ACADEMICCOURSES

Jeoloji 3 Kurs Eğitimleri Araştır

Onun şekilleri, malzemeleri, süreçler ve tarih - Jeoloji kurs Toprak işleri nasıl keşif ve anlayış hayran öğrenciler içindir. Bu tür çamur kaymaları, sel, volkanlar, depremler ve gibi birçok fiziksel bileşenleri ve olaylar içine Bu disiplin de şube.

Jeoloji bir ders nedir? Bu Dünya nasıl kuruldu çalışmaları ve son 4,4 milyar yılda gelişti bir derstir. Bu çalışma aynı zamanda kıtaların kökeni, okyanus ve atmosfer ve nasıl doğal süreçler derin Dünya'nın iç içinde insan yaşadığı üzerine yüzeyini şekillendiren araştırır. Dersler, su ve toprak testi, madencilik, Mapmaking ve hatta çevre hukuku gibi konuları kapsayabilir.

Jeoloji öğrenciler fosillerin, kayalar, ve mineraller gibi önemli kaynakların, oluşumu hakkında öğrenme sırasında jeolojik süreçlerin nasıl yorumlanacağı dahil paha biçilmez becerileri bir dizi kazanmak.İklim ve çevre süre boyunca değişim ve saha araştırması ve laboratuar çalışmaları yapmak nasıl öğrenir.

Jeoloji Kursları, uluslararası bir çekiciliği vardır ve bu uzaktan istenen programlar ve sınıflar erişim yeteneği geliyor. Hiçbir iki üniversite birbirine benzemez Ancak, maliyetler hepsini arasında değişir. Bu nedenle, bu ilgi sizi olanları temas ve gerekli kayıt ve kayıt ücretleri öğrenmek için en iyisidir.

Jeoloji bir ders çeşitlidir ve bilimlerde meslekleri, inşaat mühendisliği, mimarlık, kentsel planlama ve geliştirme, ve devlet kurumları dahil istihdam olanaklarına yol açabilir. Dünya bilinçli bireyler gezegen bilimleri, yanardağ ya da deprem tehlikesi korunması ve yerinde kirlilik değerlendirmesi gibi araştırma alanlarında yer almak için seçebilirsiniz.Kurumsal arenada karşı daha eğilimli olanlar için, çevre şirketleri, inşaat planlama ve inşaat, hatta çevre hukuku içinde var fırsatlar vardır.

Eğitim kurumları uzaktan eğitim modülleri aracılığıyla profesyonel çalışma meşgul ihtiyaçlarına kayıt kolay ve uyarlanabilir hale bugünün öğrenci için daha fazla seçenek sunuyoruz. Çevrimiçi sınıflar bir öğrenci dünyanın her yerinden kendi skolastik hedeflerini sürdürmeye esneklik ve kolaylık sağlamaktadır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Jeoloji Filter

Unpad yaz programı

Universitas Padjadjaran
Ders
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Universitas Padjadjaran Bandung, Endonezya bizim Yaz Programı'na davet etmek istiyorum. Bu program kampüsünde İngilizce dilinde yapılan bir kompakt 7-günler programında ulusla ...

Devamını oku

Yaz / Kış Okulu "Tanışma petrol yer bilimleri"

Tyumen State Oil and Gas University
Ders
<
Tam zamanlı
Kampüs

Büyük petrol ve gaz kaynakları ile kuramsal ve uygulamalı oturumlar, araştırma merkezleri Tyumen

Devamını oku

Kurs: Antofagasta'da Astronomi, Jeoloji, Maden Ekonomisi ve Çevre

Universidad Católica del Norte
Ders
<
Tam zamanlı
<
15 gün
Ingilizce
Ispanyolca
Kampüs

Dünyanın en kurak çölü olan Atacama Çölü'nde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenme, çöl manzaralarının ortasına yerleştirilen alandaki etkinlikler ...

Devamını oku