ACADEMICCOURSES

Yarı zamanlı Kurs Eğitimleri içinde Mimarlık Çalışmaları 2020 Güney Amerika'da

Üniversite ve kolej yüksek öğretim programları için kendi giriş koşullarını ayarlamak, bu yüzden geniş değişir. Seyrine bağlı olarak, yüksek lisans öğrencisi niteliklerin bir dizi yüksek öğrenim içine almak mümkün olabilir. Senin 'a Hazırlık Derecesi ders yapmak için geçerli, o iş deneyimi Eğer herhangi bir nitelik yanında dikkate alınır bulabilirsiniz. Bazı yüksek öğretim enstitüleri ve üniversiteler belli bir derece kursları için hazırlık Kuruluş Yılları sunuyoruz. Genellikle değil onlar sadece lisans programı kendisi girmenizi hak olarak ayrı kriterleri 't sonucu. Kuruluş Yılları değil mi 'Ancak, tüm derece kursları için ulaşılabilir t.

Sağlam yapılar oluşturmak, sadece dört duvar örmekten çok daha fazlasını gerektirmektedir. Bu nedenle yapıların belirli kanunlara ve isteklere uygun olarak yapılması için mimarlık bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır.

Eğer Güney Amerika ve Latin dünyasının sosyal, kültürel, idari ve tarihsel bakış açıları bilginizi artırmak istiyorsanız, bu sizin için bir kıta.

Kurs Yarı zamanlı içinde Mimarlık Çalışmaları Güney Amerika'da

3 Sonuçlar Mimarlık Çalışmaları, Güney Amerika Filter

Madrid - Mühendislik, Matematik

IES Abroad
Ders
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Ispanyolca
Kampüs

Eğitiminizi, uzaydan mekanik ürüne kadar çeşitli mühendislik kurslarıyla uzmanlaştırabilirsiniz. Bilim dersleri size biyoloji ve kimya dersleri ile birlikte tıp bilimi ile gıd ...

Devamını oku

Uzayda Ders, Madde ve Işık

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Ders
Nis 2021
<
Yarı zamanlı
<
14 aylar
15 Mar 2021
Portekizce
Kampüs

Öğrenciyi, ışık ve malzeme arasındaki etkileşimin, projenin tasarım sürecini ve yapımını yönlendirdiği mekanların tasarımına yönlendirin. Işık, ritmin, elementlerin ve mekanla ...

Devamını oku

Brezilya Mimarlık - Seçkin Yapıların Yapısal Analiz

UniEVANGÉLICA
Ders
Mar 2021
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Kampüs

Amaç: Brezilya mimarisinin en önemli yapılarından göstermek için

Devamını oku