Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Rus Çalışmaları 2 Kurs Eğitimleri Araştır

Bir ders çalışmanın belirli bir alanda öğrencilere tanıtmak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda daha kendi alanında bilgilerini geliştirmek isteyen profesyoneller tarafından alınır. Rusya merak öğrenciler Rus çalışmalarda bir ders almak isteyebilirsiniz.

Rus çalışmalarda bir ders nedir? Bu sınıf, tarih ve kültür Rusya'nın yanı sıra dünyanın geri kalanı ile siyasi pozisyonuna üzerinde duruluyor. Her program farklı olsa da, sınıf konuları örnekleri Rus dış politikasını, Rusya'da İslam'ın seslerini, demografi, eğitim sistemi Rusya'da, gelenek ve göreneklerini, bölgesel siyaset ve sanayi, ekonomi, ve çevreyi içerir. Elbette bağlı olarak, birkaç gün veya birkaç ay sürebilir, ve tüm dünyada alınabilir.

Farklı bir kültür, farklı durumlarda onları daha merhametli yapar Rus çalışmalarda bir ders alarak bu öğrenme öğrencilere yarar.Rusya'da kendisi veya uluslararası konumda bir ders alarak bunları da canlı olur ve dünyanın her yerinden gelen insanlarla iletişim.

Bir Rus çalışmalar dersi alma maliyeti okuldan okula değişebilir. Kurslar uluslararası sunulmaktadır Çünkü, konumu, program süresi ve özel gereksinimleri tüm mali yükümlülüklerini etkileyecek. Nelerin gerekli olduğunu öğrenmek için doğrudan okulla irtibata.

Rus çalışmalarda bir ders, işletme, ekonomi, fen bilimleri, hükümet, eğitim ve sosyal hizmetler gibi farklı alanlarda Rus etkileşimler ilgili sorunları ile uğraşmak hazırlar. Bu tıp, hukuk, siyaset bilimi, kolluk, uluslararası ekonomi ve müzik teorisi alanında kariyer yol açabilir. Öğrenciler ayrıca öğrenimlerine devam ve bir yüksek lisans derecesi kazanmak için seçebilirsiniz.

Bir ders çevrim için başvuran Rus çalışmalar hakkında öğrenme ilgilenenler için çok kolaydır.Sen hemen başlatmak ve aşağıda program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Rus Çalışmaları

Vladivostok State University of Economics and Service

Rusya'nın Uzak Doğu Çalışma ders Rusya Uzak Doğu, ekonomik, coğrafi konumu ve önemli doğal kaynaklara sahip bir ulaşım merkezi olarak güncel önem tarihinin bir bakış nite ... [+]

Rusya'nın Uzak Doğu Çalışmaları Ders

(14 hafta boyunca 56 Akademik saat) Rusya'nın Uzak Doğu Çalışma ders Rusya Uzak Doğu tarihine genel bir bakış, onun ekonomik, coğrafi durum ve önemli doğal kaynaklar, benzersiz yerel siyaset ve demografik bir ulaşım merkezi olarak güncel önemi. Öğrenciler, Rusya'nın dış politika ve Çin, Japonya ve Kore ile ilişkilerini incelemek ve analiz.

Dersin hedefleri:

Katılımcılar sırf coğrafi Rusya'nın büyüklüğü ve nasıl daha Avrupa Moskova başkenti ve Asya güçlüdür yakınlığı mesafe, yerel siyaset ve ekonomik gelişmeyi etkiler yarattığı zorlukları büyük bir anlayış kazanmak.

Geziler sınıf oturumları: ... [-]
Rusya Vladivostok
Bilgi iste
Tam zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University

Gelin, kışın Rusya'nın en güzel şehirlerinden birini keşfedin: heyecan verici kültürel ve sosyal yaşam, güzel çevre ve banliyöler. St. Petersburg büyük bir kültürel katkı ... [+]

Uluslararası Politeknik Kış Okulu 2020Unutulmaz kış tatillerinin tadını bizimle çıkarın!

Gelin, kışın Rusya'nın en güzel şehirlerinden birini keşfedin: heyecan verici kültürel ve sosyal yaşam, güzel çevre ve banliyöler. St. Petersburg büyük bir kültürel katkısı olan gerçek bir eğlenceli kozmopolit.

Tarihler: 27 Ocak - 07 Şubat (2 hafta) ECTS kredisi: 4-5 Katılım ücreti: 360 - 540 Euro (bir programa göre değişir)

2020 Kış Okulu programlarının listesiUzay Teknolojisi (ST)

Uzay Teknolojileri

Uzay telekomünikasyon hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Rusya'nın en güzel şehrinde heyecan verici tatiller geçirmek ister misiniz? Bu kış okuluna katılın!... [-]

Rusya Saint Petersburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku