Filter
Ders
Güney Amerika Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Top Yarı zamanlı Kurs Eğitimleri içinde Mimarlık Çalışmaları 2019/2020 Güney Amerika

Üniversite ve kolej yüksek öğretim programları için kendi giriş koşullarını ayarlamak, bu yüzden geniş değişir. Seyrine bağlı olarak, yüksek lisans öğrencisi niteliklerin bir dizi yüksek öğrenim içine almak mümkün olabilir. Senin 'a Hazırlık Derecesi ders yapmak için geçerli, o iş deneyimi Eğer herhangi bir nitelik yanında dikkate alınır bulabilirsiniz. Bazı yüksek öğretim enstitüleri ve üniversiteler belli bir derece kursları için hazırlık Kuruluş Yılları sunuyoruz. Genellikle değil onlar sadece lisans programı kendisi girmenizi hak olarak ayrı kriterleri 't sonucu. Kuruluş Yılları değil mi 'Ancak, tüm derece kursları için ulaşılabilir t.

Sağlam yapılar oluşturmak, sadece dört duvar örmekten çok daha fazlasını gerektirmektedir. Bu nedenle yapıların belirli kanunlara ve isteklere uygun olarak yapılması için mimarlık bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır.

Eğer Güney Amerika ve Latin dünyasının sosyal, kültürel, idari ve tarihsel bakış açıları bilginizi artırmak istiyorsanız, bu sizin için bir kıta.

Kurs Yarı zamanlı içinde Mimarlık Çalışmaları Güney Amerika

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Mimarlık Çalışmaları, Güney Amerika

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Öğrenciyi, ışık ve malzeme arasındaki etkileşimin, projenin tasarım sürecini ve yapımını yönlendirdiği mekanların tasarımına yönlendirin. Işık, ritmin, elementlerin ve me ... [+]

Neden?

Öğrenciyi, ışık ve malzeme arasındaki etkileşimin, projenin tasarım sürecini ve yapımını yönlendirdiği mekanların tasarımına yönlendirin. Işık, ritmin, elementlerin ve mekanların atmosferinin yapı elemanı olacaktır.

Kime?

Elbette uzay tasarımcıları olarak öne çıkmayı amaçlayanlar: mimarlar, tasarımcılar, aydınlatma tasarımcıları, set tasarımcıları, daha eğitimli bir görünümden ışığa ve tutarlı bir yaratıcı sürece. Seçim süreci portföy incelemesini içerir.

Nasıl

MADEIN metodolojisi ile uyumlu olarak, ders insan ve duyusal yönlerden kaynaklanan alan tasarımının öğrenilmesine izin veren düşünce ve yaratma süreçlerine odaklanan fenomenolojik bir yaklaşımdan gelişmektedir.... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Bilgi iste
Portekizce
Yarı zamanlı
60 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku