Filter
Ders
İspanya

Araştır Kurslar içinde Risk Yönetimi İspanya'da

Eğer 18 veya daha büyük iseniz Genellikle yüksek öğrenim ders alabilirler. Bunlar düzenli olarak sanat okulları ya da tarım kolejler gibi üniversite, yüksekokul ve meslek kuruluşları öğretilen konum - kendi web siteleri var hemen hemen hepsi. Örneğin, diploma, lisans dereceleri, temel lisans ve lisansüstü, beceri geniş bir yelpazede alabilirsiniz.

Risk yönetimi, finansal risklerin tanımlanması, önceliklendirilmesi ve değerlendirmeyi içerir. Öğrenciler işletmelerin belirsizlik azaltarak hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için öğrenirler. Bu süreç içinde, belirli kaynaklar, en aza indirmek ve kontrol olası kayıpları ya da talihsiz olayları izleme amacıyla uygulanır.

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

Kurs içinde Risk Yönetimi İspanya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Risk Yönetimi, İspanya

Dereceler
Konum
İspanya
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Barcelona Graduate School of Economics

Barcelona GSE Data Science Kış Okulu, Python ile veri analizi ve makine öğrenimi konularında eğitim vermektedir. ... [+]

hakkında

Bu, Barcelona GSE Ciutadella Kampüsü'ndeki 2020 Ocak ayındaki bir hafta Barcelona GSE 3 saatlik dört seansta gerçekleştirilen 12 saatlik yoğun bir kurstur.

Yaklaşım, Jupyter notebook'lar kullanılarak uygulanmaktadır. Tüm materyaller, belirli bilgi edinme ve veri analizi soruları ile motive edilir ve her tematik birim küçük bir proje ile sonuçlanır.

Kurs, kurs sonunda yapılacak 1 saatlik bir test ile değerlendirilmektedir.

Katılımcı profili

Ders şu adreste ele alınmaktadır:

Yüksek lisans ve doktora öğrencileriUzmanlarıAraştırmacılar ve akademisyenlerBaşlıca faydalar

Katılımcılar, Python ile programlama ve veri analizine, modern İstatistik ve Makine Öğrenimindeki temel yöntemlere ve bunları uygulamak için Python'daki araçlara hızlı, yoğunlaştırılmış ve uygulamalı bir giriş yapacaktır.... [-]

İspanya Barselona
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku