close

Filtreler

Sonuçları Göster

Kültürel Tarih 2 Kurslar Bak

Akademik kurslar çeşitli konuları kapsar ve çok sayıda işlev sunar. Son bir lise mezunu, bir konuyu geniş bir anlayışa kavuşturmak için bir kursa kaydolabilir veya geri dönen bir öğrenci mevcut kariyerlerinde sertifikasyon isteyebilir. Bazı kurslar çevrimiçi, diğerleri ise kampüste gerçekleşiyor. Kültürel tarihte ders nedir? Genel bir tarih dersi yerine, bu konu, insanlar… Devamını oku

Akademik kurslar çeşitli konuları kapsar ve çok sayıda işlev sunar. Son bir lise mezunu, bir konuyu geniş bir anlayışa kavuşturmak için bir kursa kaydolabilir veya geri dönen bir öğrenci mevcut kariyerlerinde sertifikasyon isteyebilir. Bazı kurslar çevrimiçi, diğerleri ise kampüste gerçekleşiyor.

Kültürel tarihte ders nedir? Genel bir tarih dersi yerine, bu konu, insanların etkileşimlerini nasıl şekillendirdiğini ve günümüz kültürünün geçmişin kültürlerinden nasıl etkilendiğini ele alıyor. Kurs aktiviteleri arasında antik metinleri incelemek veya eski kalıntıları ziyaret etmek sayılabilir. Bazı kurslar, insanların yediklerine, nasıl evleneceğine nasıl karar verdiklerini ve bir grup insanın bir yerden diğerine göç ettiğinde kültürlerin birbirini nasıl etkilediğine bakmaktadır.

Bir kültür tarihi dersinde okuduğunu anlama, sosyal duyarlılık ve karşılaştırmalı mantık konularında beceri kazanabilirsiniz. Anlama ve mantık problem çözme ve yeni beceriler öğrenme için yararlıdır. Sosyal duyarlılık, yeni gruplarda iletişim kurma yeteneğinizi geliştirebilir.

Bir kursa bütçelediğinizde, okula kayıt yaptırmanız gerekip gerekmediğini, kursun çevrimiçi olup olmadığını ve belirli kitaplara ve malzemelere ihtiyacınız olup olmadığını düşünün. Bunların her biri bir ders alma maliyetine katılabilir.

Kültürel tarihte bir dersi tamamladıktan sonra aradığınız işler, daha çok kültüre veya tarihe odaklanıp odaklanmadığınıza bağlıdır. Kültürün derin bir anlayışı ile, antropoloji, uluslararası ilişkiler ve doğru dil becerileri ile bir çevirmen olarak çalışabilirsiniz. Tarihe daha fazla odaklanmak sizi bir öğretmen, araştırmacı, yazar ya da müze küratörü olarak nitelendirebilir.

Kültürlerin bulunduğu her yerde, keşfedilecek kültürel bir tarih var. Çevrimiçi ve kampüs kursları dünyanın her yerinde çeşitli skolastik seviyelerde mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
FutureLearn
Dublin , İrlanda +1 Daha fazla

Erken modern dönem boyunca kitabın tarihini keşfedin ve matbaanın icadının dünyamızda nasıl devrim yarattığını öğrenin.

Erken modern dönem boyunca kitabın tarihini keşfedin ve matbaanın icadının dünyamızda nasıl devrim yarattığını öğrenin. -
Ders
Yarı zamanlı
4 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 
Siberian State Aerospace University SibSAU
Krasnoyarsk , Rusya

Yabancı öğrenciler Sibirya şaşırtıcı güzellik ve gizem tanık, Rusya'nın kalbi ziyaret, dünyanın sınırlarını genişletmek için bir fırsat

Yabancı öğrenciler Sibirya şaşırtıcı güzellik ve gizem tanık, Rusya'nın kalbi ziyaret, dünyanın sınırlarını genişletmek için bir fırsat -
Ders
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın