Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Fransızca Çalışmaları 4 Kurs Eğitimleri Karşılaştır

Bir ders üniversiteler, kolejler, teknik okullar ve diğer öğrenim kurumlarında mevcut olan bir öğrenme fırsatıdır. Dersler belirli bir konuda ayrıntılı talimatlar sağlar ve tamamlanması birkaç gün ile birkaç ay arasında sürebilir.

Fransızca çalışmalarında ders nedir? Bu konu Fransız dili, edebiyatı ve kültürünün çalışmasını içermektedir. Belirli dersler konuşma veya yazma becerilerini geliştirmek veya okuduğunu anlama üzerine odaklanabilir. Diğer dersler, Fransız edebiyatının, sanatının veya tiyatronun farklı dönemlerini öğrencilere öğreterek bu konuların tarihsel bir perspektifini sunabilir. İlgilenen öğrenciler ayrıca, dil becerilerine daldırma ya da yurtdışında öğrenim fırsatları sunan, konuşma yeteneklerini daha da geliştirebilecek Fransızca dersleri de bulabilirler.

Fransızca çalışmalarında dersleri tamamlayan bireyler kültürel çeşitlilik için güçlü bir takdir geliştirebilir. Yabancı bir dil çalışmak, yaşam boyu potansiyel faydalar sağlayabilen eleştirel düşünme ve iletişim yeteneklerini geliştirebilir.

Fransızca eğitim kurslarının maliyeti okuldan okula değişir. Aday öğrenciler, maliyetle ilgili ayrıntılı bilgi almak için ilgilendikleri okullarla iletişime geçmelidir.

Fransızca çalışmalarında bir dersin tamamlanması, başarılı öğrencilerin eğitim, iş, misafirperverlik ve hükümet gibi çeşitli sektörlerde kariyer yapmalarını sağlayabilir. Örneğin, bireyler lise veya üniversite düzeyinde öğretmen olabilirler veya iletişim alanında bir çevirmen veya haber analisti olarak çalışabilirler. Ağırlama sektörüyle ilgilenen adaylar, seyahat şirketleri, oteller veya havaalanlarında tur rehberleri veya misafir hizmetleri temsilcileri olarak iş bulabilirler. Fırsatlar, Francophone dünyasında ticaret yapan ticari firmalarda veya uluslararası ilişkilere odaklanmış hükümet kuruluşlarında da bulunabilir. Dünyanın Fransızca konuşulan bölgelerinde faaliyet gösteren kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, Fransızca çalışmalarında dersleri tamamlamış iş adaylarını da işe alabilir.

İlgilenen öğrenciler, hem Amerika'da hem de dünya genelinde Fransızca eğitiminde hem çevrimiçi hem de kişisel kurslar bulabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az

4 Sonuçlar Fransızca Çalışmaları

EF Gap Year

Işıklar Şehri'ni veya Fransız Rivierası'nı keşfetmek için bir dönem veya bir yıl Fransa'ya gidin. Etkileşimli daldırma kurslarımız ilerlemenizi garanti eder, böylece Eyfe ... [+]

Işıklar Şehri'ni veya Fransız Rivierası'nı keşfetmek için bir dönem veya bir yıl Fransa'ya gidin. Etkileşimli daldırma kurslarımız ilerlemenizi garanti eder, böylece Eyfel Kulesi'ne tırmanarken Fransızcayı pratik yaparsınız veya Rue de France'da bir cappuccino sipariş edebilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, yurtdışında edindiğiniz nihai deneyime katılın. Akıcılık elde edin, dünyayı görün, uluslararası ağınızı genişletin - ve küresel geleceğinizi başlatın. 6, 9 veya 11 ay boyunca çalışın ve Nisan, Haziran, Eylül veya Ocak ayında başlayın. Üniversite kredisi ve staj olanakları, hayatınızın macerası boyunca özgeçmişinize her zaman katlanmanızı sağlar.... [-]

Fransa Paris Güzel
Açık Kayıt
Fransızca
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ALISON

