Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Karşılaştırmalı Edebiyat 2 Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Bir kursu tamamlamak için öğrencilerin bir kurum tarafından belirlenen belirli bir ihtiyacı karşılamak sınıfların belirli bir sayıda almak gerekir. Çalışmanın bazı alanlar tamamlamak için bir ya da iki yıl sürebilir öğrenciler sık ​​sık, tek bir dönem içinde bir kursu bitirmek.

karşılaştırmalı edebiyat bir ders nedir? Programın bu tip öğrencilerin edebiyat ve edebi çeşitli stilleri hakkında bilgi edinmek için bir fırsat sağlar. Sınıflar genellikle eski şiir modern senaryo kadar, çeşitli dönemlere ait yazılı farklı şekillerde ele alınacaktır. Öğrenciler farklı yazarlar karşılaştırın hangi dersleri alabilir ya da farklı zaman dilimlerinde benzer türler zıt vakit geçirmek olabilir. Kurs genellikle öğrencilerin ileride yapılacak çalışmalar için edebiyatının belirli bir tür odaklanmak yardımcı olmak için kullanılabilir.

bir birey bu derslerden birini tamamlamak için zaman alır, onlar akademik ya da belki bir yazar olarak ya çalışan bir kariyer peşinde için sabırsızlanıyoruz.Eğer tercih ederseniz, edebi eğitimi ilerletmek için bakabilirsiniz size bir ders bittikten hemen sonra iş arayan başlayabilirsiniz.

karşılaştırmalı çalışmalar elbette maliyeti evrensel değildir. Fiyatlandırma bu tür tabii kuruma ve uzunluğu konumu gibi faktörler, bir dizi bağlıdır. Eğer harcamalar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, doğrudan ilgi bir üniversite bağlantı kurmayı deneyin.

karşılaştırmalı edebiyat bir ders tamamlama öğrenci işgücüne çevirmek farklı pazarlanabilir becerileri bir dizi geliştirmeye yardımcı olabilir. Çalışmanın alanınızla ilgili bilgi genişliği yanı sıra, dil çalışmaları ve iletişim, yanı sıra araştırma, düzenleme ve yazma hakkında çok şey öğrenebiliriz. Mezunlar genellikle çeşitli alanlarda olduğu gibi edebi ajanlar, editörler ve hatta analistler çalışmaya devam.

Karşılaştırmalı edebiyat okuyan kimsenin kariyerinde iyi bir adım olabilir.Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen aşağıdaki program ve sözleşme kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Karşılaştırmalı Edebiyat

Oxford Royale Academy

Tabii vurgu sadece seçtiğiniz alanda daha derin bir anlayış geliştirilmesi üzerinde değil, aynı zamanda araştırma, iletişim, analiz ve bağımsız çalışma eğitimi daha geniş ... [+]

Tabii vurgu sadece seçtiğiniz alanda daha derin bir anlayış geliştirilmesi üzerinde değil, aynı zamanda araştırma, iletişim, analiz ve bağımsız çalışma eğitimi daha geniş becerileri olduğunu.

Konular Sahne ve Ekran için yazma [-]
Birleşik Krallık Yarnton Oxford
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
10 - 10 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UK Open College

Klasik uygarlık çalışma anlaşılır bir geniş kapsamlı ve çeşitli konularda kapsayan bir geniş kapsamlı; tarih, edebiyat, dilbilim, nümizmatik, epigrafi, arkeoloji, sanat, ... [+]

Klasik uygarlık çalışma anlaşılır bir geniş kapsamlı ve çeşitli konularda kapsayan bir geniş kapsamlı; tarih, edebiyat, dilbilim, nümizmatik, epigrafi, arkeoloji, sanat, mimari ve felsefe. Klasik uygarlık Yunanistan ve Roma uygarlıkları uygulanan bir terimdir.

479-323 BC: Bir zaman ölçeği açısından, Klasik Yunanistan genellikle 5. ve 4. yüzyıllara, Büyük İskender'in ölümünden Fars Savaşları sonu arasında özellikle dönemi olarak kabul edilir. Roma döneminde belirli tarihler için aşağı pin daha zordur. Çoğu üniversite erken 5. yüzyılda İtalya'ya Roma genişleme başlangıçlar ile başlar ve 410 MS Roma Alaric'in çuval çalışacaktır. Bu kurs kendi hızda çalışmaya izin verecek şekilde tasarlanmıştır ve Klasik Uygarlığı bir ilgi ve anlayış geliştirmek için tasarlanmıştır. ... [-]

Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
700 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku