Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kültürel Tarih 2 Kurslar Bak

Akademik kurslar çeşitli konuları kapsar ve çok sayıda işlev sunar. Son bir lise mezunu, bir konuyu geniş bir anlayışa kavuşturmak için bir kursa kaydolabilir veya geri dönen bir öğrenci mevcut kariyerlerinde sertifikasyon isteyebilir. Bazı kurslar çevrimiçi, diğerleri ise kampüste gerçekleşiyor.

Kültürel tarihte ders nedir? Genel bir tarih dersi yerine, bu konu, insanların etkileşimlerini nasıl şekillendirdiğini ve günümüz kültürünün geçmişin kültürlerinden nasıl etkilendiğini ele alıyor. Kurs aktiviteleri arasında antik metinleri incelemek veya eski kalıntıları ziyaret etmek sayılabilir. Bazı kurslar, insanların yediklerine, nasıl evleneceğine nasıl karar verdiklerini ve bir grup insanın bir yerden diğerine göç ettiğinde kültürlerin birbirini nasıl etkilediğine bakmaktadır.

Bir kültür tarihi dersinde okuduğunu anlama, sosyal duyarlılık ve karşılaştırmalı mantık konularında beceri kazanabilirsiniz. Anlama ve mantık problem çözme ve yeni beceriler öğrenme için yararlıdır. Sosyal duyarlılık, yeni gruplarda iletişim kurma yeteneğinizi geliştirebilir.

Bir kursa bütçelediğinizde, okula kayıt yaptırmanız gerekip gerekmediğini, kursun çevrimiçi olup olmadığını ve belirli kitaplara ve malzemelere ihtiyacınız olup olmadığını düşünün. Bunların her biri bir ders alma maliyetine katılabilir.

Kültürel tarihte bir dersi tamamladıktan sonra aradığınız işler, daha çok kültüre veya tarihe odaklanıp odaklanmadığınıza bağlıdır. Kültürün derin bir anlayışı ile, antropoloji, uluslararası ilişkiler ve doğru dil becerileri ile bir çevirmen olarak çalışabilirsiniz. Tarihe daha fazla odaklanmak sizi bir öğretmen, araştırmacı, yazar ya da müze küratörü olarak nitelendirebilir.

Kültürlerin bulunduğu her yerde, keşfedilecek kültürel bir tarih var. Çevrimiçi ve kampüs kursları dünyanın her yerinde çeşitli skolastik seviyelerde mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Kültürel Tarih

American College of Norway

Helenistik çağın sonuna dek Yunan tarih öncesi ve tarihinin incelenmesi. Sanat, ticaret, edebiyat, siyaset, din, bilim ve teknoloji alanlarındaki Yunan başarıları araştır ... [+]

Norveç Amerikan Koleji'nde tam zamanlı bir öğrenci olmalısınız ve bunun anlamı, kurslarımızdan 5 tanesini (Toplam 15 kredi) almanız gerektiği anlamına gelir. Diğer derslerinizden hangisini eklemek istediğinizi tartışmak için sizinle iletişime geçeceğiz.

Helenistik çağın sonuna dek Yunan tarih öncesi ve tarihinin incelenmesi. Sanat, ticaret, edebiyat, siyaset, din, bilim ve teknoloji alanlarındaki Yunan başarıları araştırılmıştır.

[-]
Norveç Moss
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Siberian State Aerospace University SibSAU

Yabancı öğrenciler Sibirya şaşırtıcı güzellik ve gizem tanık, Rusya'nın kalbi ziyaret, dünyanın sınırlarını genişletmek için bir fırsat ... [+]

Bir geçmiş dönemin izleri. Sibirya Kültür: kökeni, gelişimi, mevcut durumu, Akademisyen MF adını Sibirya Devlet Havacılık ve Uzay ÜniversitesiReshetnev yabancı öğrenciler, dünyanın sınırlarını genişletmek için Rusya'nın kalp ziyaret, Sibirya şaşırtıcı güzellik ve gizem tanıklık etmek, gerçek bir arkeolojik çalışma alanında deneyim kazanmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Bu heyecan verici yolculuğun bir parçası olarak Rus kültürü daldırma Rus dili bir yoğun kurs ile sağlar.Katılımcılar Krasnoyarsk müze sadece okulu ziyaret ve tarih, gelenek ve bölgenin gümrük hakkında bilgi edinmek, hem de asırlık Rus ayin ve festivallere katılmak mümkün olacak.... [-]

Rusya Krasnoyarsk
Bilgi iste
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku