Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Havacılık Mühendisliği 3 Kurs Eğitimleri Bul

Havacılık mühendisliği kurs uçuş mekaniği bir daha odaklanmış bir görünüm kazandırmak ve uçak nasıl dizayn edilmiştir. Istihdam olanakları takip sırasında ders alarak bireye bir rekabet avantajı verebilir.

Aday öğrenciler sık ​​sık havacılık mühendisliği ders nedir, sorabilir miyim? Öncelikle, bu öğrencilere aerodinamik temelleri bir giriş sunabilir. Havacılık evrimi genellikle de kurs kurulmuştur. Söz edilebilir Önemli tarihsel figürler Wright kardeşler, Amelia Earhart ve Neil Armstrong vardır. Programda ayrıca kurs ilgili tüm ek gösteriler, egzersizleri ve yarışmalar içerebilir.

Havacılık mühendisliği dersi alarak çalışmanın bu alanda temellere öğrencileri zemin olabilir. Bir sınıfta kayıt yaptıran öğrenciler de çalışma alanı sağ uyum olup olmadığını değerlendirmek ve daha ileri kurs devam etmek isteyip istemediğinizi yardımcı olmak için iyi bir yoldur.

havacılık mühendisliği bir sınıfın maliyeti kurum ve ülkeye göre dalgalanma olacaktır. Aday öğrenciler iyice onlar düşünen herhangi bir program doğru uyum sağlamak için kendi seçeneklerini araştırma gerekir. Ayrıca önceden tüm ücretler ve kayıt masraflarını onaylamak için tavsiye edilir.

Havacılık mühendisliği kurs heyecan verici bir kariyer için zemin hazırlamak olabilir, ve istihdam olanakları geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Havacılık mühendisleri tasarımı ve uçak, uzay, füzeler ve uzay istasyonları gibi dünyanın en gelişmiş araçlar, gelişmekte ön planda tipik. Eğer bir havacılık mühendisliği diploması istemiyorsanız bile, bir sınıf hala kimlik artırmak yardımcı olabilir. Ticari ve eğlence pilotlar da son derece yararlı ve ilginç sınıfların bu tür bulabilirsiniz.

Aday öğrenciler tüm seçimlerini araştırma gerektiğini, ve başlamak için ideal bir yer kapsamlı veritabanı ile.Onlar esneklik artan bir düzeyde sağlayabilir gibi bazı öğrenciler için, en uygun, çevrimiçi sınıflar olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar Havacılık Mühendisliği

Brookfield Aviation

İngiltere'de bu eşsiz iki haftalık kurs, kız ve erkek (14-18 yaş) için, havacılık endüstrisi içinde çalışmak nasıl bir şey olduğunu içine bir fikir verecektir. Onlar Bri ... [+]

İngiliz Havacılık Deneyimi - Teenage paketi (18 Yaş 14)

Birleşik Krallık'ta benzersiz iki haftalık havacılık kursu

Pilot Uçuş Eğitimi (Flight 3 Saat)

Her öğrenci uçuş okulu tamamen Avrupa (EASA) Özel Pilot Lisansı ve Hafif Uçak Pilot Lisansı pilotları öğretmek için onaylanmıştır * farklı günlerde 1 saat üç uçuş dersleri olacak. Gerekli tüm zemin okulu, pilot uçuş eğitimi ve uçuş testleri yüksek kalitede eğitim veren adanmış profesyonel eğitmenler ve uçuş sınav tarafından havaalanında uçuş okulu tarafından yürütülmektedir. Öğrenci aynı zamanda üniforma, kaydedilen uçuşlar, fotoğraf ve bir sertifika ile bir pilot defterine öğeleri alacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Epsom
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Kenya School of Flying

Bu ders, altı hafta sürer. KCAA düzenleme 67 Bölüm II ilk enstrüman saatleri bölünmüş 45 saat gerektirir: ... [+]

Tarifeli uçuş eğitim kursları Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında, aylık başlar. Özel alımının istek üzerine sunulabilir. Biz yerel ve uluslararası öğrencilere eğitim sunmak ve bizim Orly, Ukunda ve Malindi istasyonlarında konaklama sunabilir. Nairobi öğrenciler normalde kendi konaklama bulmak, ama biz Wilson Havaalanı'na yakın Pansiyonlar bir dizi tavsiye edebiliyoruz.

Aşağıda verilen ücret yapıları her ders yaklaşık minimum maliyet göstermektedir. Oranlar nedeniyle döviz kurundaki dalgalanmalar ve yakıt fiyatı çok kısa bir sürede değiştirmek yükümlüdür.

Tüm dersler denizaşırı hem Kenyalı sakinleri ve öğrenciler için mevcuttur.... [-]

Kenya Nairobi
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Estonian Aviation Academy

Uçak Mühendisliği çalışmaların tamamlanmasından sonra, bir kurumsal imalat veya uçak üzerinde bakım işlemlerini yürüten bir havacılık mühendisi olarak ya da bir bakım tek ... [+]

Ne eğitimli ve olmak için eğitilmiştir?

Havacılık alanında sebebiyle havacılık mühendisliği gelişimine, her şeyden önce, ortaya büyüdü ve gelişti - nedeniyle zemin ile herhangi bir temas olmadan hareket sağlayacak teknik çözümlere. Bu tür teknik çözümler oluşturma - tasarım, mühendislik, imalat ve uçakların bakım nedenle havacılıkta yaşanan her şeyi bir biçim ve içerik sağlar.

Bir havacılık mühendisi çalışma mekaniği, mekatronik gibi elektronik alanında yüksek teknoloji çözümleri veya bakım prosedürlerinin oluşturulmasını içermektedir. Otomotiv sanayi, raylı taşıma, vb: beceri ve deneyim, teknik sorunları çözmek için yüksek teknoloji çözümlerinin uygulanmasını gerektiren diğer alanlarda çalışmak için ilgili uzman etkinleştirin ... [-]

Estonya Ülenurme
Ağustos 2020
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku