ACADEMICCOURSES

Kurslar içinde Yönetim Muhasebesi Güney Afrika'da

Eğitim sağlayıcıları Dünyanın önde gelen gelen ulusal olarak tanınan Mesleki yeterlilik ve eğitim kursları yüzlerce vardır. Dersin amacı öğretim yöntemleri ve öğrenci ilgi yol açacaktır.

yönetim muhasebesi eğitim işle ilgili çeşitli konularda kapsar. Öğrenciler bilgi sistemleri, stratejik yönetim, mali yönetim ve pazarlama ilkeleri, muhasebe, maliyet muhasebesi, federal gelir vergisi dersleri alarak bir şirket kariyer için hazırlar.

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Kurs içinde Yönetim Muhasebesi Güney Afrika'da

2 Sonuçlar Yönetim Muhasebesi, Güney Afrika Cumhuriyeti Filter

Muhasebe dersi - maliyet ve yönetim muhasebesindeki beceriler (icb)

Damelin Part Time
Ders
Şub 2021
<
Yarı zamanlı
<
48 saat
Ingilizce
Kampüs

Programın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, ICB, kapsanan modülleri özetleyen Sonuçlar Mektubunu öğrencilere verecektir. ICB, becerileri öğrenen adına FASSET'e ba ...

Devamını oku

Damelin Part Time
Ders
Şub 2021
<
Yarı zamanlı
<
48 saat
Ingilizce
Kampüs

Bu görev, araştırma ve kendi kendine çalışma tamamlamak için zaman hariç. Her Damelin kampüsünün farklı bir eğitim programı vardır.

Devamını oku