Filter
Ders
Birleşik Krallık England London Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Kurs Eğitimleri içinde Finansal Planlama London Birleşik Krallık 2019

Hukuk dersleri kişisel gelişimini ilerletmek isteyenler için tasarlanmıştır. İster online olsun ister sınıf içi, birçok uzmanlık çalışma alanı vardır. Bunlardan bazıları düzenleyici teorisi, ticari hukuk ve fikri mülkiyettir.

Bir finansal planlama programı paralarını yönetmek için nasıl başkalarına tavsiye bilginin öğrencilere sağlar. Çoğu program gibi sigorta ürünleri, emeklilik planlaması, federal gelir vergisi, yatırım yönetimi ve hediye vergilendirme gibi konularda çeşitli odaklanın.

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Londra Birleşik Krallık'ın başkenti, en kalabalık bölge ve kraliyet ailesi yaşıyor. Bu 43 üniversitelerde 412 bin öğrenci ile Avrupa'da yüksek öğrenim en büyük konsantrasyonu vardır.

Yarı zamanlı Kurs içinde Finansal Planlama London Birleşik Krallık'ta

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Finansal Planlama, London

Dereceler
Konum
Birleşik Krallık
England
London
Eğitim türü
Hız
University of Chicago Booth School of Business

Bu dersin amacı yöneticilerin finansal türevler onlar nasıl kullanıldığını, nasıl çalıştığını, ne bir anlayışa sahip yardımcı olmaktır. ... [+]

Bu dersin amacı, finans yöneticileri, genel müdürleri, üst düzey fonksiyonel yöneticileri yardımcı olmaktır diğer finansal olmayan yöneticiler finansal türevler, onlar nasıl kullanıldığını, nasıl çalıştığını, ne olduğunu ve nasıl riskleri ve ilgili ödülleri ölçmek için bir anlayışa sahip onlarla.

kullanarak ve türevleri ticaret bir firmaya büyük değer katacak olsa da, risk yönetimi tekniklerinin bir anlayış eksikliği kolayca felakete yol açabilir. Bu nedenle, mali ve mali olmayan firmalar için son araçları, taktikleri ve stratejileri risk yönetimi hakkında bilgi sahibi olmak için çok önemlidir.

Program Hedefleri

Eğer bir ve hemen yararlı katı anlayışı ile bu dersin bırakacağım: ... [-]

Birleşik Krallık London
Eylül 2019
Yarı zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
London Business School

hedge fonları böylece son yıllarda cazip olmuştur açıklayabilir ve bu performansı sürdürülebilir olup olmadığını düşünmek için. ... [+]

Programın genel bakış araştırma konuları son Gelişmiş bilgi

&nbsp

Hedge Fonları Programı hedge fonları böylece son yıllarda cazip olmuştur niçin istiyor ve bu performansı sürdürülebilir olup olmadığını contemplates.

&nbsp

hedge fon endüstrisinin bir bakış ile başlayarak, bu varlığı çeşitli hedge fon yatırım modelleri yansıtmaktadır. araştırma Gelişmeler hedge fon stratejileri geniş bir yelpazede kapsayan kapsamlı bir çerçeve kurmak sunulmaktadır.

&nbsp

Bu çerçevede sonra fon yatırım modelleri yatırım fonlarının farklılık nasıl hedge ve nasıl alphas ölçülebilir. Program BNP Paribas Hedge Fund Merkezi'nde yürütülen araştırma çalışmaları berabere göstermek için kullanılır. ... [-]

Birleşik Krallık London
Ağustos 2019
Yarı zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku