Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sağlık Ekonomisi 2 Kurs Eğitimleri Karşılaştır

Sağlık ekonomistler bireylerin ve sağlık sağlayıcıları davranışlarını anlamak için tüketici ve üretici teorileri kullanın. Sağlık ekonomistler nihai hedefi sağlık sektörünün karşı karşıya sorunları anlamak ve onları ortadan kaldırmaktır. Sağlık ekonomi dersi alarak, sağlık sistemlerini geliştirmek için mücadele bu şahısları katılabilirsiniz.

Sağlık ekonomi ders nedir? Bu dersin temel amacı, size sağlık sistemleri ve sağlık ekonomisi daha iyi anlaşılmasını sağlamaktır. Tabii üretimi ile ilgili olanlar, verimlilik, rekabet ve yönetmelik içeren ekonomik teorilerin, çeşitli sizi ortaya çıkarır. Ayrıca böyle bir piyasa başarısızlığı ve kaynakların adaletsiz dağılımına gibi sosyal sorunların değerlendirilmesi için öğrenirler. Derste işlenen diğer konulardan bazıları istatistiksel halk sağlığı yöntemleri, politika yapımında mikroekonomisi ve halk sağlığı ekonomisi vardır.

Sağlık ekonomisi çalışma nedenleri vardır.Dersi aldıktan sonra, size dünya çapında insan sağlığını iyileştirmek için mücadele yardımcı olmak için hazırız. Ayrıca, sağlık ekonomisi bir bilgi önemli bir mesleki beceri olarak kabul ve eğitim arka plan değer olacağını birçok işveren vardır edilir.

Bir derse kaydolmak için maliyet okuldan okula değişmektedir. Eğer kayıt ücreti belirlemek mümkün iseniz doğrudan üniversite başvurmalısınız.

Tüm dünya genelinde, sağlık ekonomistleri yüksek talep. Böyle bir kariyer peşinde önce olsa, sizin lisans eğitimini tamamlamak zorundadır. Bir derecesine sahip sonra, kamu ve özel sektörde hem de sizi bekliyor birçok profesyonel fırsatlar için hazır olacak. Sağlık ekonomistler genellikle danışmanlık firmaları veya sağlık sektörlerinde çalışır. Ayrıca akademik veya akademik olmayan ortamlarda araştırma yapma seçeneği var.

Sağlık ekonomisi kursları ve online dersler de mevcuttur birçok uluslararası üniversite vardır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Sağlık Ekonomisi

Elevate Health

... [+]

Kurs sonunda, size mümkün olmalıdır:

√ √

√ √ √ √

√ Bir Lisans veya Yüksek Lisans veya akademik yetenek benzer bir seviye

[-]
Hollanda Hollanda Çevrimiçi
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
6 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Barcelona Graduate School of Economics

Barcelona GSE Dijital Pazarlarda Rekabet Üzerine Yoğun Kurs, katılımcılara (avukatlar veya ekonomistler, şirketler için veya acentelerde çalışacaklar) en son ekonomik teo ... [+]

hakkında

Dijital sektör ekonomilerimizde yaygınlaştı ve hayatımızı birçok (çoğunlukla olumlu) açıdan değiştirdi. Ancak, dijital pazarlardaki rekabetin düzgün çalışmadığı ve sürekli pazar gücüne sahip baskın platformların oluşturulmasına yol açan endişeler artmaktadır. Bu da rakiplerin görev alanların pozisyonlarına meydan okumasını zorlaştırabilir ve tüketicilere gerçekten açık bir pazarın sağlayacağı faydaları sağlayamayabilir. Antitröst makamları, bu baskın platformlar tarafından benimsenen bazı uygulamaları araştırdı (ve onayladılar), ancak rekabet yasasının ne ölçüde müdahale edip edemeyeceği ve bununla ilgili bir tartışma da var.... [-]

İspanya Barselona
Eylül 2020
Tam zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku