Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Jeoloji 3 Kurs Eğitimleri Araştır

Onun şekilleri, malzemeleri, süreçler ve tarih - Jeoloji kurs Toprak işleri nasıl keşif ve anlayış hayran öğrenciler içindir. Bu tür çamur kaymaları, sel, volkanlar, depremler ve gibi birçok fiziksel bileşenleri ve olaylar içine Bu disiplin de şube.

Jeoloji bir ders nedir? Bu Dünya nasıl kuruldu çalışmaları ve son 4,4 milyar yılda gelişti bir derstir. Bu çalışma aynı zamanda kıtaların kökeni, okyanus ve atmosfer ve nasıl doğal süreçler derin Dünya'nın iç içinde insan yaşadığı üzerine yüzeyini şekillendiren araştırır. Dersler, su ve toprak testi, madencilik, Mapmaking ve hatta çevre hukuku gibi konuları kapsayabilir.

Jeoloji öğrenciler fosillerin, kayalar, ve mineraller gibi önemli kaynakların, oluşumu hakkında öğrenme sırasında jeolojik süreçlerin nasıl yorumlanacağı dahil paha biçilmez becerileri bir dizi kazanmak.İklim ve çevre süre boyunca değişim ve saha araştırması ve laboratuar çalışmaları yapmak nasıl öğrenir.

Jeoloji Kursları, uluslararası bir çekiciliği vardır ve bu uzaktan istenen programlar ve sınıflar erişim yeteneği geliyor. Hiçbir iki üniversite birbirine benzemez Ancak, maliyetler hepsini arasında değişir. Bu nedenle, bu ilgi sizi olanları temas ve gerekli kayıt ve kayıt ücretleri öğrenmek için en iyisidir.

Jeoloji bir ders çeşitlidir ve bilimlerde meslekleri, inşaat mühendisliği, mimarlık, kentsel planlama ve geliştirme, ve devlet kurumları dahil istihdam olanaklarına yol açabilir. Dünya bilinçli bireyler gezegen bilimleri, yanardağ ya da deprem tehlikesi korunması ve yerinde kirlilik değerlendirmesi gibi araştırma alanlarında yer almak için seçebilirsiniz.Kurumsal arenada karşı daha eğilimli olanlar için, çevre şirketleri, inşaat planlama ve inşaat, hatta çevre hukuku içinde var fırsatlar vardır.

Eğitim kurumları uzaktan eğitim modülleri aracılığıyla profesyonel çalışma meşgul ihtiyaçlarına kayıt kolay ve uyarlanabilir hale bugünün öğrenci için daha fazla seçenek sunuyoruz. Çevrimiçi sınıflar bir öğrenci dünyanın her yerinden kendi skolastik hedeflerini sürdürmeye esneklik ve kolaylık sağlamaktadır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Jeoloji

Tyumen State Oil and Gas University

Büyük petrol ve gaz kaynakları ile kuramsal ve uygulamalı oturumlar, araştırma merkezleri Tyumen ... [+]

Yaz / Kış Okulu "Meet: Petroleum Geoscience"

Biçim:

Büyük petrol ve gaz kaynakları ile kuramsal ve uygulamalı oturumlar, araştırma merkezleri Tyumen.

Programın özellikleri:

Birinci modül

"Genel Jeoloji Temelleri" seyirciye Dünya'nın yapısı hakkında bir fikir verir, Dünya'nın iç ve onun yüzeyinde jeolojik süreçler; çeşitli maden yataklarının oluşumuna yol süreçleri hakkında; arama ve maden yataklarının keşif yöntemleri.

İkinci modül

Petrol ve gaz yataklarının, petrol ve gaz alanları, yanı sıra kuyu, rezervleri ve petrol ve gaz kaynaklarının kategorilerinin özelliklerini: "Saha Geliştirme Temelleri" temel kavram ve özellikleri disiplin bir tanımını sağlar. Petrol alanlarının geliştirilmesi, hem de stimülasyonu yöntem ve bu geliştirilmiş yağ geri kazanımı ile tanır.... [-]

Rusya Tümen
Bilgi iste
Tam zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universitas Padjadjaran

Universitas Padjadjaran Bandung, Endonezya bizim Yaz Programı'na davet etmek istiyorum. Bu program kampüsünde İngilizce dilinde yapılan bir kompakt 7-günler programında u ... [+]

Universitas Padjadjaran Yaz Programı

Universitas Padjadjaran Bandung, Endonezya bizim Yaz Programı'na davet etmek istiyorum. Bu program kampüsünde İngilizce dilinde yapılan bir kompakt 7-günler programında uluslararası bağlantıları göstermek için projelerden biridir.

Biz spor, kültürel ve böyle geleneksel dans ve müzik enstrüman dersi, Endonezya dili dersi, Bandung tarihi yürüyüş, yürüyüş, ve daha birçok sosyal aktiviteler içeren heyecan verici bir yaz Programı sunuyoruz.

Biz de size de ilgi ne olabileceğini seçebilirsiniz akademik program sunuyoruz; 1. Matematik ve Doğa Bilimleri: "Malzeme Bilimi Süper Camp" 2. Jeoloji: "Batı Java Volkanik Çevre Jeolojisi" 3. Eczane: "Endonezya Şifalı Bitki" 4. Ekonomi ve İş Dünyası: Programın sonunda "Yaratıcı Endüstriler" Eğer zevk için bir gezi ve serbest zaman programı olacaktır, en iyi Bali olarak bilinen Tanrıların Endonezya Adası, bizim post tur katılma fırsatı elde edeceksiniz Endonezya bu güzel bir parçası.... [-]

Endonezya Bandung
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Católica del Norte

Dünyanın en kurak çölü olan Atacama Çölü'nde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenme, çöl manzaralarının ortasına yerleştirilen alandaki etkinl ... [+]

Şili'nin Kuzeyindeki İspanyol, Astronomi, Jeoloji ve Maden Ekonomisi

Atacama Immersion Chile Universidad Católica del Norte

Diğer bilimler arasında Astronomi, Arkeoloji, Jeoloji hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenci veya amatörlere yönelik programlarımızla, şaşırtıcı bir öğrenme ve seyahat macerası yaşamak için gezegendeki en kurak çölde bulunun.

Yer: Antofagasta bölgesi, Şili'nin kuzeyiBaşlangıç tarihi: Her aySüre: 15 gün veya 30 günKredi: gerekirseAçıklama

Dünyanın en kurak çölü olan Atacama Çölü'nde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenme, çöl manzaralarının ortasına yerleştirilen alandaki etkinlikler, ziyaretçilerin keyif alabilecekleri, deneyimlerini paylaşabilecekleri ve paylaşabilecekleri dahil olmak üzere kapsamlı bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır.... [-]

Şili Antofagasta Bölgesi
Açık Kayıt
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
15 - 30 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku