ACADEMICCOURSES

Yenilenebilir Enerji 5 Kurslar Hepsini İncele

Sonunda petrol rezervleri dünyanın bitmek üzere gidiyoruz. Yaşam modern standardını korumak için, alternatif enerji kaynaklarının geliştirilmesi gerekmektedir. Yenilenebilir enerji bir ders almış olanlar bu başgösteren kriz yüz hazırlanabilir.

Yenilenebilir enerji bir ders nedir? Birçok mühendislik, iş ve bilim öğrencileri ile popüler bir sınıftır. Bu kurslar, enerji teknolojileri yüz ortaya çıkan, teknik, ekonomik ve sosyal zorluklar tartışmak. Güneş, rüzgar, gelgit ve akıntılar enerji ayıklamak için alternatif yöntemler genellikle derinlemesine incelenmiştir. Diğer konular çevre, etik standartlar ve sürdürülebilir uygulamaların enerji üretiminin etkisini içerebilir. Öğrenciler ayrıca enerji piyasasının ve sanayi karşılaştığı hukuki sorunlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yenilenebilir enerji bir çalışma mevcut matematiksel ve analitik düşünme yeteneklerini güçlendirmek olabilir.Bu sınıflar genellikle fizik, kimya ve çevre bilimleri anlayışı geliştirir disiplinlerarası bir yaklaşım vurgulamak. Öğrenciler, enerji sektörünün iş yönü için bir takdir gelişebilir. Bunlar genellikle yeni teknolojilerin pazar canlılığı ve tüketici davranışları üzerindeki etkisini değerlendirmek mümkün olacaktır.

Ücret ve öğrenim masrafları kurum tarafından değişir. Özel ayrıntılar için göz altında kolej ve üniversitelerin kabul departmanları başvurmalısınız daha fazla öğrenmeye ilgi olanlar.

Genellikle, gelişmekte olan mezunlar yenilenebilir enerji sektöründe iş bir dizi için nitelikli. Bir mühendislik geçmişi olan bu üretim firmaları ile yeni teknolojiler geliştirerek çalışmalarını bulabilirsiniz. İş uzmanları, yeşil analistler, danışmanlar ve yöneticiler haline gelebilir. Bazı uzmanlar, yeşil enerji üreten firmalar için enerji kredisi ve hisse senedi fiyatlarının ticaret değerleri üzerinde yatırımcılara danışmanlık odaklanmak.Diğer kariyer yenilenebilir enerji teknisyenleri, pazarlama uzmanları, satış uzmanları ve operatörler olarak mevcuttur.

Bazı öğrenciler, geleneksel kampüs sınıfları tercih edebilir, ama diğerleri kaliteli kurs mevcut online bulabilirsiniz. Uluslararası öğrenciler ve çalışan profesyonellerin sık sık uzaktan eğitim seçenekleri esneklik yarar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

5 Sonuçlar Yenilenebilir Enerji Filter

Yenilenebilir Enerjide Uzmanlaşma

Renewables Academy AG (RENAC)
Ders
<
12 aylar
Ispanyolca
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Bu disiplinlerarası program, farklı yenilenebilir enerji teknolojileri, geliştirme ve proje yönetimi, finansman, destek mekanizmaları ve karlılık hakkında bilgi sağlar. ...

Devamını oku

Deniz Yenilenebilir Enerji Kursu

University Centre of the Westfjords
Ders
14 Haz 2021
<
Tam zamanlı
<
2 hafta
14 May 2021
Ingilizce
Kampüs

Deniz Yenilenebilir Enerji'deki bu ders, denizde yenilenebilir enerji gelişimi, çevresel etkiler, deniz mekansal planlama, cihaz teknolojisi ve iletim sorunları, finans ve ris ...

Devamını oku

Yenilenebilir Enerji Şirketlerine Yönelik Operasyonlarda Uzmanlaşma

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala
Ders
<
Yarı zamanlı
<
12 aylar
Ispanyolca
e-Öğrenme

Universidad Panamericana tarafından Üst Düzey İşletme Okulu aracılığıyla sunulan bu uzmanlık, iş rekabetçiliğinin tüm yönleriyle ilgili bilgi sağlar ve öğrencileri sürdürülebi ...

Devamını oku

Derslerin alternatif enerji

Universidade Estadual Paulista (UNESP)
Ders
<
Tam zamanlı
Kampüs

Bu tema biyokütle ile elde edilen enerji Brezilyalı araştırma ile ilgili en güncel ve ilgili sorunları getirecektir wil

Devamını oku

Doktora Eğitim İttifakı - Enerji

University Alliance
Ders
Ağu 2021
Kampüs

Doktora Eğitimi Alliance Energy, enerji kaynaklarının ve enerji talep yönetiminin gelecekteki güvenliğini ve sürdürülebilirliğini sağlamaya yönelik küresel zorlukların üstesin ...

Devamını oku