Akademikprogramlar.com

Toksikoloji Kurslar Bak

Potansiyel sağlık tehlikeleri, yemek yiyecek size içki su ve soluduğumuz havayı pusuda. Bu canlılar üzerine kimyasalların olumsuz etkilerini incelemek için toksikoloji işidir. Toksikoloji bir ders alarak, farklı kimyasalları ve insan vücudunun sınırları ile ilişkinizin daha iyi bir anlayış kazanmak.

Toksikoloji bir ders nedir? Bir dersin amacı size toksikoloji alanında ve tanımlamak önemli kavramları bir giriş vermektir. Bazı kurslar toksikolojik ilkeleri ve güvenlik değerlendirme anlayışı ile sunmak, toksikoloji size bir temel eğitim vermek. Diğerleri gibi arsenik, cıva ve karbon monoksit gibi belirli toksik maddeler odaklanmak. Böyle bir dersin amacı nasıl bir potansiyel olarak zararlı madde yutulur bir hastayı tedavi etmek size fikir vermek.Size özel kurs sonunda, bunu toksikoloji alanında bir kariyer için gerekenlere genel bir anlayışa sahip olmalıdır.

Kimyasallar, modern toplumun hemen hemen her yönüyle egemen. İnsanlar düzenli onlarla etkileşim, ve onların güvenliğini sağlamak için toksikoloji işidir. Toksikoloji inceleyerek, zararlı maddelerin bir dizi insanları korumak mümkün.

Çeşitli okullar toksikoloji kursları ve kayıt maliyeti okuldan okula değişmektedir. Online olarak derslerin birine uygulamadan önce tercih üniversitenin harç ücretlerini Araştırma.

Profesyonel eğitimli toksikologların yetenekli araştırmacılar, emniyet değerlendiriciler ve danışmanları vardır. Dolayı çeşitli yetenekleri, bu profesyoneller hükümet, ilaç araştırma, üretim ve ürün geliştirme de dahil olmak üzere kariyer alanları, çeşitli iş bulmak. Birçok üniversite de kendi araştırma ve öğretim personeli toksikoloji var.Toksikoloji çalışma öğrenciler kendilerine sunulan mesleki fırsatlar bir ürün yelpazesine olduğunu bulmak.

Dünya teklif toksikoloji kursları boyunca Kolejler ve aynı zamanda online derslere kayıt seçeneği vardır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

1 Sonuçlar Toksikoloji Filter

Işyerleri kursu kimyasal risklerini yönetme

NIVA Education
Kampüs Tam zamanlı 3 gün Finlandiya Helsinki

REACH ve İSG mevzuatları aynı hedefe hedefliyoruz: güvenlik, sağlık ve iş yerinde kimyasal maddeler ele bir işçinin refah. Terminoloji ve bu yasama çerçeveler içinde kullanılan genel dil birbirinden farklıdır. Ortalama bir Avrupalı ​​işyerinde REACH sorunları veya CAD sorunları ele personelin farklı olabilir. Kayıt ettiren ve bir alt kullanıcı iletişim güçlükleri olabilir.