Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hristiyanlık Araştırmaları 3 Kurs Eğitimleri İncele

Kurslar çeşitli amaçlara hizmet eder. Yeni bir alanı araştırmak isteyen ancak bir lisans programına bağlı olmaktan emin olmayan bir öğrenci, konunun uygun olup olmadığını öğrenmek için bir dersi alabilir. Mesleki niteliklerine eklemek isteyen veya derecelerine yönelik kredileri takip edenler de ders alabilirler.

Hıristiyan çalışmalarda dersler nelerdir? Bu kurslar, kilise tarihi, doktrin, etik, İncil exegesis, apologetics ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli konuları keşfetme eğilimindedir. Öğrenciler ayrıca Hıristiyanlık ve İslam ya da Hıristiyanlık ve Hinduizm'i karşılaştıranlar gibi karşılaştırmalı din sınıflarının Hıristiyan çalışma kategorisine girdiğini de bulabilirler. Hıristiyan çalışmalar dersleri bazen İncil İbranice veya Yunanca veya erken Katolik kilisesi tarafından kullanılan Latince yabancı dil öğretim içerir.

Hıristiyan çalışmaların öğrencileri, beceri setlerine etik analiz, özür ve kültürel anlayış ekleyebilir. Değişen bir dini manzarada, bu beceriler, insanlara etkili bir şekilde ulaşmak isteyen çok çeşitli şirketler için değerli olabilir.

Değişen fiyat noktalarında Hıristiyan kursları var. Bir devlet üniversitesi tarafından sunulan bir sınıf, bir özel okul veya seminerin sunduğu maliyetlerden daha azına mal olabilir, ancak öğrencilerin maliyet hesaplanırken sınıf süresini, yerini ve malzemelerini de dikkate almaları gerekir.

Hıristiyan çalışmalardan mezun olanlar din adamları, papazlar, gençlik bakanları, misyonerler veya İncil öğretmenleri olarak eğiliyorlardı. Ancak, laik alanlarda da seçenekler var. Pek çok öğrenci, özellikle bilimsel gelişmeler potansiyel olarak daha fazla tartışmaya yol açarken, kamu ahlakı komitelerinde danışman olarak hizmet etmeye devam etmektedir. Profesörler veya İncil çevirmenleri olarak pozisyonları genellikle öğrencilere hitap etmektedir.

Hıristiyan çalışmalar, öğrencinin bulunduğu yere bağlı olarak popüler bir çalışma alanı olabilir. Yerel kolejler, üniversiteler veya seminerler bir seçenek değilse, öğrenciler çevrimiçi kurslar arayabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Hristiyanlık Araştırmaları

Maryvale Institute

Catechetics'deki Dinsel Ruhsat, bir STL'den farklı olarak Holy See'nin bir niteliğidir ve 2012'den bu yana Maryvale Institute tarafından teklif edilmiştir. Maryvale Insti ... [+]

Catechetics'deki Dini Lisans

Catechetics'deki Dinsel Ruhsat , bir STL'den farklı olarak Holy See'nin bir niteliğidir ve 2012'den bu yana Maryvale Institute tarafından sunulmaktadır.

Programın amacı kimdir?

Catetikte liderlik pozisyonlarında ve diğer sorumluluk pozisyonlarında olanlar için tasarlanmıştır. Örneğin, Lisans özellikle aşağıdakilere uygundur:

diyoksikan pozisyonlarında olanlar catechetics veya yetişkin inanç oluşumu.catetetik kaynakların yaratılması veya gözetimi dahilinde olanlar.Yeni evangelizasyon ile ilgili çalışmalarında yer alan kişiler.Katolik papazlığı veya Katolik okulu liderliği pozisyonlarında olanlar.Giriş şartları nelerdir?... [-]
Birleşik Krallık Birmingham
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
International Career Institute

Bizim maneviyat, inanç ve iç niyetle temas almanın çoğumuz için önemlidir. Hatta bazıları diğerlerine bu paylaşım ölçüde gidin. Bir iş ya da hobi olmaktan çok daha fazla, ... [+]

Bizim maneviyat, inanç ve iç niyetle temas almanın çoğumuz için önemlidir. Hatta bazıları diğerlerine bu paylaşım ölçüde gidin. Bir iş ya da hobi olmaktan çok daha fazla, onlar tedavi onların arama gibidir.

Hayatta arzu manevi ihtiyaçlarını bulmak ve beslemek için diğer insanların önde gelen içeriyorsa, ICI en İncil çalışmaları ve Hıristiyan bakanlık ders almak. Bizim kurs Amacınız bir öğretmen, manevi lider, ya da eğitimci olmaktır eğer daha iyi Kutsal ve Hıristiyan inancının bir anlayış yanı sıra rehber size elde etmenize yardımcı olacaktır.

Ders İçeriği Eski Ahit Çalışmaları Yeni Ahit Çalışmaları İlahiyat Araştırmaları Hıristiyan Kilisesi Tarihi Dünya Başlıca Dinler Hıristiyan Bakanlığı Pastoral Bakım ve Danışmanlık Kariyer olasılıkları ... [-]
Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Holsby Bible School

Kutsal Kitap okul programımız İsa Mesih'le ilişkinizi beslemek için tasarlanmıştır. Tanrı ve Sözü'nü anlamanız, Kutsal Kitap'ın çeşitli konularını ve kitaplarını kapsayan ... [+]

BIBLE OKULU NEDİR

Kutsal Kitap okul programımız İsa Mesih'le ilişkinizi beslemek için tasarlanmıştır. Tanrı ve Sözü'nü anlamanız, Kutsal Kitap'ın çeşitli konularını ve kitaplarını kapsayan haftalık derslerle büyüyecektir. Tanrı'nın sözünün günlük yaşamınıza entegrasyonu, personel, misafir konuşmacılar ve Holsby topluluğuyla günlük etkileşim yoluyla geliştirilecektir.

Haftalık uzanışlar ve ömür boyu namaz kılan alışkanlıklar, Kutsal Kitap okuma ve hizmet sayesinde, Rab'be bilmek ve hizmet etmek için daha donanımlı olacaksınız. Bizim arzumuz, Mesih'in takipçisi olarak büyüdüğünüzdür ve Holsby Bible School yaşamı değiştiren bir fırsat olduğuna inanıyoruz.... [-]

İsveç Vetlanda SO
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku