ACADEMICCOURSES

Lüks Pazarlama 3 Kurslar Bak

Birçok öğrenci küresel ekonominin önemli bir parçası olduğu için lüks pazarlama bir ders almayı tercih. Bu alanda bir kurs maruz kalınması dağıtım sisteminin yapısı dahil olmak üzere eşsiz zorluklar, bir dizi bireyleri sunuyor.

Lüks pazarlama bir ders nedir? Bu kategori altında birçok farklı dersler vardır. Eğer lüks ürünler, ya da marka hakkında bir kısa ders pazarlama bir yıllık yoğun bir program arıyorsanız, tek ihtiyaçlarınızı maç bulabilirsiniz. Satış yönetimi, yenilik, tasarım ve tedarik zinciri yönetimi sadece dersler için odak alanlarından bazılarıdır. Lüks pazarlama kursları tüm dünyada akredite okullardan temin edilebilir ve yıl boyunca çeşitli zamanlarda başlar.

Lüks pazarlama dersi almaya karar vermek için çok sayıda nedeni vardır. Örneğin, ders lüks sektöründe kariyer için gerekli becerileri bir dizi öğretir.Ayrıca, kurslar marka stratejisi, moda hukuku ve iş maruz kazandırmak.

Maliyet kuruma bağlı olarak değişecektir, ve tabii bir yıl üç hafta sürebilir. Bu aday öğrenciler sunulan kurs amaçlarına uygun olduğundan emin olmak için iyice okul araştırma gereklidir.

Lüks pazarlama kursuna Bireyler lüks ve moda şirketleri çalışmak ve onların ürünlerini, markalarını ve perakende stratejilerini anlamak öğrenirler. Bir ders küresel lüks iş bir bakış ve iş modelleri, pazar ve marka yönetimi politikalarını sürücüler ne derinlemesine bir anlayış sağlar. Öğrenciler marka değerini artırmak ve küresel pazarda, ilgili taze ve çağdaş kalırken marka mirasını beslemek öğrenerek güçlü teknikleri geliştirmek olacaktır.

Üniversitelerin çeşitli kurs için uluslararası seçenekler vardır.Çevrimiçi dersler, özellikle bir tesise az erişimi olan uzak bölgelerde, dünyada yaşayan insanlar için mükemmel bir seçenek vardır. Internet tabanlı seçenekleri de esnek bir program gerektiren öğrencilere hitap. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Lüks Pazarlama Filter

Kurs: Yaz Oturumu 2019

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Ders
22 Haz 2020
<
Tam zamanlı
31 May 2020
Ingilizce
Kampüs

EIML Paris, uluslararası öğrencilere temelleri edinme ve EIML her şeyden önce, derin bir kalite anlayışı gerektiren benzersiz bir know-how, ürün ve hizmet sanatı olduğunu EIML ...

Devamını oku

İtalya ve Lüks Eşya Sektöründe 10 Haftalık Kurs

Accademia del Lusso
Ders
Nis 2020
<
Tam zamanlı
<
10 hafta
Ingilizce
Kampüs

Bu kurs, Made in Italy'nin özelliklerini, moda ve lüks eşya sektörlerinde dünyanın her yerinde takdir edilen bir model olarak tanımak, öğrenmek isteyen öğrenciler için tasarla ...

Devamını oku

Pazarlama ve lüks iletişim

Haute Future Fashion Academy
Ders
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
2 hafta
Ingilizce
Italyan
Kampüs

Lüks Yazlık Kampüs Pazarlama ve İletişim lüks pazarının derinlemesine bir görüntü elde ve pazarlama ve iletişim ana unsurlarını tanıtmak için tasarlanmıştır. ...

Devamını oku