Fransız, dünya çapında 29 ülkede konuşulan ve Avrupa'daki üçüncü en yaygın olarak konuşulan dildir edilir. Gündelik Hayatın Temel Fransızca Dil Becerileri temel Fransızc ... [+]

Ders hakkında

Fransız, dünya çapında 29 ülkede konuşulan ve Avrupa'daki üçüncü en yaygın olarak konuşulan dildir edilir. Gündelik Hayatın Temel Fransızca Dil Becerileri temel Fransızca kelime ve gramer de dahil olmak üzere Fransız dilinin çeşitli yönlerine öğrenciyi tanıtır başlayanlar için video dersler ilgi çekici bir dizi oluşur. Alison bu ücretsiz online Fransızca kursu size gündelik Fransız konuşmaları size yardımcı gerekecektir basit konuşma Fransızca kelime verecektir.

Öğrenme Çıktıları

Bu kursu tamamladıktan sonra aşağıdaki net bir anlayışa sahip olacaktır:

Fransızca dil kelime geniş bir yelpazede Basit Fransız cümleler kurmaya nasıl Yaygın olarak kullanılan fiillerin de, geçmiş, şimdiki ve gelecekteki zamanları anlayın günlük yaşamda için Fransızca dil becerileri Kurs Formatı ... [-]
İrlanda Galway
Ingilizce
Yarı zamanlı
6 - 10 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IES Abroad

Bizim Fransızca Dil Daldırma ... [+]

genel bakış

Bizim Fransızca Dil Daldırma

Bu program Université de Nantes ile yakın bir ilişki içerisindedir, bu yüzden yerel üniversite kurslarına kayıt olmak için birçok fırsatınız olacaktır. IES Abroad kursları, çoğu Fransızcası Nantes Üniversitesi'nde profesör olan yerli Fransız öğretim üyeleri tarafından Fransızca olarak verilmektedir. Ayrıca, üniversite kütüphanelerine, bilgisayar laboratuarlarına, kafeteryalara ve spor tesislerine de erişebilirsiniz. Ayrıca, öğrenci kulüplerine ve diğer sosyal ve spor organizasyonlarına da katılabilirsiniz. Ayrıca Ecole Superieure des Beaux-Arts'ta (ESBA) bir sanat kursuna kayıt olabilir veya AASCB ve EQUIS-akredite Audencia Business School'da İş ve İletişim bölümlerini inceleyebilirsiniz.... [-]

Fransa Nantes
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Université de Reims Champagne-Ardenne

CIEF'deki yıllık dersler, her biri 13 haftalık 2 yarıyıldan oluşmaktadır. CIEF, her biri haftada 16 ila 18 saat süren kurslardan oluşan 6 farklı seviye sunar ve Dil Kayna ... [+]

Organizasyon ve kurs içerikleri

CIEF'deki yıllık dersler, her biri 13 haftalık 2 yarıyıldan oluşmaktadır.

İlk dönem (kış dönemi) Eylül başında başlar ve Noel'den hemen önce biter. İkinci dönem (bahar dönemi), Ocak ayı ortasından Mayıs ayı ortasına kadar başlar.

Yeni öğrenciler, geldiklerinde, yazılı bir sınavdan sonra ve yeterli düzeyde bir öğretmenle görüşme yaptıktan sonra yerleştirilirler.

CIEF, her biri 16 ila 18 saatlik haftalık kurslardan oluşan 6 farklı seviye sunar (A1'den C1'e kadar), bir öğretmen öğretmeni tarafından yönlendirilen Diller Kaynakları Merkezi'nde (CRL) en az 1 saatlik özerk çalışma.

Dil Kaynakları Merkezi, tüm öğrencilere CIEF öğretmenleri tarafından yönlendirilen ve herkesin ihtiyaçlarına göre uyarlanan özerk bir çalışma sunmaktadır.... [-]

Fransa Reims
Ocak 2020
Fransızca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku