Akademikprogramlar.com

Kurumsal Finans 2 Kurs Eğitimleri İncele

Finans kursları mevcut akademik ve mesleki deneyimlerini desteklemek için kullanılır. Onlar zaten rahat pozisyonları garantiledi ve aynı zamanda kendi kariyer değişiklik yapmak için umut olanlar tarafından kullanılan öğrenciler katılmaktadır. Eğer arzu iş pozisyonları veya daha yüksek maaşlar aramak gibi bu kurslar size rekabette bir avantaj verebilir.

Kurumsal finansman bir kurs nedir? Elbette bu tür genellikle katılımcılar için önemli sürekli eğitim olanakları sağlamak için geliştirilmiştir. Gerçek dünya iş durumları ve zorlukları analiz ve çözümleri tartışmaya sunulmaktadır. Böyle net bugünkü değer teknikleri ve finansal piyasaların etkinliği olarak anahtar konular konunun parçasıdır. Öğrenciler genellikle finansal stratejiler ilişkin tartışmalar, kurumsal finans sektöründe kullanılan metodolojileri ve değer yaratma geliştirmek için mali ve yatırım kararlarını entegre kullanılan adımları katılmak.

Bu derslerden öğrenciler genellikle sanayide üst düzey öğretim üyelerine erişimi ve lider profesyoneller var. dersler analiz edilebilir gerçek dünya sorunları mevcut planlanmaktadır. Öğrenciler daha sonra çözüm almak ve işyerinde bunları uygulamaya koymak mümkün. Diğer devam ed fırsatları gibi, bu kurslar genellikle mümkün profesyonellerin özgeçmiş niteliklere ve sertifikaları eklemek için yapmak.

Katılım maliyeti başka bir okula büyük değişiklik böylece Bu dersler, tüm dünyada mevcuttur. Harç ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ayrı ayrı ilgi bu akademik kurumlar başvurun.

Kurumsal finansman uzmanları muhasebeciler, yöneticiler, ya da finansal danışman olarak çalışabilirler. İş pozisyonları finansal planlama ofisleri ve kurumsal hazineleri bulunur. İş başlıkları Chief Financial Officer, yönetim muhasebesi departmanı başkanı ve Kontrol içerebilir.Birçok profesyonel analistler gibi işbirlikçi pozisyonlarda çalışmak. Kurumsal finans dersin tamamlanmasıyla birlikte, kurulan uzmanları yeni fırsatlar ve daha iyi ücret ölçekleri erişimi keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu dersin faydaları ilgilenen varsa, seçtiğiniz okulları belirlemek ve daha fazla bilgi almak için kurşun formu kullanmak için aşağıdaki listeleme programı kullanmak. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

2 Sonuçlar Kurumsal Finans Filter

Ders: Kurumsal Finansal Analitikte Profesyonel Diploma Programı

UC Berkeley Extension
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Berkeley San Francisco + 1 daha

Hem Kurumsal Finansman hem de Finansal Analitik Dalgıçları alın, Capstone Portföyü kursu ve üç uzmanlık seçmeli dersi ekleyin.

Kurs: Kurumsal Finansman Sürükleyici

UC Berkeley Extension
Kampüs Tam zamanlı 1 dönem Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Berkeley San Francisco + 1 daha

Kurumsal finansmana özel önem vererek, ABD'de uygulandığı üzere finans ilkelerini öğrenin. Bireysel bir şirket, küresel ekonomi ve jeopolitik arasındaki karmaşık bağı anlamak için mevcut şirketlerden gelen davalarda yeteneklerinizi uygulayın.