ACADEMICCOURSES

Hristiyanlık Araştırmaları 3 Kurs Eğitimleri İncele

Kurslar çeşitli amaçlara hizmet eder. Yeni bir alanı araştırmak isteyen ancak bir lisans programına bağlı olmaktan emin olmayan bir öğrenci, konunun uygun olup olmadığını öğrenmek için bir dersi alabilir. Mesleki niteliklerine eklemek isteyen veya derecelerine yönelik kredileri takip edenler de ders alabilirler.

Hıristiyan çalışmalarda dersler nelerdir? Bu kurslar, kilise tarihi, doktrin, etik, İncil exegesis, apologetics ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli konuları keşfetme eğilimindedir. Öğrenciler ayrıca Hıristiyanlık ve İslam ya da Hıristiyanlık ve Hinduizm'i karşılaştıranlar gibi karşılaştırmalı din sınıflarının Hıristiyan çalışma kategorisine girdiğini de bulabilirler. Hıristiyan çalışmalar dersleri bazen İncil İbranice veya Yunanca veya erken Katolik kilisesi tarafından kullanılan Latince yabancı dil öğretim içerir.

Hıristiyan çalışmaların öğrencileri, beceri setlerine etik analiz, özür ve kültürel anlayış ekleyebilir. Değişen bir dini manzarada, bu beceriler, insanlara etkili bir şekilde ulaşmak isteyen çok çeşitli şirketler için değerli olabilir.

Değişen fiyat noktalarında Hıristiyan kursları var. Bir devlet üniversitesi tarafından sunulan bir sınıf, bir özel okul veya seminerin sunduğu maliyetlerden daha azına mal olabilir, ancak öğrencilerin maliyet hesaplanırken sınıf süresini, yerini ve malzemelerini de dikkate almaları gerekir.

Hıristiyan çalışmalardan mezun olanlar din adamları, papazlar, gençlik bakanları, misyonerler veya İncil öğretmenleri olarak eğiliyorlardı. Ancak, laik alanlarda da seçenekler var. Pek çok öğrenci, özellikle bilimsel gelişmeler potansiyel olarak daha fazla tartışmaya yol açarken, kamu ahlakı komitelerinde danışman olarak hizmet etmeye devam etmektedir. Profesörler veya İncil çevirmenleri olarak pozisyonları genellikle öğrencilere hitap etmektedir.

Hıristiyan çalışmalar, öğrencinin bulunduğu yere bağlı olarak popüler bir çalışma alanı olabilir. Yerel kolejler, üniversiteler veya seminerler bir seçenek değilse, öğrenciler çevrimiçi kurslar arayabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Hristiyanlık Araştırmaları Filter

İncil çalışmaları ve Hıristiyan bakanlık ders

International Career Institute
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Bizim maneviyat, inanç ve iç niyetle temas almanın çoğumuz için önemlidir. Hatta bazıları diğerlerine bu paylaşım ölçüde gidin. Bir iş ya da hobi olmaktan çok daha fazla, onla ...

Devamını oku

Catechetics'deki Dini Lisans

Maryvale Institute
Ders
<
Online ve Kampüs Kombineli
<
Tam zamanlı
<
12 aylar
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Catechetics'deki Dinsel Ruhsat, bir STL'den farklı olarak Holy See'nin bir niteliğidir ve 2012'den bu yana Maryvale Institute tarafından teklif edilmiştir. Maryvale Institute ...

Devamını oku

İncil Okulu Yıl Uzun Programı

Holsby Bible School
Ders
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Kutsal Kitap okul programımız İsa Mesih'le ilişkinizi beslemek için tasarlanmıştır. Tanrı ve Sözü'nü anlamanız, Kutsal Kitap'ın çeşitli konularını ve kitaplarını kapsayan haft ...

Devamını oku