ACADEMICCOURSES

Uygulamalı Finans 4 Kurs Eğitimleri Bul

Çalışmanın belirli alanlarda ders alarak bir kariyer karar vermeden önce çeşitli konularda keşfetmek isteyen birçok öğrenci için yararlı olabilir. Zaten bir kariyer yıllık tecrübesi var Diğerleri de bir yükseköğretim kurumundan ders alarak pazarlanabilirlik artırmak için tercih edebilir.

Bazı öğrenciler isteyebilir, uygulanan finans ders nedir? Bu kurslar dünyada çeşitli pazarlarda nicel ve nitel finans öğrencilere öğretmek için tasarlanmıştır. Sınıflar da ekonomi hakkında bilgi, muhasebe, matematik ve mevcut finansal teori vardır. Onlar da finansal piyasalara bu çeşitli disiplinleri uygulayarak odaklanabilir. Öğrenciler ayrıca stokastik analiz, fon akışı ve risk değerlendirmesi ve kontrolü hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Uygulanan finans kursları seçenler birçok faydalar alabilir.Öğrenciler ileri elektronik tabloya ve programlama becerileri yanı sıra sonuçlarını analiz ve çeşitli durumlara uygulamak son derece arzu yeteneği ile uzak gelebilir.

Öğrenciler dünyanın çeşitli kurumlarda bu dersleri alabilir. Nedeniyle konumu, okul türü ve çalışma uzunluğu değişkenlik, her ders maliyeti büyük ölçüde değişebilir. Onlar bir ders için kayıt önce öğrenciler her zaman katılım için gerekli mali yükümlülüklerini öğrenmelidir.

Uygulamalı finans Kursları olur mali kariyer için hazırlar. Birçok kişi, banka memurları, finans yöneticileri, analistler, mali planlamacıları ve yatırım bankacıları olarak kamu ve özel sektör hem de içinde pozisyonları kazanmak. Öğrenciler ayrıca yönetim danışmanları, mortgage brokerları, portföy analistleri ve borsacılar gibi başarılı kariyerlere sahip olabilir. Bu sınıflar sayesinde, birçok öğrenci finansal hizmet sektörünün hemen hemen her köşesinde başarı bulabilirsiniz.

Bu kurslara başvuru genellikle sınıflar sunulmaktadır hangi üniversiteye kabul kazanıyor şarttır. Birçok ders aynı zamanda online sunulmaktadır. İlgilenen öğrencilerin sadece kendi arzu kurumu başvurmanız gerekir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

4 Sonuçlar Uygulamalı Finans Filter

Özel Sermaye'ye Yatırım Konusunda Yoğun Kurs: KOBİ'lerin Değerlemesi ve Finansmanı

Barcelona Graduate School of Economics
Ders
<
Tam zamanlı
<
3 gün
Kampüs

Barcelona GSE Özel Sermayeye Yatırım Konusunda Yoğun Kurs: KOBİ'lerin Değerlemesi ve Finansmanı, KOBİ'lerin nasıl değerlenip finanse edileceğini ve özel sermaye yatırımcıların ...

Devamını oku

Seçenekleri, Futures Temelleri Ve Diğer Türevleri

University of Chicago Booth School of Business
Ders
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
3 gün
Kampüs

Bu dersin amacı yöneticilerin finansal türevler onlar nasıl kullanıldığını, nasıl çalıştığını, ne bir anlayışa sahip yardımcı olmaktır.

Devamını oku

Bordro Dersin - Bordro ve Aylık SARS İade (ICB)

Damelin Part Time
Ders
Şub 2021
<
Yarı zamanlı
<
48 saat
Kampüs

Programın başarı ile tamamlayan, ICB kapsamındaki modülleri özetleyen bir Sonuçları mektup ile öğrencilere verecektir.ICB Becerileri için öğrencinin adına FASSET için geçerli ...

Devamını oku

Mali müşavir kursu

Oplex Careers
Ders
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Bu Mali Müşavir ders istemcileri ve çok daha fazlası danışmanlık, finansal planlama ile ilgili bilgilerini geliştirmek için öğrencilere yardımcı olacaktır. Eğer yeni bir şeyle ...

Devamını oku