Akademikprogramlar.com

Asia Yönetim Muhasebesi Kurs Eğitimleri Araştır 2019/2020

Hukuk dersleri kişisel gelişimini ilerletmek isteyenler için tasarlanmıştır. İster online olsun ister sınıf içi, birçok uzmanlık çalışma alanı vardır. Bunlardan bazıları düzenleyici teorisi, ticari hukuk ve fikri mülkiyettir.

Bir iş ortamında yöneticileri olmak isteyen öğrenciler bir yönetim muhasebesi programından yararlanacak. Tipik çekirdek sınıfları uluslararası iş, finans muhasebe, finansal yönetim, iş hukuku, yönetim ve örgütsel davranış ilkelerini içerir.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Asia Yönetim Muhasebesi Kurslar Bak 2019/2020

1 Sonuçlar Yönetim Muhasebesi, Asia Filter

Birden Çok Projeyi Yönetme

Convertas
Kampüs Tam zamanlı 5 gün Açık Kayıt Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Başarılı organizasyonlar her zaman daha fazla fırsat elde edecektir. O zaman genişlemeyi yönetmek önemli hale gelir. Bir ekibin birden fazla projeyi yönetmesi için benzersiz tekniklere ve araçlara ihtiyaç vardır.