Karşılaştırmalı Edebiyat Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Bir kursu tamamlamak için öğrencilerin bir kurum tarafından belirlenen belirli bir ihtiyacı karşılamak sınıfların belirli bir sayıda almak gerekir. Çalışmanın bazı alanlar tamamlamak için bir ya da iki yıl sürebilir öğrenciler sık ​​sık, tek bir dönem içinde bir kursu bitirmek. karşılaştırmalı edebiyat bir ders nedir? Programın bu tip öğrencilerin edebiyat ve… Devamını oku

Bir kursu tamamlamak için öğrencilerin bir kurum tarafından belirlenen belirli bir ihtiyacı karşılamak sınıfların belirli bir sayıda almak gerekir. Çalışmanın bazı alanlar tamamlamak için bir ya da iki yıl sürebilir öğrenciler sık ​​sık, tek bir dönem içinde bir kursu bitirmek.

karşılaştırmalı edebiyat bir ders nedir? Programın bu tip öğrencilerin edebiyat ve edebi çeşitli stilleri hakkında bilgi edinmek için bir fırsat sağlar. Sınıflar genellikle eski şiir modern senaryo kadar, çeşitli dönemlere ait yazılı farklı şekillerde ele alınacaktır. Öğrenciler farklı yazarlar karşılaştırın hangi dersleri alabilir ya da farklı zaman dilimlerinde benzer türler zıt vakit geçirmek olabilir. Kurs genellikle öğrencilerin ileride yapılacak çalışmalar için edebiyatının belirli bir tür odaklanmak yardımcı olmak için kullanılabilir.

bir birey bu derslerden birini tamamlamak için zaman alır, onlar akademik ya da belki bir yazar olarak ya çalışan bir kariyer peşinde için sabırsızlanıyoruz.Eğer tercih ederseniz, edebi eğitimi ilerletmek için bakabilirsiniz size bir ders bittikten hemen sonra iş arayan başlayabilirsiniz.

karşılaştırmalı çalışmalar elbette maliyeti evrensel değildir. Fiyatlandırma bu tür tabii kuruma ve uzunluğu konumu gibi faktörler, bir dizi bağlıdır. Eğer harcamalar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, doğrudan ilgi bir üniversite bağlantı kurmayı deneyin.

karşılaştırmalı edebiyat bir ders tamamlama öğrenci işgücüne çevirmek farklı pazarlanabilir becerileri bir dizi geliştirmeye yardımcı olabilir. Çalışmanın alanınızla ilgili bilgi genişliği yanı sıra, dil çalışmaları ve iletişim, yanı sıra araştırma, düzenleme ve yazma hakkında çok şey öğrenebiliriz. Mezunlar genellikle çeşitli alanlarda olduğu gibi edebi ajanlar, editörler ve hatta analistler çalışmaya devam.

Karşılaştırmalı edebiyat okuyan kimsenin kariyerinde iyi bir adım olabilir.Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen aşağıdaki program ve sözleşme kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 

Oxford Royale Academy
Oxford, Birleşik Krallık +1 Daha fazla

Tabii vurgu sadece seçtiğiniz alanda daha derin bir anlayış geliştirilmesi üzerinde değil, aynı zamanda araştırma, iletişim, analiz ve bağımsız çalışma eğitimi daha geniş bece ... +

Tabii vurgu sadece seçtiğiniz alanda daha derin bir anlayış geliştirilmesi üzerinde değil, aynı zamanda araştırma, iletişim, analiz ve bağımsız çalışma eğitimi daha geniş becerileri olduğunu. Konular Sahne ve Ekran için yazma -
Ders
Tam zamanlı
10 hafta
Ingilizce
Kampüs