ACADEMICCOURSES

Yeşil Alan Çalışmaları 2 Kurslar Bul

Bir ders çalışmanın daha geniş bir alan içinde belirli bir konuyu incelemek için tasarlanmış, ve bir derecesini elde bir basamak olduğunu almaktadır. Çoğu kurslar dersler, sınavlar ve öğreticiler oluşan ve bir kaç ay birkaç gün son edilmektedir.

Sen merak ediyor olabilirsiniz, yeşil çalışmalarda bir ders nedir? Tabii diğer adı çevresel çalışmalar ve öğrencilerin dünya sorunlarını çözmek için çevreyi anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler olumlu bir değişiklik yapmak için kendi problem çözme bilimi, politika ve ekonomi entegre öğreneceksiniz. Sınıf konuları örnekleri yaşam ortamı, çevre kirliliği ve biyolojik kaynaklar ve sürdürülebilirlik içerir.

Hayatlarının birçok alanda fayda sağlayacaktır eleştirel düşünme becerilerini kazanacaktır yeşil çalışmalarda bir ders almak öğrenciler. Onlar da angaje vatandaşlar olacak, ve etkili, sosyal, ekonomik ve siyasal değişim için araçlara sahip olacaktır.

Yeşil çalışmalar ders ilgilenenler için, uluslararası üniversitelerin sayısı birçok fırsat vardır. Sınıflar kişi alınabilir veya çevrimiçi ve programın süresine bağlı olarak, maliyetler okuldan okula büyük ölçüde değişecektir. Bu okullarda bir dizi araştırma ve daha sonra özel maliyetler ne olacağını öğrenmek için doğrudan her okula başvurmanız önerilir.

Yeşil çalışmaları ile devam ve onların diploması Öğrenciler önlerindeki kariyer seçenekleri zenginliği var. Bazı fırsatlar çevresel avukatlar, toplum planlamacıları ve kar amacı gütmeyen kuruluş yöneticileri bulunmaktadır. Mezunlar ayrıca felsefe, politika, eğitim, bilim ve iletişim alanlarında çalışmak için seçebilirsiniz. İşverenler, eğitim kurumları ve federal ve eyalet kurumları bulunmaktadır.

Eğer yeşil çalışmalarda farklı kurslar keşfetmek istiyorsanız, bizim geniş veritabanı size yardımcı olabilir. Bu ilgi bir ders için çevrimiçi uygulamak kolaydır.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

2 Sonuçlar Yeşil Alan Çalışmaları Filter

Yenilenebilir Enerjide Uzmanlaşma

Renewables Academy AG (RENAC)
Ders
<
12 aylar
Ispanyolca
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Bu disiplinlerarası program, farklı yenilenebilir enerji teknolojileri, geliştirme ve proje yönetimi, finansman, destek mekanizmaları ve karlılık hakkında bilgi sağlar. ...

Devamını oku

İş İnkübatöründe Kurs

University Centre of the Westfjords
Ders
06 Nis 2021
<
Tam zamanlı
<
2 hafta
06 Mar 2021
Ingilizce
Kampüs

Business Incubator'daki kurs, mavi / yeşil ekonomiyi veya arktik ve arktik altı bölgelerdeki deniz su ürünleri yetiştiriciliğinde girişimciliği keşfedecektir. Öğrenciler konfe ...

Devamını oku