ACADEMICCOURSES

Kimya 4 Kurslar İncele

Kimya en eski doğal bilimler biridir ve bu önemli çalışmadır - özellikleri, madde oluşturan maddelerin tanımlanması, onlar bir araya yolları, etkileşim ve değiştirin. Kimya içerisinde belirtilen temel kavramlar maddenin temelleridir - atomdan, elementler, bileşikler, maddeler, moleküller ve konuda ölçüm birimlerine. Kimya içerisinde de olsun, asitlik veya bazlık, olsun, bağ, reaksiyon, denge ve enerji aşamalarının iyonik nitelikleri üzerine inşa edilecek.

Kimya içerisinde genellikle bazı örnek isim, nörokimya, teorik kimya, organik kimya, biyokimya veya analitik kimya dahil olmak üzere, çeşitli alt disiplinleri biri içinde yalan. Bu alanlar içinde, Kimya içerisinde tıp, kimya, gıda, ilaç, tarım, enerji, araştırma veya akademik alanları gibi Kimya ile ilgili sektörlerde, ödüllendirici kariyer bir dizi karşı öğrencilerin bazı temel bilgi ve becerileri öğretmek olabilir.

Bu özellikli Kimya derslerden biri yararlanabilir olmadığını öğrenmek için daha fazla aşağıda okuyun. Dünyanın herhangi bir yerinde - sadece birkaç dakika içinde size kurumun doğrudan gönderilen Kimya içerisinde, hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

4 Sonuçlar Kimya Filter

Kombine bilim IGCSE kursu (çift ödül)

Distance Learning Centre
Ders
<
Yarı zamanlı
<
400 saat
Ingilizce
e-Öğrenme

Bilim IGCSE Ders IGCSE Biyoloji, Kimya ve Fizik en ilginç yönlerini bir araya getiriyor. Bu tür Öğretim, Hemşirelik ve ebelik gibi birçok önemli meslekler için bir gereklilik ...

Devamını oku

IGCSE kombine bilim ders

UK Open College
Ders
<
Yarı zamanlı
<
300 saat
Ingilizce
e-Öğrenme

Bilim Uluslararası GCSE (Çift Ödülü) bilimsel bilgi ve gerçekler ve bilimsel kavram, ilke, temalar ve desen anlayışı sistematik bir vücudu vermeyi amaçlamaktadır.

Devamını oku

Kimya Öğrenin - Online Program

Preply
Ders
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Kişinin internette gezinmek için internette çalıştığı kimya öğretmenlerine göz atması ve daha kolay anlaşılır bir şekilde açıklayıcı bir şekilde anlaşılması ve bu sayede kimya ...

Devamını oku

IGCSE kimya ders

UK Open College
Ders
<
Yarı zamanlı
<
300 saat
Ingilizce
e-Öğrenme

Bu ders ve malzeme yazılı ve yakından müfredat müfredat içeriğine uygun geliştirilen ve size bilgi verecektir ve güvenle sınavlarına gerekir destekliyoruz.

Devamını oku