Akademikprogramlar.com

Muhasebe ve Finans 24 Kurslar Hepsini İncele

Bir dersi çekerken, belirli bir alandaki temel bir bilgi temeli sağlamayı amaçlayan özel bir çalışma programına katılıyor. Çalışmanın neredeyse her alanda Kursları dünyada birçok farklı yüksek öğrenim kurumları aracılığıyla sunulmaktadır.

Bireyler muhasebe kursuna bulmak ve özellikle ilginç finanse olabilir. Muhasebe ve finans alanında bir ders nedir? Bu muhasebe ve finans uygulamalarının temellerini öğreten bir derstir. Tabii bu tip sayesinde, bir kişinin mali analiz ve muhasebe standartlarının prosedürleri birçok ile ilgili teknik becerileri öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok iş derece büyük bir temeldir. Öğrenciler geçerli çalışma pozisyonları, günlük yaşamlarında ve iş aramalarında onlara yardımcı elbette bu tür tamamlamış bulabilirsiniz.

finans dersi tamamlayan ve muhasebe faydaları sayısız vardır.Nasıl finans ve muhasebe işlerini anlayarak, kendiniz ve başkaları için mali kararlar daha edebiliyoruz. Bu ders aynı zamanda muhasebe, finans ve iş birçok yüksek derece için bir çerçeve belirlemektedir.

Bu dersin maliyeti, herhangi bir dersin olduğu gibi, değişir. Fiyat okulun bağlı dayalı olabilir hangi birkaç kriter vardır. Doğrudan belirli okulları temas herhangi bir ders mal olacağını tespit için tek yoldur.

Muhasebe ve finans alanında bir ders alarak birçok mesleklere yol açabilir. Elbette Bu tip muhasebe, vergi hazırlama, pazarlama ve danışmanlık, finansal olarak meslek haline yapılabilir bir bilgi temelini oluşturur. Bu serbest meslek olmak isteyen herkes için özellikle harika. Böyle bir ders herhangi bir bağımsız iş girişim esastır.

Muhasebe ve finans alanında sağ kursu bulmak zor olabilir. Tabii bu tip takip için izin seçenekleri vardır.Esnek bir çevrimiçi kurs veya daha yapısal yerinde öğrenme deneyimi arıyorsanız olsun, yardım mevcuttur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

24 Sonuçlar Muhasebe ve Finans Filter

Para Yönetimi

Zoe Talent Solutions
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 10 gün Açık Kayıt Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Malezya kuala Lumpur Kenya Nairobi Abu Dabi Suudi Arabistan Riyad + 8 daha

Bu eğitim, merkez bankalarının döviz yönetimine stratejik bir yaklaşımda bulunmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu, her şeyden önce, para birimi yaşam döngüsünün anlaşılmasını ve sonrasında diğer paydaşların daha fazla işlevde ne derece alabileceğini sert bir şekilde analiz etmeyi gerektirir.

Muhasebe ve Finansta Uluslararası Yıl Bir

INTO Manchester
Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 aylar Bilgi iste Birleşik Krallık Manchester

Muhasebe ve Finans NCUK Uluslararası Yıl Birincisi, önde gelen İngiltere üniversiteleri seçiminde bir işletme ya da ilgili lisans derecesinin ikinci yılına giriş için hazırlar.

Uzman "ortak seviye" yeterlik paketi - adaçayı bordro (1 & 2), ms 2013 excel, adaçayı 50 2014 ile adaçayı IAB düzey 2

E-Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi deri değiştirmek

Bookkeepers International Association (IAB) bir Associate ol ve bu SAGE IAB "Ortak Seviyesi" Paketi Adaçayı yazılımının bir kullanıcı olarak fatura almak.

Cima akredite - sertifika adaçayı 50 daha yüksek sertifikada adaçayı 50 pakette

E-Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi deri değiştirmek

faaliyette bulunan ve bu yüksek seviye kurs paket içine ileriye doğru hareket ettirerek bir bilgisayarlı muhasebe sisteminin kontrol bilginizi genişletin.

işletme kursu - finansal muhasebe 1 (sis)

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 65 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Her beceri programı başarı ile tamamlayan, BDT elde modülleri ve kredi özetleyen bir Sonuçları mektup ile öğrencilere verecektir.Sadece tam yeterlilik doğru 3 modüllerin tamamlanması üzerine, öğrencinin bir ile bir sertifika verilecektir

Pmd- finans ve muhasebe

The International Management Institute (MIM-Kyiv)
Kampüs 6 aylar Eylül 2020 Ukrayna Kiev

Modern finansın anlaşılması, hem şirketin finansal yönetimi hem de mantıklı kişisel finans yönetimi konularının çözümüne iyi bir şekilde odaklanmış bir yaklaşım sağlamaktadır.

muhasebe ve finans avukatlar için

University of Tulsa College of Business Administration
Kampüs Yarı zamanlı 1 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Tulsa Toledo + 1 daha

Bu bir günlük kurs genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri öğretir, üç ortak finansman tablosu, nakit akış etkileri, finansal analiz, bütçeleme oran analizi, değerleme ve daha türleri.

muhasebe ve finans mali olmayan yöneticiler için

University of Tulsa College of Business Administration
Kampüs Yarı zamanlı 2 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Tulsa Toledo + 1 daha

Eğer muhasebe ve temellerini anlamak gerekir finans-bütçeniz sorumlulukları, yeni bir yönetici, bir küçük işletme sahibi, yönetim kurulu üyesi ya da yatırımcı artan deneyimli bir yönetici olup olmadığı.

Finans ve muhasebe dışı finans yöneticileri için

University of Washington Foster School of Business
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Seattle Kore Cumhuriyeti Seul San Francisco + 3 daha

Eğer yorumlamak ve daha iyi iş kararları vermek için şirketin mali verileri analiz gereken kilit muhasebe ve finansman prensipleri öğrenin. , Finansal bilgi iletişim anlamak ve mali performansını değerlendirmek ve daha iyi bir stratejik iş kararları yeteneğinizi geliştirin.

Finansal Muhasebe ve Sahtekarlık Tespiti

Convertas
Kampüs Tam zamanlı 3 gün Açık Kayıt Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Atölye, muhasebe ve finans konusunda bilgi sahibi olmayan yöneticiler için tasarlanmıştır. İşletme sahipleri ve yöneticileri genellikle finansal tabloları imzalamak ve onaylamak ve verileri yorumlamak zorundadır.

Yöneticiler için İleri Muhasebe ve Finans

London Business Training & Consulting
Kampüs 2 hafta Kasım 2019 Birleşik Krallık Londra

Bu dersi tamamladıktan sonra, bir dizi temel finansal tablo hazırlayabilir, finansal muhasebe bilgilerini yorumlayabilir, kar ve nakit bütçelerini yorumlayabilir ve olası problemleri tanımlayabilirsiniz.

Finansal Muhasebe - Seviye 1

London Business Training & Consulting
Kampüs Tam zamanlı 4 gün Ocak 2020 Birleşik Krallık Londra

Bu finansal okuryazarlık çalışmasının tamamlanmasıyla, şunları anlayabileceksiniz: Muhasebenin amacı; Muhasebecilerin neden muhasebe anlama ihtiyacı duymaları; iş işlemlerinin temel terminolojisi; nakit bütçesi nasıl hazırlanır?

Gelişmiş Finansal Muhasebe

London Business Training & Consulting
Kampüs Tam zamanlı 9 gün Ocak 2020 Birleşik Krallık Londra

Bu finansal okuryazarlık eğitim kursunun tamamlanması üzerine, anlayabileceksiniz: Muhasebenin amacı; Muhasebecilerin neden muhasebe anlama ihtiyacı duymaları; Ticari işlemlerin temel terminolojisi vb.

Finansal Muhasebe, Raporlama ve Analiz

London Business Training & Consulting
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta Aralık 2019 Birleşik Krallık Londra

Bu dersi tamamladığınızda, aşağıdakileri anlayabileceksiniz: finansal bilgilerin nasıl hazırlandığı ve sunulduğu, muhasebenin bu şekilde neden yapıldığı ve elde edilen bilgilerin gerçekte kullanıcılar için ne anlama geldiği.

Finansal Muhasebe - Seviye 2

London Business Training & Consulting
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta Şubat 2020 Birleşik Krallık Londra

Bu muhasebe çökmesi kursu tamamlandıktan sonra, anlayabileceksiniz: sınırlı bir şirketin yapısı; Sınırlı şirketlere sunulan ana dış finansman kaynakları ve özellikleri; Borsaların rolü vb.