Filter
Ders
İsveç Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Karşılaştır Kurs Eğitimleri içinde Uçuş Eğitmeni İsveç'te

Bir ders özel bir çalışma programı ifade eder. Genellikle kampüsünde yer alır ama çevrimiçi teslim edilebilir. Dersler bir konuda özel bilgi almak isteyenler için popülerdir.

Uçuş eğitmenleri nasıl bir uçak pilot diğer havacılık adayları öğretir. Ders bilgilerini iletmek için zemin ve uçuş eğitimi her ikisini birden kullanarak, diğer pilotların koçluk için uygun pedagojik becerileri schooled.

Resmi İsveç, İsveç Krallığı, Kuzey Avrupa'da İskandinav ülke. İsveç Norveç ve Finlandiya sınırları ve Øresund arasında bir köprü-tünel ile Danimarka'ya bağlıdır. İsveç gelişmiş bir refah devleti ile gelişmiş bir sanayi sonrası toplumdur. Dünyanın en yüksek arasında yaşayan ve yaşam beklentisi rütbe standart.

Kurs içinde Uçuş Eğitmeni İsveç'te

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Uçuş Eğitmeni, İsveç

Skies Airline Training

Giriş seviyesi uçuş sertifikası özel pilot lisansıdır (PPL). Bir PPL lisansının sahibi olarak, küçük, tek motorlu uçakları özel olarak uçurabilirsiniz. ... [+]

İsveç'te Uçuş Eğitmeni En iyi Kurslar 2019.

Giriş seviyesi uçuş sertifikası özel pilot lisansıdır (PPL). Bir PPL lisansının sahibi olarak, küçük, tek motorlu uçakları özel olarak uçurabilirsiniz.

Skies Airline Training PPL programı, sizi sıfır deneyimden, 4 aydan kısa bir süre içinde Özel Pilot Lisansı sahibine götürür.

Kurs içeriğiTeorik eğitim 100 saat52 saatlik uçuş eğitimiYer okul malzemeleriUçuş eğitmeni ücretleriUçak kılavuzlarıHavacılık İngiliz Dili Yeterlilik kontrolüTıbbı muayeneİlk denemede CAA sınav ücretleriKontrolör ücretleri ve tüm geçerli vergilersüre

Toplam ders süresi: 4-5 ay... [-]

İsveç Stockholm
Eylül 2019
Ingilizce
4 - 5 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Northern Air Training

CPL (H) veya PPL (H) 'den sonra kariyerinize başlama zamanı. Neden başkalarına uçmayı öğretmekle başlamıyorsunuz, saat oluşturmak ve uçuş becerilerinizi geliştirmek için ... [+]

FI Helikopter Nedir?

CPL (H) veya PPL (H) 'den sonra kariyerinize başlama zamanı. Neden başkalarına uçmayı öğretmekle başlamıyorsunuz, saat oluşturmak ve uçuş becerilerinizi geliştirmek için harika bir yol.

Teorik Eğitim

Kurs süresince, farklı öğretim ve öğrenme teknikleri ile öğrenci ve öğretim psikolojisi alanından geçeceğimiz iki haftalık temel okul eğitimi alacaksınız. Ayrıca bizi bir okul olarak ve sizi yeni bir eğitmen olarak yöneten yönetmeliklere aşina olacağız. Ayrıca eğitmen olarak çeşitli dersler, brifingler ve brifingleri gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Pratik Uçuş Eğitimi

Uçuş eğitimi sol koltuktan 30 saat sonra gerçekleşecek ve Robinson R44 helikopteri üzerinde gerçekleştirilecek. Eğitim, bu kez eğitmenlerin bakış açısından tüm manevraların yapılacağı PPL pilot müfredatı üzerine kuruludur. Acil durum eğitimi kurs sırasında büyük odakta olacak, deneyimli eğitmenlerimiz ile tam otomatik otomasyon konusunda eğitim alacaksınız.... [-]

İsveç Säve
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku