close

Filtreler

Sonuçları Göster

Petrol Mühendisliği Kurs Eğitimleri Bak

yeraltı rezervuar yağ toplama yeteneği dünyayı değiştirdi. Neredeyse hayatın her faset ulaşım, yeni yakıtlar, plastik ve kimyasal mümkün hale tıbbi ve tarımsal teknoloji gelişmeler etkilendi edilmiştir. Petrol mühendisliği dersi almış olanlar genellikle petrol sanayi ve modern toplumda oynadığı önemli rol karşılaştığı zorlukları anlıyoruz. Petrol mühendisliği d… Devamını oku

yeraltı rezervuar yağ toplama yeteneği dünyayı değiştirdi. Neredeyse hayatın her faset ulaşım, yeni yakıtlar, plastik ve kimyasal mümkün hale tıbbi ve tarımsal teknoloji gelişmeler etkilendi edilmiştir. Petrol mühendisliği dersi almış olanlar genellikle petrol sanayi ve modern toplumda oynadığı önemli rol karşılaştığı zorlukları anlıyoruz.

Petrol mühendisliği ders nedir? Bir sınıf, genellikle mühendis, iş öğrencileri ve yer bilimleri binbaşı sunulmaktadır. Bu kurslar iyi, yağ, sondaj rezervuarları belirlenmesi tamamladıktan yöntemleri odaklanmak olabilir, petrol taşımacılığı ve arıtma teknikleri yöntemleri. Öğrenciler hasat ve yağ kullanmak için gerekli jeoloji, kimya ve akışkanlar mekaniği içeren disiplinler arası bir bakış alabilirsiniz. Bu derslerin çoğu aynı zamanda ekonomi ve petrol endüstrisinin sosyal yönleriyle ilgili konuları kapsar.

Öğrenciler ayrıca matematik ve fizik bilimleri ile becerilerini geliştirerek onların analitik düşünme yeteneklerini geliştirmek olabilir. Petrol ve petrol ürünleri için mevcut piyasa incelenmesi iş becerilerini güçlendiren edebilir ve öğrenciler dünyanın en politik uçucu doğal kaynak, etik, güvenli ve sorumlu idaresi için bir takdir geliştirmek olabilir.

Bir petrol mühendisliği ders maliyeti öğrencisi katılmak için seçtiği kuruma bağlı olarak değişebilir. İlgilenenler ücretleri, harç ve maddi gereksinimleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için kendi kolej ve üniversitelerin kabul departmanları başvurmalısınız.

Bu sınıfların birini bitirdikten sonra, mezunları genellikle enerji sektöründe çalışmaya hazırız. Bazı petrol ürünleri taşımacılığı dahil olmak ederken Birçok petrol kuyuları ve rafinerileri İşleri bulabilirsiniz.Teknik becerilere sahip olanlar, hasat teknikleri geliştirmek için diğer mühendislerle çalışmak için fırsat olabilir. İş profesyonelleri piyasaları analiz için kullanılabilir, ve diğerleri güvenlik denetçiler, atık imha uzmanları ve halkla ilişkiler uzmanları gibi iş bulmak için gitmek.

Bu çalışmanın belirli bir kurs karar vermeden önce mümkün olduğunca çok sayıda seçenek dikkate almak önemlidir. uzaktan öğrenme kolaylığı uluslararası öğrenciler ve yoğun çalışma programları olanlar için harika. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Wessex Institute of Technology
Southampton, Birleşik Krallık

Toprak altı petrol kaynaklarına sahip çoğu ülke, bu kaynakların ulusa ait olduğunu yasalaştırmıştır. Petrol ve gaz şirketleri, petrolün etkili ve güvenli bir şekilde çıkarılma ... +

Toprak altı petrol kaynaklarına sahip çoğu ülke, bu kaynakların ulusa ait olduğunu yasalaştırmıştır. Petrol ve gaz şirketleri, petrolün etkili ve güvenli bir şekilde çıkarılması için gereken yetenekleri sağlayabilir. Elde edilen değerin, ev sahibi ülke ile işlemleri yürütmek için lisanslı şirketler arasında paylaşılması gerekmektedir. -
Ders
Ingilizce
Ağu 2021
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın