ACADEMICCOURSES

Fransızca Çalışmaları 3 Kurs Eğitimleri Karşılaştır

Bir ders üniversiteler, kolejler, teknik okullar ve diğer öğrenim kurumlarında mevcut olan bir öğrenme fırsatıdır. Dersler belirli bir konuda ayrıntılı talimatlar sağlar ve tamamlanması birkaç gün ile birkaç ay arasında sürebilir.

Fransızca çalışmalarında ders nedir? Bu konu Fransız dili, edebiyatı ve kültürünün çalışmasını içermektedir. Belirli dersler konuşma veya yazma becerilerini geliştirmek veya okuduğunu anlama üzerine odaklanabilir. Diğer dersler, Fransız edebiyatının, sanatının veya tiyatronun farklı dönemlerini öğrencilere öğreterek bu konuların tarihsel bir perspektifini sunabilir. İlgilenen öğrenciler ayrıca, dil becerilerine daldırma ya da yurtdışında öğrenim fırsatları sunan, konuşma yeteneklerini daha da geliştirebilecek Fransızca dersleri de bulabilirler.

Fransızca çalışmalarında dersleri tamamlayan bireyler kültürel çeşitlilik için güçlü bir takdir geliştirebilir. Yabancı bir dil çalışmak, yaşam boyu potansiyel faydalar sağlayabilen eleştirel düşünme ve iletişim yeteneklerini geliştirebilir.

Fransızca eğitim kurslarının maliyeti okuldan okula değişir. Aday öğrenciler, maliyetle ilgili ayrıntılı bilgi almak için ilgilendikleri okullarla iletişime geçmelidir.

Fransızca çalışmalarında bir dersin tamamlanması, başarılı öğrencilerin eğitim, iş, misafirperverlik ve hükümet gibi çeşitli sektörlerde kariyer yapmalarını sağlayabilir. Örneğin, bireyler lise veya üniversite düzeyinde öğretmen olabilirler veya iletişim alanında bir çevirmen veya haber analisti olarak çalışabilirler. Ağırlama sektörüyle ilgilenen adaylar, seyahat şirketleri, oteller veya havaalanlarında tur rehberleri veya misafir hizmetleri temsilcileri olarak iş bulabilirler. Fırsatlar, Francophone dünyasında ticaret yapan ticari firmalarda veya uluslararası ilişkilere odaklanmış hükümet kuruluşlarında da bulunabilir. Dünyanın Fransızca konuşulan bölgelerinde faaliyet gösteren kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, Fransızca çalışmalarında dersleri tamamlamış iş adaylarını da işe alabilir.

İlgilenen öğrenciler, hem Amerika'da hem de dünya genelinde Fransızca eğitiminde hem çevrimiçi hem de kişisel kurslar bulabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

3 Sonuçlar Fransızca Çalışmaları Filter

Yarıyıl Kursu

Université de Reims Champagne-Ardenne
Fransa, Reims
Ders
08 Jan 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
15 Nov 2019
Fransızca
Kampüs

CIEF'deki yıllık dersler, her biri 13 haftalık 2 yarıyıldan oluşmaktadır. CIEF, her biri haftada 16 ila 18 saat süren kurslardan oluşan 6 farklı seviye sunar ve Dil Kaynakları ...

Devamını oku

Nantes - Fransızca Dil Daldırma

IES Abroad
Amerika Birleşik Devletleri, Chicago + 52 Daha fazla
Ders
Ocak 2020
<
Tam zamanlı
Fransızca
Kampüs

Bizim Fransızca Dil Daldırma

Devamını oku

Boşluk yıl veya dönem france

EF Gap Year
Japonya, Tokyo + 14 Daha fazla
Ders
Eylül 2020
<
Tam zamanlı
<
6 aylar
Fransızca
Kampüs

Işıklar Şehri'ni veya Fransız Rivierası'nı keşfetmek için bir dönem veya bir yıl Fransa'ya gidin. Etkileşimli daldırma kurslarımız ilerlemenizi garanti eder, böylece Eyfel Kul ...

Devamını oku