ACADEMICCOURSES

Avrupa'da Turizm İşletmeciliği Kurs Eğitimleri Araştır 2021

Bir ders daha geniş bir konu alanı içinde belirli bir konu çalışmadır ve bir yeterlilik temelidir. Tipik bir ders ders, değerlendirme ve ders içermektedir.

Turizm yönetim kursları öğrencilerin profesörlerle, öğrencilerle ve endüstriyle yakından çalışmasına fırsat vererek öğrencilerin iş ağını genişletmesine olanak vermektedir. Öğrenciler tur rehberi, seyahat acentesi, turizm pazarlamacısı ve diğer seyahat ile ilgili pozisyonlarda iş bulabilmektedirler.  

Önde gelen araştırma kurumları küçük, öğretim odaklı üniversitelere Avrupa'da dört binden fazla yüksek eğitim kurumları vardır. Avrupa kendisini Kuzey Kutup Dairesi gelen Afrika kıyılarına ulaşan, kadar diğer kıtalarda farklı değildir.

Avrupa'da Turizm İşletmeciliği Kurs Eğitimleri Karşılaştır 2021

3 Sonuçlar Turizm İşletmeciliği, Avrupa Filter

Turistik Ürünlerin Geliştirilmesinde Daha Yüksek Profesyonel Teknik Kurs

ISAG - European Business School
Ders
08 Mar 2021
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
01 Mar 2021
Ingilizce
Portuguese (Portugal)
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Bu ders, gelecekteki profesyonellere, bir turist destinasyonunun sürekli talebini / arzını oluşturmada çeşitli kurucu ve baskın unsurları ve değişkenleri tanımlamalarını ve ta ...

Devamını oku

HNC (Yüksek Ulusal Sertifika)

Docklands Academy London
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Yüksek öğrenim sınıflarımız arasında İşletme, Konaklama İşletmeciliği ve Uluslararası Seyahat Alanında Sertifika ve Diploma programları bulunmaktadır.

Devamını oku

Kurs: Turizm ve Eğlence İşletme Endüstrisi

Lithuania Business University of Applied Sciences
Ders
Eyl 2021
Ingilizce

Turizm ve Eğlence İşletme Endüstrisi çalışma programı, turizm ve eğlence iş ortamını araştırma, analiz etme ve değişen iş ortamına, modern işgücü piyasası gereksinimlerine uyu ...

Devamını oku