Akademikprogramlar.com

Finansal Planlama 7 Kurslar Hepsini İncele

Finansal kurslar genellikle eğitim deneyimlerini tamamlamak için ya da mesleki uzmanlık eklemek için kullanılır. Bu kurslar genellikle devam eden öğrenciler için ya da kendi alanında köklü olanlar için uygundur. Birçok farklı akademik kurumlar aracılığıyla kullanılabilir, konular ve katılımcılara mevcut gerçek dünya fırsatları çok çeşitli vardır.

Finansal planlama bir ders nedir? Tabii bu tip genellikle bütçelerinin oluşturulması, kredi ve etkileri, zenginlik nasıl işleneceğini ve risk yönetimi gibi konuları kapsar. Bir ders, çevre, kişisel veya aile mali yönetim nasıl etkilediğini gibi konuları tartışmak olabilir. Sınıflar ayrıca emeklilik planlaması, mali plan geliştirme, gelir vergisi planlaması ve yatırım gibi konular içerebilir.

Bu derslerden birinde katılımı ile size sunulan pek çok faydaları vardır.Bu diğer mali becerilerinin gelişimini, toplumdaki finansal liderlerine erişimi ve işle ilgili konularda sıfır şansı vardır. Bir dersin tamamlanmasıyla, katılımcılar daha iyi iş imkanları ve ödeme üst seviyelere erişimi olabilir.

kurslarına katılım ile ilgili maliyetler başka bir okuldan çok farklı olabilir. Bu farklı ülkelerde kurulan eğitim kurumları için özellikle doğrudur. Kayıt hakkında doğru bilgi almak için, aday öğrenciler kendi seçtikleri okullara başvurmalısınız.

Bu dersin tamamlanması lisans öğrencileri lisansüstü programlara erişmek yardımcı olabilir. Kursuna katılmak Uzmanları onlar zorlu ve tatmin edici istihdam sağlayan kariyer hamle için iyi nitelikli bulabilirsiniz. Mevcut iş pozisyonları bazı mali müdürü, yatırımcı, gayrimenkul, finansal yardım, analist ve finansal planlama kapsıyor.Bir seçilen ders uzmanları hizmetlerini uzmanlaşmak için belli bir konuda bilemek için izin verebilir.

Konu ve program listesinde faiz sizi kursları bularak eğitim ile daha fazla ileriye alın. En sevdiğiniz okullar hakkında bilgi almak için kurşun formları kullanın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

7 Sonuçlar Finansal Planlama Filter

Mali müşavir kursu

Oplex Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi

Bu Mali Müşavir ders istemcileri ve çok daha fazlası danışmanlık, finansal planlama ile ilgili bilgilerini geliştirmek için öğrencilere yardımcı olacaktır. Eğer yeni bir şeyler öğrenmek ya da sizi becerilerini güncellemek ve CV'nize kursu eklemek istediğiniz olsun, ders mükemmel.

Başarılı emeklilik için finansal stratejiler

California State University Long Beach College of Business Administration
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Uzun sahil

Bu dersin bir mali güvenli emeklilik için hazırlamanız gereken mevcut gerçekler ile donatmak olacaktır. Eğer enflasyon, gelir vergisi ve erozyon olası uzun vadeli sağlık ihtiyaçları nedeniyle sabit Kazanılan para korumak için nasıl öğreneceksiniz.

opsiyonlar, vadeli temelleri ve diğer türevleri

University of Chicago Booth School of Business
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Chicago Philadelphia Birleşik Krallık Londra İspanya Madrid + 5 daha

Bu dersin amacı yöneticilerin finansal türevler onlar nasıl kullanıldığını, nasıl çalıştığını, ne bir anlayışa sahip yardımcı olmaktır.

stratejik planlama ve uygulama - Hong Kong ve Singapur

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Kampüs Yarı zamanlı 5 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Ann Arbor Hindistan Bengaluru Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Tayland Bangkok + 6 daha

Stratejik Planlama ve Uygulama uzun vadeli planlama, strateji oluşturma ve strateji uygulama için başarılı teknik bilgi ile yöneticileri sağlar.

sigorta programı

California State University at Fullerton,Steven G. Mihaylo College of Business and Economics
Kampüs Yarı zamanlı Amerika Birleşik Devletleri Fullerton

Program teknolojisinin entegre; yazılı iletişim, sözlü iletişim, kişilerarası beceri ve sigorta içine / finansal hizmetler müfredat iş uygulamaları ses ile ilgili fikirler

İleri Düzeyde Stratejik Planlama Atölyesi

Convertas
Kampüs Tam zamanlı 5 gün Açık Kayıt Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Bu ders, bir organizasyonun eylemlerini, karar verme ve kaynak tahsisinde rehberlik etmek için tutarlı bir vizyon geliştirmek için gerekli bilgi ve becerileri katılımcılara sunmaktır. Stratejik planlama, organizasyonun müşterileri için oluşturduğu değere dayanmalı ve organizasyonu bu müşterilere katma değerli bir iş ortağı olarak konumlandırmalıdır.

Finansal Planlama ve Fiscal'da Semineri

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 40 saat Bilgi iste Meksika Santiago de Querétaro + 1 daha

Bu programın amacı finansal ve mali planlamanın doğru yönetimini daha derinlemesine bilmek.