ACADEMICCOURSES

Hayward ABD'nde Genel Çalışmalar Kurs Eğitimleri Araştır 2020

Bir ders özel bir çalışma programı ifade eder. Genellikle kampüsünde yer alır ama çevrimiçi teslim edilebilir. Dersler bir konuda özel bilgi almak isteyenler için popülerdir.

Genelde önlisans ve lisans düzeyinde sunulan, genel çalışmalardaki programlar, büyükleri için bir odaklanma korkusu veya farkında olmayan öğrenciler için ideal olabilir. Genel çalışmalar programları genellikle sanat ve insanlıktan iş ve bilim alanına kadar çeşitli alanlara değinir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Hayward, California 20. yüzyılda gelişen konserve endüstrisi için ünlü bir şehir. Şehrin ekonomisi üretim ve perakende sektörlerine geçiş vardır. Bu bir devlet community kolej devlet üniversitesi, avuç ve daha özel üniversitelere ev sahipliği yapan çeşitli mesleklerde tüm teklif kaliteli programlar.

Hayward ABD'nde Genel Çalışmalar Kurs Eğitimleri Üniversitelerle İletişime Geçin 2020

1 Sonuçlar Genel Çalışmalar, Hayward Filter

Kurs: Öğrenci Programını Ziyaret Etmek

California State University, East Bay
Ders
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
9 hafta
Ingilizce
Kampüs

Misafir Öğrenci Programı, İngilizce yeterlilikte gerekli standartları karşılayan uluslararası öğrencilere California State University, East Bay bir veya iki sömestr üniversite ...

Devamını oku