Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ticaret 2 Kurslar Bul

becerilerini geliştirmek ve bir kursa kayıt yapabilirsiniz belirli bir konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler. Bir ders tipik bir lisans veya sertifika giden büyük bir müfredatın bir parçasıdır, ama çok, tek başına bir öğrenme deneyimi olabilir.
ticaret bir ders nedir? Bu iş ve ekonomik bağlamlarda ticaretin en temel bazı kavramları kapsayan bir sınıftır. Öğrenciler genellikle ticaret mevcut durumu ve tarihsel gelişimi üzerinde durulacaktır. Bunu yaparken daha iyi ticaret ilkeleri ve uluslararası iş arenada kendi sonuçlarını anlamasına yardımcı olabilir. örtülü olabilir konular ticaret anlaşması, ticari müzakere, iş hukuku ve gümrük içerir.
ticarette bir ders öğrencilere değerli bilgiler aktarabilir ve lisans programının bir parçası olarak, bu gayet beceri gelişmesine yardımcı olur.Belki de böyle bir kursun en belirgin faydası kariyer seçenekleriyle ilgili olabilecek öğrencilerin öğrendikleri iş ile aşinalık vardır.
ticaret bir ders ile ilgili maliyetler sen okula ve okul oranları okul ücretleri katılmak ülkeye göre farklılık gösterir. Okulunuzun kabul ofisi, ancak kapsamlı bir özetini sunmak gerekir.
Bu ders öğrencilere ticaret hakkında bilgi edinmek için bir fırsat sunuyor ve bu alanda bir derecesi tamamlanması ile, ilgili pozisyonlar için nitelikli olabilir. Eğer takip edebilir işlerin bazıları pazarlama müdürü, iş stratejisti veya hesap yöneticisi içerir. Bunların her biri bir ticaret dersinde öğrenilen ilkelerin yararlanmak olabilir ve bu uzmanlığa sahip, daha fazla iş dünyasında kariyer ilerletmek olabilir. Ayrıca kendi yaklaşım geliştirmek ve serbest bazında danışmanlık hizmetleri sunabilir.
Bazı okullar Online eğitim için müsait ticaret kursları sunuyoruz.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Ticaret

EAE | Programas Distancia

Ticari yönetim alanındaki bilgilerini artırmak isteyen ve ticari alanın işleyişine dair küresel ve sistematik bir vizyon elde etmek isteyen profesyoneller, girişimciler v ... [+]

1. KİMDEN DOĞRU OLARAK?

Ticari yönetim alanındaki bilgilerini artırmak isteyen ve ticari alanın işleyişine dair küresel ve sistematik bir vizyon elde etmek isteyen profesyoneller, girişimciler ve girişimciler için.

2. GEREKSİNİMLER

Üstün Program, akademik seviyesine bakılmaksızın tüm ilgili kişilere açıktır.

3. PROGRAMIN HEDEFLERİ

Üstün Program, öğrenciye genel ve kapsamlı bir vizyondan ticari yönetim ile ilgili bilgi ve becerileri kazandırmayı ve pekiştirmeyi amaçlamaktadır. Yerel yönelimi, ülkemizdeki mevcut durumlara ve özelliklerine odaklanmaya izin verir.

4. METODOLOJİ

• Çevrimiçi kaynaklar. Çevrimiçi metodoloji, bilgileri güncellerken ve genişletirken büyük esneklik sağlar. Öğrenci, programda yer almayan, ancak ilginizi çekebilecek içeriğe ek olarak, her zaman güncellenen gerekli bilgilere erişebilecektir.... [-]

İspanya İspanya Çevrimiçi
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
EAE | Programas Distancia

Ticari yönetim alanındaki bilgilerini derinleştirmek ve ticari alanın işleyişine küresel ve sistematik bir bakış açısı kazandırmak isteyen tüm profesyonellere, girişimcil ... [+]

1. KİMDEN DOĞRU OLARAK?

Ticari yönetim alanındaki bilgilerini derinleştirmek ve ticari alanın işleyişine küresel ve sistematik bir bakış açısı kazandırmak isteyen tüm profesyonellere, girişimcilere ve girişimcilere.

2. GEREKSİNİMLER

Üstün Program, akademik seviyesine bakılmaksızın tüm ilgili kişilere açıktır.

3. PROGRAMIN HEDEFLERİ

Üstün Program, öğrenciye genel ve kapsamlı bir vizyondan ticari yönetim ile ilgili bilgi ve becerileri kazandırmayı ve pekiştirmeyi amaçlamaktadır. Yönelimi, ülkemizdeki ve özelliklerinde bulunan davalara odaklanılmasına izin verir.

4. Eğitim nerede verilir? Madrid ve Barselona'daki ofislerimizde harmanlanmış veya harmanlanmış .... [-]

İspanya İspanya Çevrimiçi
Eylül 2020
Ispanyolca
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku