ACADEMICCOURSES

Pazarlama Araştırması 3 Kurslar Hepsini İncele

Bir ders amaçlı bir dizi hizmet edebilir. Bir öğrenci akademik nitelikleri arasında bir köprü bir ders kullanabilirsiniz. Başka bir öğrenci kendi kariyeri için bir başlangıç ​​noktası olarak bir kurs kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de, çalışmanın bu program genellikle bir yıl bir kaç hafta sürer.

pazarlama araştırması bir ders nedir? Bu ders pazarlama yapıyor birine müşteriler, son kullanıcılar ve üreticiler bağlamak için gerekli süreçleri bakar. Öğrenciler sık ​​sık, pazarlama eylemleri üretmek için bilgileri kullanarak fırsatları tanımlamak, veri toplama yönetmek, bulgularını iletişim, bilgi anlayışı geliştirmek ve veri koleksiyonu tasarlamak için öğrenirler. Bu program için Sınıflar yöneten odak grupları, etnografya için giriş, birleşik analize kantitatif veri analizi ve giriş için giriş içerebilir.

Bu öğrenimini tamamladıktan sonra, bir öğrenci onun veya eğitimine devam ya da kariyer dünyasına girmek için daha hazırlıklı olabilir.Bu ders mesleki eğitim olarak kullanılırsa, öğrenci üst düzey yönetim pozisyonuna ve zam için bir orta almak mümkün olabilir.

bu seyrini anlamak önemli olmakla birlikte, aynı zamanda ders hakkında bir fikir edinmek isteyebilirsiniz. Pazarlama araştırmasında bir kursun maliyeti sonraki bir okula büyük ölçüde değişebilir. güvenilir bir şekilde tahmin elde etmek için, ilgilendiğiniz okul veya okullar başvurmanız gerekebilir.

Bu çalışmayı tamamladıktan sonra, pazarlama dünyası içinde yüksek enerjili kariyeri almaya hazır olabilir. Bu derecesi ile Bazı öğrenciler pazar araştırma analisti, marka yöneticisi, hesap yöneticisi, moderatör, saha müdürü, odak grup yöneticisini, telefon danışmanı, kodlayıcı, programcı, veri giriş elemanı veya hesap temsilcisi olarak devam ediyor.

Bu program hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra, uygulamak isteyebilirsiniz.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

3 Sonuçlar Pazarlama Araştırması Filter

Pazarlama Analitiği Kursu - Darden İşletme Fakültesi, Virginia Üniversitesi

FutureLearn
Ders
05 Eki 2020
<
Yarı zamanlı
<
5 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme

Pazarlama analizinin temellerini öğrenin ve pazarlamanızın etkili olmasını sağlamak için verilerin nasıl kullanılacağını anlayın.

Devamını oku

Pazarlama Kursu - Pazar Araştırması ve Bilgisayar Becerileri Becerileri Programı

Damelin Part Time
Ders
Şub 2021
<
Yarı zamanlı
<
76 saat
Kampüs

Saqa ID 67464: öğrenci Yetki Belgesinde "Yetkili" olarak bulunmuştur programı başarı ile tamamlayan ve eğer, öğrencinin Pazar Araştırması ve Bilgisayar Becerileri Becerileri P ...

Devamını oku

Piyasa İstihbarat ve Asya Pazar Araştırması

Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)
Ders
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
2 gün
Kampüs

Bu iki günlük seminerde size pazar istihbaratı ve pazar araştırma becerileri oluşturmak için dünya 'nın en önemli stratejik düşünürlerinden biri ile çalışacak ...

Devamını oku