Akademikprogramlar.com

Uygulamalı Matematik 2 Kurs Eğitimleri Karşılaştır

Kariyer olanaklarını zenginleştirmek ya da yeni ticaret ve ilgi alanlarına girmek isteyen ortaokul mezunları için, birçok okul, belirli bir konuda yoğun çalışma sağlayan bağımsız kurslar sunmaktadır. Bu tür kurslar yerel veya çevrimiçi olarak bulunabilir ve birkaç haftadan birkaç aya kadar sürebilir.

Uygulamalı matematik dersleri nelerdir? Adından da anlaşılacağı gibi, bu dersler bilimsel ve teknik alanlarda daha yüksek matematik kullanımını kapsamaktadır. Matematik ve doğrusal cebirden istatistik ve olasılığa kadar, öğrenciler matematiksel kavramları yaşam, sosyal ve fizik bilimleri için değerli araçlar olarak kullanabilirler. Dersler tipik olarak ya belirli bir bilim veya mühendislik alanına ya da diferansiyel denklemler ya da bilgi teorisi gibi belirli bir matematiksel konuya odaklanır.

Uygulamalı matematik dersleri alan öğrenciler, STEM alanları ve işverenleri için değerli olan analitik ve araştırma becerilerini geliştirirken, teorik çalışmayı gerçek dünyaya bağlayan pratik bir bakış açısı geliştirebilirler. Birçok ders, matematik için tasarlanan hesaplama araçları ve programlama dilleri ile de deneyim kazanır.

Birçok okul, uygulamalı matematik dersleri için programlar sunmaktadır, ancak kayıt ve öğrenim masraflarının yanı sıra derslerin süresi, bir kurumdan diğerine değişmektedir. Potansiyel programlarda daha önce yapılan araştırmalar ve bu tür bilgileri bulmak için okullar tavsiye edilir.

Uygulamalı matematik dersleri, ilgilendikleri STEM alanlarında farklılık gösterir, ancak herhangi biri, ileri teknik kariyer için öğrencileri hazırlayabilir. Sıradan ve kısmi diferansiyel denklemler, mühendisler ve fizikçiler için kritik bilgilerdir ve bilgi ve kodlama teorisi, çoğu bilgisayar bilimcisinin uzmanlığının belkemiğini oluşturur. Hemen hemen her alanda araştırmacılar, sosyologlardan ekonomistlere kadar güçlü bir istatistik ve olasılık modelleri anlayışından önemli ölçüde yararlanmaktadır.

Geniş uygulanabilirlikleri nedeniyle, uygulamalı matematik dersleri, birçok yerel ve uluslararası okulda, genellikle de sağlanan çevrimiçi veya uzaktan eğitim programları ile mevcuttur. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar Uygulamalı Matematik Filter

Matematik Öğrenin - Online Program

Preply
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Brookline

Matematik için çevrimiçi eğitmenleri seçerken öğretmenlerin niteliklerine dikkat etmelisiniz. Web sitemizde tanıtılan çoğu matematik öğretmeni bu konuda üniversite derecelerine sahiptir. Mezun oldukları kurumlar hakkındaki bilgilerini profillerinde görebilirsiniz.

Büro yönetimi dersi - iş için matematik (ibs)

Damelin Part Time
Kampüs Yarı zamanlı 65 saat Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Her bir beceri programını başarıyla tamamlayan IBS, öğrencilere, elde edilen modülleri ve kredileri özetleyen bir Sonuç Mektubu gönderir. Sadece 3 modülün tamamına doğru tamamlanmasından sonra