etkiye sahip olduklarını projelendiren insanlara ihtiyaç duymaktadır. Birçok farklı işletme, işletmelerinin yatırım firmalarından perakendecilere kadar en verimli şekilde çalışmaya nasıl başlayabileceğini incelemek için nitelikli insanlar istihdam etmektedir.

Kursunuzu bulun ve bugün finansal görüşünüzü hızlandırın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

11 Sonuçlar Finansal Analiz Filter

Ders - Temel Analiz

FX Academy
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt İsrail Binyamina

Bu derste, temel analizin ne olduğunu ve piyasadaki farklı para birimlerini analiz etmek için kendi modelinizi nasıl oluşturabileceğinizi ve uygulayabileceğinizi açıklayacağız. eğer uzman bir ekonomist değilseniz!

Cemap seviyesi 3 yeterlilik (QCF) - kağıt 1, 2 ve 3

E-Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi deri değiştirmek

Yani ipotek tavsiye vermek ister misin? O zaman neden bir resmi lisanslı ortaklık ile CeMAP® çalışma değil.

Cemap seviyesi 3 yeterlilik (QCF) - Kağıt 2 & 3

E-Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi deri değiştirmek

Yani ipotek tavsiye vermek ister misin? O zaman neden bir resmi lisanslı ortaklık ile CeMAP® çalışma değil.

finansal olmayan yöneticiler için mali analiz

University of Chicago Booth School of Business
Kampüs Yarı zamanlı 5 gün Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Chicago Philadelphia Birleşik Krallık Londra İspanya Madrid + 5 daha

Bu program, mali raporlar, kuruluşunuzda maliye memuru ile daha iyi iletişim anlamak için birimi mali performansını değerlendirmek yeteneğini geliştirecek ve finansal kararlarda.

Gelişmiş iş

Convertas
Kampüs Tam zamanlı 5 gün Açık Kayıt Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Bu uygulamalı kurs, veri masaj, modelleme, entegrasyon ve otomasyon becerilerinizi yeni seviyelere taşıyacak. Ayrıca, normalizasyon ve gürültülü verilerin masajı, rapor hazırlama, analiz ve uzlaşma konularında da ustalaşacaksınız.

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS)

Convertas
Kampüs Tam zamanlı 5 gün Açık Kayıt Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS'ler) dünyanın en yaygın uygulanan muhasebe standartlarıdır. Şimdi 120'den fazla ülke, IFRS'lerin kullanılmasını gerektiriyor veya buna izin veriyor. Avrupa Birliği'ndeki 7.000'in üzerinde kamu şirketi 2005'ten bu yana UFRS'ye uymaktadır. Diğer birçok ülke ya UFRS'yi benimsemektedir ya da ulusal standartlarını UFRS'lerle birleştirmeye karar vermiştir. Bu kurs, tüm önemli teknik UFRS gereklilikleri hakkında ayrıntılı ve ayrıntılı bir genel bakış sunar ve örnek finansal tablolar, vaka çalışmaları, örnekler, en önemli UFRS'lerin kapsamı ve delegelerin etkileşimli katılımını içerir.

Gelişmiş Kamu Sektörü Finansal Raporlama ve Analiz

London Business Training & Consulting
Kampüs Tam zamanlı 3 gün Kasım 2019 Birleşik Krallık Londra

Bu dersi tamamladığınızda, şunları yapabileceksiniz: net varlıkların ifadesindeki temel öğeleri anlamak; muhasebe sürecini anlamak; Finansal varlıklar, vb.

Finansal Muhasebe, Raporlama ve Analiz

London Business Training & Consulting
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta Aralık 2019 Birleşik Krallık Londra

Bu dersi tamamladığınızda, aşağıdakileri anlayabileceksiniz: finansal bilgilerin nasıl hazırlandığı ve sunulduğu, muhasebenin bu şekilde neden yapıldığı ve elde edilen bilgilerin gerçekte kullanıcılar için ne anlama geldiği.

Gayrimenkul Varlıklarının Analiz ve Değerlemesinde Programlanmış Program

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Kampüs Tam zamanlı 24 saat Kasım 2019 İspanya Madrid Madrid bölgesi + 1 daha

Gayrimenkul "mega operasyonlar" gayrimenkul yatırım rakamlarındaki rekor seviyeyi tetikliyor. Gayrimenkul sektörü, SOCIMIS (Sociedades Cotizadas Anónimas de Inversión ve Mercado Inmobiliario - Listelenen Sınırlı Gayrimenkul Yatırım Şirketleri) ve yatırım fonlarının destekleyicileri ile yeniden büyümeye başlıyor. Yatırımlara ve gayrimenkul varlıklarına değer biçme yöntemlerini bilmek karar vermede kilit öneme sahiptir. Programın son derece pratik odağı sayesinde öğrenciler, gayrimenkul sektöründeki ana yatırım analizi yöntemlerini öğrenmekte ve çalışmaktadır. Gayrimenkul değerlemesi ile başarılı bir şekilde başa çıkabilmek için gerekli yöntemleri öğrenirler.

Ders: Kurumsal Finansal Analitikte Profesyonel Diploma Programı

UC Berkeley Extension
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Berkeley San Francisco + 1 daha

Hem Kurumsal Finansman hem de Finansal Analitik Dalgıçları alın, Capstone Portföyü kursu ve üç uzmanlık seçmeli dersi ekleyin.

Kurs: Finansal Analiz Sürükleyici

UC Berkeley Extension
Kampüs Tam zamanlı 1 dönem Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Berkeley San Francisco + 1 daha

Şirket ve piyasa verilerine dayalı finansal stratejileri denetlemek ve optimize etmek için finansal analitikte ileri beceriler kazanın. Ayrıca stratejik kararlar almak için ikna edici veri görselleştirmesinde pratik beceriler edinirsiniz.