Akademikprogramlar.com

Uygulamalı Finans 5 Kurs Eğitimleri Bul

Çalışmanın belirli alanlarda ders alarak bir kariyer karar vermeden önce çeşitli konularda keşfetmek isteyen birçok öğrenci için yararlı olabilir. Zaten bir kariyer yıllık tecrübesi var Diğerleri de bir yükseköğretim kurumundan ders alarak pazarlanabilirlik artırmak için tercih edebilir.

Bazı öğrenciler isteyebilir, uygulanan finans ders nedir? Bu kurslar dünyada çeşitli pazarlarda nicel ve nitel finans öğrencilere öğretmek için tasarlanmıştır. Sınıflar da ekonomi hakkında bilgi, muhasebe, matematik ve mevcut finansal teori vardır. Onlar da finansal piyasalara bu çeşitli disiplinleri uygulayarak odaklanabilir. Öğrenciler ayrıca stokastik analiz, fon akışı ve risk değerlendirmesi ve kontrolü hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Uygulanan finans kursları seçenler birçok faydalar alabilir.Öğrenciler ileri elektronik tabloya ve programlama becerileri yanı sıra sonuçlarını analiz ve çeşitli durumlara uygulamak son derece arzu yeteneği ile uzak gelebilir.

Öğrenciler dünyanın çeşitli kurumlarda bu dersleri alabilir. Nedeniyle konumu, okul türü ve çalışma uzunluğu değişkenlik, her ders maliyeti büyük ölçüde değişebilir. Onlar bir ders için kayıt önce öğrenciler her zaman katılım için gerekli mali yükümlülüklerini öğrenmelidir.

Uygulamalı finans Kursları olur mali kariyer için hazırlar. Birçok kişi, banka memurları, finans yöneticileri, analistler, mali planlamacıları ve yatırım bankacıları olarak kamu ve özel sektör hem de içinde pozisyonları kazanmak. Öğrenciler ayrıca yönetim danışmanları, mortgage brokerları, portföy analistleri ve borsacılar gibi başarılı kariyerlere sahip olabilir. Bu sınıflar sayesinde, birçok öğrenci finansal hizmet sektörünün hemen hemen her köşesinde başarı bulabilirsiniz.

Bu kurslara başvuru genellikle sınıflar sunulmaktadır hangi üniversiteye kabul kazanıyor şarttır. Birçok ders aynı zamanda online sunulmaktadır. İlgilenen öğrencilerin sadece kendi arzu kurumu başvurmanız gerekir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

5 Sonuçlar Uygulamalı Finans Filter

Mali müşavir kursu

Oplex Careers
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi

Bu Mali Müşavir ders istemcileri ve çok daha fazlası danışmanlık, finansal planlama ile ilgili bilgilerini geliştirmek için öğrencilere yardımcı olacaktır. Eğer yeni bir şeyler öğrenmek ya da sizi becerilerini güncellemek ve CV'nize kursu eklemek istediğiniz olsun, ders mükemmel.

bordro ders - bordro ve aylık sars iadeler (ICB)

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 48 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Programın başarı ile tamamlayan, ICB kapsamındaki modülleri özetleyen bir Sonuçları mektup ile öğrencilere verecektir.ICB Becerileri için öğrencinin adına FASSET için geçerli olacaktır

opsiyonlar, vadeli temelleri ve diğer türevleri

University of Chicago Booth School of Business
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Chicago Philadelphia Birleşik Krallık Londra İspanya Madrid + 5 daha

Bu dersin amacı yöneticilerin finansal türevler onlar nasıl kullanıldığını, nasıl çalıştığını, ne bir anlayışa sahip yardımcı olmaktır.

Özel Sermaye'ye Yatırım Konusunda Yoğun Kurs: KOBİ'lerin Değerlemesi ve Finansmanı

Barcelona Graduate School of Economics
Kampüs Tam zamanlı 3 gün Bilgi iste İspanya Barselona

Barcelona GSE Özel Sermayeye Yatırım Konusunda Yoğun Kurs: KOBİ'lerin Değerlemesi ve Finansmanı, KOBİ'lerin nasıl değerlenip finanse edileceğini ve özel sermaye yatırımcılarının KOBİ'lerin büyümesini teşvik etmek için geleneksel bankalarla birlikte oynayabilecekleri rolü inceliyoruz.

Mali Karar Verme Bütçesi ve Göstergeleri Çalıştayı

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 40 - 95 saat Bilgi iste Meksika Ciudad Juarez Torreón + 2 daha

Bu programın amacı, planlama ve idari kontrolde bir araç olarak kullanmak için bütçelerin hazırlanmasında göz önünde bulundurulması gereken ana unsurları anlamak ve aynı zamanda, bir işletmenin karşı karşıya olduğu faaliyetlerin, finansmanın ve yatırımın karar verilebilmesi için destek sağlamaktır. kısa ve orta vadede şirket.