Akademikprogramlar.com

Hepsini İncele Kurs Eğitimleri içinde Muhasebe ABD'nde

Eğer matematik güçlü iseniz, finans, ortaklık ve iş doğru bir ilgi var, muhasebe muhtemelen eğitim için mükemmel bir katkı olacaktır. Eğer ABD'de muhasebe dersleri katılmak ve iş büyük dünya deneyimi ve ilk elden finanse etmek şansına sahip. Muhasebe bir ders alarak, bir lisans 's veya yüksek lisans derecesi olan İster yararlı bir ek olacaktır. Muhasebe derin bilgi ilginç ve tatmin edici kariyer inşa şansınızı artıracaktır.

ABD'de, muhasebe kursları üniversitelerin bir dizi, dünya çapında ünlü çoğu vardır. Bu alanda en iyi profesyonellerinden defter tutma, borç ve kredi, vergi, mali tablolar ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinmek için şansına sahip olacak. ABD'de muhasebe dersleri alarak aynı zamanda pek çok farklı geçmişlere sahip insanlarla tanışmak için fırsat olacaktır.

Aşağıdaki bağlantıları bir göz atın ve ABD'de muhasebe dersleri hakkında daha fazla bilgi! Size hitap buradan doğrudan okul en ve başvurmanızı bulmak!

10 Sonuçlar Muhasebe, Amerika Birleşik Devletleri Filter

vergi etkileri ve muhasebe s-şirketler ve mülkiyet işlemleri için

University of Tulsa College of Business Administration
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Tulsa Toledo + 1 daha

S Kurumlar vergi sorunları ve hissedarlara dağıtımlar ve gayrimenkul kavramları, maliyet, kayıp ve satış talimat ile yoğun bir üç günlük programclassroom.

muhasebe ve finans avukatlar için

University of Tulsa College of Business Administration
Kampüs Yarı zamanlı 1 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Tulsa Toledo + 1 daha

Bu bir günlük kurs genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri öğretir, üç ortak finansman tablosu, nakit akış etkileri, finansal analiz, bütçeleme oran analizi, değerleme ve daha türleri.

muhasebe ve finans mali olmayan yöneticiler için

University of Tulsa College of Business Administration
Kampüs Yarı zamanlı 2 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Tulsa Toledo + 1 daha

Eğer muhasebe ve temellerini anlamak gerekir finans-bütçeniz sorumlulukları, yeni bir yönetici, bir küçük işletme sahibi, yönetim kurulu üyesi ya da yatırımcı artan deneyimli bir yönetici olup olmadığı.

Finansman esaslarında ders ve mali olmayan yöneticilere yönelik muhasebe

Cox School of Business, Southern Methodist University
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Dallas

Bu üç günlük program, işletmenizin rakamları hakkında daha iyi bir anlayış sunacaktır.

Finans ve muhasebe dışı finans yöneticileri için

University of Washington Foster School of Business
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Seattle Kore Cumhuriyeti Seul San Francisco + 3 daha

Eğer yorumlamak ve daha iyi iş kararları vermek için şirketin mali verileri analiz gereken kilit muhasebe ve finansman prensipleri öğrenin. , Finansal bilgi iletişim anlamak ve mali performansını değerlendirmek ve daha iyi bir stratejik iş kararları yeteneğinizi geliştirin.

Muhasebe Girişine Giriş

edX
e-Öğrenme Yarı zamanlı 6 hafta Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Cambridge

Daha iyi kararlar almak için finansal tabloları kullanın. Finansal muhasebenin altında yatan temel kavram ve ilkeleri öğrenin.

Hyperledger Blockchain Teknolojilerine Giriş

edX
e-Öğrenme Yarı zamanlı 14 hafta Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Cambridge

Blok zincirinin, dağıtılmış defterlerin ve Hyperledger teknolojilerinin astarı.

CORE Kursu

Harvard Business School Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 - 17 hafta Kasım 2019 Amerika Birleşik Devletleri Cambridge

Hazırlık Bilgisi (CORe), sizi iş dünyasına tam olarak katılmaya hazırlamak için tasarlanmış üç aşamalı çevrimiçi bir program olan iş düşüncesinin temelleri üzerine bir astardır. CORe, HBS öğretim üyeleri tarafından, temel işletme kavramları ve problem çözme becerileri konularında derin bir anlayış geliştirmek için geliştirildi. Üç CORe kursu Mastering - Business Analytics, Yöneticileri için Ekonomi ve Finansal Muhasebe-iş dilinde akıcılık verecektir.

Finansal Muhasebe Kursu

Harvard Business School Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 8 hafta Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Cambridge

Bu ders size finansal muhasebenin temellerini öğretecektir. İşlemleri günlük girdileri olarak kaydetmenin ve bunları T hesaplarına koymanın temelleri ile başlayarak, bir bilanço, gelir tablosu ve nakit akış tablosunu hazırlamayı öğreneceksiniz.

Muhasebe derecesi

North Iowa Area Community College
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Mason City

Eğer dört yıllık kolej veya üniversite transfer ve lisans derecesini elde ilgileniyor musunuz? Öğrenciler Arts bir Associate kazanmak ve dört yıllık kolej veya üniversitede bir işle ilgili alanda lisans derecesi doğru çalışmalarını uygulamak isteyebilirsiniz. Öğrenciler seçtikleri dört yıllık kurumlara aktarılmasını kolaylaştıracak kurslar gerekir. Bir NIACC danışman ile danışın ...