Akademikprogramlar.com

Bul Kurs Eğitimleri içinde Finansal Yönetim Romanya'da

Bir ders özel bir çalışma programı ifade eder. Genellikle kampüsünde yer alır ama çevrimiçi teslim edilebilir. Dersler bir konuda özel bilgi almak isteyenler için popülerdir.

finansal yönetim ,bir işletmenin hedeflerine ulaşmak için yaptığı para yönetimidir. bir finansal yönetim programı,bütçeleme,risk yönetimi,yükümlülükler,varlık ve diğer yönetim yöntemleri, gibi alanları kapsayabilir.

Romanya Karadeniz sınırındaki, Orta ve Güneydoğu Avrupa'nın kesişme noktasında yer alan bir ülkedir. Romanya Ulaşım konumunu, hem de bu taşıma türleri ve şirketler bir dizi ile servis edilir olması nedeniyle dünyanın hemen hemen her yerinden gelen kolaydır. Romen üniversiteler Romence, İngilizce, Fransızca ve Almanca lisans ve yüksek lisans programlarının büyük bir seçim sunuyoruz.

Kurs içinde Finansal Yönetim Romanya'da

3 Sonuçlar Finansal Yönetim, Romanya Filter

Kurumsal Karne

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Kampüs Yarı zamanlı Eylül 2020 Romanya Bükreş

Performans Yönetimi seminere Balanced Scorecard yaklaşımı öncelikle kendi işyerinde Balanced Scorecard yöntemlerini kullanarak olacak kişiler için tasarlanmıştır.

karlılık ortaklar

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün Bilgi iste Romanya Bükreş

Katılımcıların masraf ve harcamalar ve neden kontrol süreci, başarı için esastır davranışı hakkında bilgi edineceksiniz.

yöneticiler için finans - gelişmiş

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Kampüs Tam zamanlı 4 aylar Bilgi iste Romanya Bükreş

Bu program, sanat kavram ve teknikleri alanındaki son durumu tartışırken, katılımcıların uzmanlık binasında dünya çapında kullanılan amaçlar daha az araştırılmış ve şu ana kadar Romanya'da yaklaştı.