$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Mmabatho Güney Afrika Cumhuriyeti En iyi Kurs Eğitimleri 2022/2023

Kurslar kalifiye öğretmenler tarafından verilen ve katılımcıların belirli bir disiplinde bilgi ve deneyimini arttırmayı amaçlayan akademik programlardır. Kurslar uzunluğu, içeriği ve süresi açısından geniş ölçüde farklılık gösterebilmektedir.Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmışt… Devamını oku

Kurslar kalifiye öğretmenler tarafından verilen ve katılımcıların belirli bir disiplinde bilgi ve deneyimini arttırmayı amaçlayan akademik programlardır. Kurslar uzunluğu, içeriği ve süresi açısından geniş ölçüde farklılık gösterebilmektedir.

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Daha Az
Güney Afrika'da eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
North-West University (inc Potchefstroom Business School) North West
Mmabatho, Güney Afrika Cumhuriyeti

Bu, Üniversitenin Güney Afrika Yeminli Muhasebeciler Enstitüsü (SAICA) tarafından akredite edilmiş amiral gemisi programlarından biridir.

Bu, Üniversitenin Güney Afrika Yeminli Muhasebeciler Enstitüsü (SAICA) tarafından akredite edilmiş amiral gemisi programlarından biridir. -
Ders
Ingilizce
Kampüs