Akademikprogramlar.com

Fransızca Çalışmaları 3 Kurs Eğitimleri Karşılaştır

Bir ders üniversiteler, kolejler, teknik okullar ve diğer öğrenim kurumlarında mevcut olan bir öğrenme fırsatıdır. Dersler belirli bir konuda ayrıntılı talimatlar sağlar ve tamamlanması birkaç gün ile birkaç ay arasında sürebilir.

Fransızca çalışmalarında ders nedir? Bu konu Fransız dili, edebiyatı ve kültürünün çalışmasını içermektedir. Belirli dersler konuşma veya yazma becerilerini geliştirmek veya okuduğunu anlama üzerine odaklanabilir. Diğer dersler, Fransız edebiyatının, sanatının veya tiyatronun farklı dönemlerini öğrencilere öğreterek bu konuların tarihsel bir perspektifini sunabilir. İlgilenen öğrenciler ayrıca, dil becerilerine daldırma ya da yurtdışında öğrenim fırsatları sunan, konuşma yeteneklerini daha da geliştirebilecek Fransızca dersleri de bulabilirler.

Fransızca çalışmalarında dersleri tamamlayan bireyler kültürel çeşitlilik için güçlü bir takdir geliştirebilir. Yabancı bir dil çalışmak, yaşam boyu potansiyel faydalar sağlayabilen eleştirel düşünme ve iletişim yeteneklerini geliştirebilir.

Fransızca eğitim kurslarının maliyeti okuldan okula değişir. Aday öğrenciler, maliyetle ilgili ayrıntılı bilgi almak için ilgilendikleri okullarla iletişime geçmelidir.

Fransızca çalışmalarında bir dersin tamamlanması, başarılı öğrencilerin eğitim, iş, misafirperverlik ve hükümet gibi çeşitli sektörlerde kariyer yapmalarını sağlayabilir. Örneğin, bireyler lise veya üniversite düzeyinde öğretmen olabilirler veya iletişim alanında bir çevirmen veya haber analisti olarak çalışabilirler. Ağırlama sektörüyle ilgilenen adaylar, seyahat şirketleri, oteller veya havaalanlarında tur rehberleri veya misafir hizmetleri temsilcileri olarak iş bulabilirler. Fırsatlar, Francophone dünyasında ticaret yapan ticari firmalarda veya uluslararası ilişkilere odaklanmış hükümet kuruluşlarında da bulunabilir. Dünyanın Fransızca konuşulan bölgelerinde faaliyet gösteren kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, Fransızca çalışmalarında dersleri tamamlamış iş adaylarını da işe alabilir.

İlgilenen öğrenciler, hem Amerika'da hem de dünya genelinde Fransızca eğitiminde hem çevrimiçi hem de kişisel kurslar bulabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

3 Sonuçlar Fransızca Çalışmaları Filter

Boşluk yıl veya dönem france

EF Gap Year
Kampüs Tam zamanlı 6 - 12 aylar Açık Kayıt Fransa Paris Nice + 1 daha

Işıklar Şehri'ni veya Fransız Rivierası'nı keşfetmek için bir dönem veya bir yıl Fransa'ya gidin. Etkileşimli daldırma kurslarımız ilerlemenizi garanti eder, böylece Eyfel Kulesi'ne tırmanarken Fransızcayı pratik yaparsınız veya Rue de France'da bir cappuccino sipariş edebilirsiniz.

Nantes - Fransızca Dil Daldırma

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem Bilgi iste Fransa Nantes

Bizim Fransızca Dil Daldırma

Günlük yaşam için temel fransızca dil becerileri

ALISON
e-Öğrenme Yarı zamanlı 6 - 10 saat İrlanda Galway

Fransız, dünya çapında 29 ülkede konuşulan ve Avrupa'daki üçüncü en yaygın olarak konuşulan dildir edilir. Gündelik Hayatın Temel Fransızca Dil Becerileri temel Fransızca kelime ve gramer de dahil olmak üzere Fransız dilinin çeşitli yönlerine öğrenciyi tanıtır başlayanlar için video dersler ilgi çekici bir dizi oluşur.