Akademikprogramlar.com

Sigorta 12 Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Öğrenciler diploması gibi, onlar mezun olmadan önce almalıdır bazı sınıflar vardır. Bazı ülkelerde, çalışmanın bu program ders olarak adlandırılır. Ayrıca öğrenci kendi eğitim hedeflerine ulaşmak yardımcı olmak için seçmeli düşündüren ise kurs tipik gerekli dersleri özetliyor.

Sigorta bir ders nedir? sigorta kurs sigortası farklı temellerini kapsayabilir, fakat aynı zamanda finansal araçların, finansal planlama, etik konular, kamu politikası, mikroekonomi, Sosyal Güvenlik ve kamu maliyesi vurgulamak olabilir. Çalışmanın Çoğu program okuma, sınıf tartışmaları, konferanslar, sınavlar, araştırma ve yazma atanmış bulunmaktadır. Çalışmanın tam alanı gibi lisans, yüksek lisans veya doktora kurumun ve derecesi düzeyinde, göre değişebilir.

Öğrenciler daha kolay üst düzey yönetim pozisyonuna bir orta almak için yapabilir sigorta poliçeleri ve risk analizi, daha iyi bir anlayış kazanabilir.Bu eğitim daha kolay bir iş yapmak olabilir, ama genç profesyoneller daha yüksek bir maaş almak için izin verebilir sadece.

Eğer bir üniversite için geçerli önce, sigorta bir kursun maliyeti ne olduğunu anlamaya ihtiyacımız var. Bu sayı bir kurumdan diğerine değişebilir. Genellikle, ülke okulu nerede yaşadığınıza içinde olduğunu ve dersleri almak nasıl ders fiyatını belirler. Sen de ilgilendi okullar iletişime geçerek kesin bir sayı elde edebilirsiniz.

Çoğu zaman, bu eğitim ile yüksek lisans sigorta endüstrisine girmeye hazırdır. Bu bir kayıp kontrol uzmanı, iddialar ajan, komisyoncu, sigortacı, aktüerya veya sigorta aracısı olarak bir kariyer yol açabilir. Ancak, hükümet veya diğer şirketler için politika iş bulmak mümkün olabilir. Eğer elde edebiliyoruz tam konumunu önceki deneyim ve olabilecek herhangi bir başka eğitim bağlıdır.

Bu programa başvurmadan kolaydır.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

12 Sonuçlar Sigorta Filter

InsurTech 101 Kursu

FinTech School
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri San Francisco

Nispeten geç bir başlangıçtan sonra, InsurTech sektörü 2015 ve 2016 yılının ilk çeyreğinde artan bir fonlama ve ilgi gördü. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi, Millennials tarafından talep edilen farklı sigorta ürünlerine olan talep, sensörlerden ve IoT'den gelen verilerde artışa neden oldu. Sigortacılık sektöründe sağlık sigortasının bozulması, hayat sigortası ve mülk ve kaza sigortası sektörleri. Ancak, aynı zamanda, bu sektörlerdeki düzenleyici nüanslar, sigorta sektörüne aşina olmayan girişimler için zorluklar yaratmaktadır. Yerleşik küresel Sigorta şirketleri ve InsurTech girişimleri arasındaki son ortaklıklar, bu gelişen endüstri için potansiyel bir yol gösteriyor.

Cemap seviyesi 3 yeterlilik (QCF) - kağıt 1, 2 ve 3

E-Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi deri değiştirmek

Yani ipotek tavsiye vermek ister misin? O zaman neden bir resmi lisanslı ortaklık ile CeMAP® çalışma değil.

Cemap seviyesi 3 yeterlilik (QCF) - Kağıt 2 & 3

E-Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi deri değiştirmek

Yani ipotek tavsiye vermek ister misin? O zaman neden bir resmi lisanslı ortaklık ile CeMAP® çalışma değil.

Course in Insurance - Financial Literacy in Short Term Insurance

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 49 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Sigorta - beceri programı dersi 3 uzun süreli sigortada

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 84 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Programın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, öğrenciler kapsanan birim standartlarını ortaya koyan bir Damelin Sonuç Mektubu alacak ve ŞİE yetkili bulunursa Damelin, Öğrenciler adına Uzun Vadeli Sigortalar Programı 3 için öğrenci adına INSETA'ya başvuracak: SAQA Kimliği 49649 ( Kredi 22) verilecek.

Course in Insurance - Skills Programme 1 in Long-term Insurance

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 133 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Kısa süreli sigortacılıkta sigorta - beceri programı 2 dersi

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 114 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Programın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, öğrenciler kapsanan birim standartlarını ortaya koyan bir Damelin Sonuç Mektubu alacak ve ŞİM yetkili bulunursa Damelin, Kısa Süreli Sigorta Becerileri Programı 2 için öğrencinin adına INSETA'ya başvuracak: SAQA ID 49929 (Kredi 30) verilecek.

Kısa süreli sigortacılıkta sigorta - beceri programı 3 dersi

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 91 hukuk lisans derecesi bulun Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Programın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, öğrenciler kapsanan birim standartlarını gösteren bir Damelin Sonuç Mektubu alacak ve ŞİE yetkili olduğu takdirde, Damelin, Kısa Süreli Sigorta Becerileri Programı 3 için öğrencinin adına INSETA'ya başvuracak: SAQA ID 49929 (Kredi 30) verilecek.

Sigorta - beceri programı dersi 2 uzun süreli sigortada

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 133 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Sertifikasyon Programın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, öğrenciler kapsanan birim standartlarını ortaya koyan bir Damelin Sonuç Mektubu alacak ve ŞİE yetkili bulunursa Damelin, Uzun Süreli Sigorta Becerileri Programı 2 için öğrencinin adına INSETA'ya başvuracak: SAQA ID 49649 (Kredi 35) verilecek.

Kısa süreli sigortacılıkta sigorta - beceri programı 1 dersi

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 114 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Programın başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra, öğrenciler kapsanan birim standartlarını gösteren bir Damelin Sonuç Mektubu alacak ve ŞİE yetkili bulunursa Damelin, Kısa Süreli Sigorta Becerileri Programı 1 için öğrencinin adına INSETA'ya başvuracak: SAQA ID 49929 (Kredi 30) verilecek.

sigorta programı

California State University at Fullerton,Steven G. Mihaylo College of Business and Economics
Kampüs Yarı zamanlı Amerika Birleşik Devletleri Fullerton

Program teknolojisinin entegre; yazılı iletişim, sözlü iletişim, kişilerarası beceri ve sigorta içine / finansal hizmetler müfredat iş uygulamaları ses ile ilgili fikirler

sigorta liderlik staj programı

California State University at Fullerton,Steven G. Mihaylo College of Business and Economics
Kampüs Yarı zamanlı Amerika Birleşik Devletleri Fullerton

program sayesinde sunulan tüm staj katılan şirketler tarafından ödenir. bir yaz gelir zevk yanı sıra, öğrencilerin sektöründe değerli iş deneyim kazanacaktır.