Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Uygulamalı Fizik 2 Kurslar Bak

Bir ders genellikle zaten işgücü girdiniz çalışanların kariyer bilgisi up-to-date keskin becerilerini tutmak ve izin, düzenli bir lisans programının dışında alınan bir akademik programdır. Onlar iş için gerekiyorsa Dersler işveren tarafından sübvanse edilebilir, ya da çalışanın belirli bir alanda rekabet gücünü koruyabilmek için dışarı cepten sırayla onlar için ödemeyi tercih edebilir.

Uygulamalı fizik ders nedir? Uygulamalı fizik, teorik fizik aksine, fizik alanında gelişmeler için gerçek dünya uygulamaları bulma odaklanmıştır. "Saf" fizikçiler ve ders birbirini ne daha iyi bir anlayış kazanmak için izin verir, çünkü uygulanan fizik dersi alarak yararlanabilir fizik için pratik uygulamalar bulmak mühendisler Hem.

uygulamalı fizik dersi büyük yararı diğer sektörlerde uygulanan kez fizik alanında gelişmeler ne olur bir daha büyük bir anlayış kazanmak için bir şans. Uygulama açısından fizik hakkında düşünmek de tanıdık bir alana yeni anlayış sunabilir.

Uygulamalı fizik Dersler öğrencilerin katılmak isteyen kuruma bağlı maliyet değişir. Uygulamalı fizik dersleri nihai maliyet diğer disiplinlerde derslerin daha büyük olmasına neden olabilir bir laboratuvar bileşeni olabilir.

Uygulamalı fizikte bir ders, bilim ve mühendislik farklı kariyer bir dizi öğrencileri hazırlar. Çarpıştırıcısı fizik parçacık hızlandırıcıları inşa teorik fizik gerçek dünya uygulamaları vermek mümkün mühendis sadece bir örnektir. Uygulamalı fizik ayrıca nanoteknoloji ve enerji gibi büyüyen alanlar dahil olmak üzere teknoloji birçok kariyer için çok uygundur.

Uygulamalı fizik çevrimiçi bir ders alarak çeşitli avantajlar sunuyor. Onların kendi programınıza göre, öğrenciler kendi seçtikleri kurumda çalışma sağlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Uygulamalı Fizik

The International Institute Of Plant Engineering And Design

Bu, aynı anda çalışan ve okuyan öğrenciler için özel bir derstir. Statik Ekipmanlarla ilgili olarak kendiliğinden ilerlemiş bir derstir. Bu ders, statik ekipman tasarımı ... [+]

Bu, aynı anda çalışan ve okuyan öğrenciler için özel bir derstir. Statik Ekipmanlarla ilgili olarak kendiliğinden ilerlemiş bir derstir. Bu ders, statik ekipman tasarımı ile ilgili mühendislik ilkelerine aşina olmak isteyen mühendislik veya fen mezunları için uygundur.

Bu ders, mezunları statik ekipmanın her alanına tanıtmak isteyen süreç endüstrisi şirketleri arasında popülerliğini kanıtlamaktadır. İş yükü, öğrencinin çalışma / öğrenme durumunu karşılamak için daha düşüktür. Öğrencinin materyalde günde bir saat, haftada 5 gün çalışması bekleniyor. Çevrimiçi tartışmayı kolaylaştırmak ve nihai projeyi değerlendirmek için hazırlanmış bir Ders Eğiticisi bulunmaktadır.... [-]

Hollanda Hollanda Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Richard Huish College

Sen evrenin hayran olabilir. Sen ne kadar modern teknoloji ve mühendislik çalışmalarını anlamak isteyebilirsiniz. En iyi yeteneğinizi ve akıl gösterdiği gibi Fizik son de ... [+]

Fizik Bir seviye Tam gün İnceleme Kurulu: AQA (Şartname A)

Sen evrenin hayran olabilir. Sen ne kadar modern teknoloji ve mühendislik çalışmalarını anlamak isteyebilirsiniz. En iyi yeteneğinizi ve akıl gösterdiği gibi Fizik son derece kabul edilir. Bu son derece saygın nitelik ve özellikle kariyer yönleri daha yüksek maaşlı lisansüstü kariyer bir dizi alabilir.

Bu A Seviye kurs sadece iki yıllık bir program olarak sunulmaktadır.

Yeni lineer AQA şartname A Level Eylül 2015 den takip edilecektir. Aşağıdaki gibi ders içeriği:

Zorunlu birimleri Ölçümler ve hataları Parçacıklar ve radyasyon Dalgalar Mekanik ve malzemeler Elektrik Daha fazla mekanik ve termal fizik Alanlar ve sonuçları Nükleer fizik. İsteğe bağlı tane Astrofizik Tıbbi fizik Mühendislik fiziği Fizik dönüm noktaları Elektronik. ... [-]
Birleşik Krallık Taunton
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku