close

Filtreler

Sonuçları Göster

Uluslararası Finans Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Bir ders öğrencilere devam kişisel gelişim teşvik etmek için tasarlanmıştır. Onlar tüm dünyada eğitim kurumları bir dizi sunulmaktadır, ve birkaç ay birkaç gün her yerde sürebilir. Küresel düzeyde finans ilgilenen öğrenciler uluslararası bir finans dersi keşfetmek isteyebilirsiniz. Uluslararası finans ders nedir? Maliye herhangi bir kuruluş veya iş önemli bir parças… Devamını oku

Bir ders öğrencilere devam kişisel gelişim teşvik etmek için tasarlanmıştır. Onlar tüm dünyada eğitim kurumları bir dizi sunulmaktadır, ve birkaç ay birkaç gün her yerde sürebilir. Küresel düzeyde finans ilgilenen öğrenciler uluslararası bir finans dersi keşfetmek isteyebilirsiniz.

Uluslararası finans ders nedir? Maliye herhangi bir kuruluş veya iş önemli bir parçası olduğunu ve bir ders alarak alanında başarılı bir kariyer için öğrencileri hazırlamak. Diğerleri özgeçmiş oluşturmak isteyen veya kariyer değişikliği düşünüyor Bazı profesyoneller şu anda, profesyonel geliştirmek için bir finans dersi almayı tercih edecektir alanında çalışan. Sigorta, finansal analiz, sağlık sistemlerinin finansmanı, risk yönetimi, kontrolör ve vergilendirme dahil olmak üzere mevcut derslerin, çeşitli vardır.

Uluslararası finans ders alarak sayısız yararları vardır.Yetenekli finans uzmanları yüksek talep her zaman, bu yüzden bir iş bulmak oldukça kolaydır. Küresel pazar yaşamak zamanda öğrencilerin farklı kültürler ve diller ile ilgili edebilmek için hazırlar ve dünyanın birçok yerinde keşfetmek için onları tanır.

Tüm dünya çapında üniversiteler, uluslararası finans kursları Çünkü, söz konusu maliyetler biraz değişebilir. Öğrencilerin bazı araştırma yapmak ve daha sonra belirli mali yükümlülüklerini öğrenmek için seçtikleri okula başvurmanız önerilir.

Kendi başına bir ders alarak bir kariyer doğrudan neden olmayacak olsa da, bir derecesini elde bir basamak olduğunu. Uluslararası finans çalışan mezunları yabancı yatırımları ve döviz kurlarını içeren stratejiler istihdam sağlayacak. Bazı kariyer başlıkları mali yöneticisi, finansal analist, ve menkul mal ve finansal hizmetler satış acentaları bulunmaktadır.Iş geliştirme ve ticaret, finansal yönetim, uluslararası bankacılıkta kariyer fırsatları vardır.

Bu ilgilenen dersler için çevrimiçi uygulamak kolaydır. Aşağıya program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
London Business Training & Consulting
London, Birleşik Krallık

Bu UFRS kursu aşağıdakiler için uygundur: UFRS'nin temel kavram ve uygulamalarını daha iyi anlamak isteyen muhasebe ve mali uzmanlar, profesyoneller ve uygulayıcılar; Finansal ... +

Bu UFRS kursu aşağıdakiler için uygundur: UFRS'nin temel kavram ve uygulamalarını daha iyi anlamak isteyen muhasebe ve mali uzmanlar, profesyoneller ve uygulayıcılar; Finansal raporlamalarında daha fazla akıcılık sağlamak için IFRS'nin örgütsel olarak benimsenmesini amaçlayan ve giderek daha fazla uluslararasılaşan bir iş dünyasında muhasebe uygulamalarını küresel bir anlayışa kavuşturmayı amaçlayanlar; UFRS'ye uygun olarak tanımlanmış kuruluşların muhasebe ve finans personeli. -
Ders
Tam zamanlı
5 gün
Ingilizce
27 Nis 2020
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın